Stranica 4 od 31 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 1516

Tema: Potpomognuta u Vinogradskoj

  1. #151
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    Citiraj ninochka28 prvotno napisa Vidi poruku
    Ej curke hitno pomoć, ako netko ima sličnih iskustva
    jučer ja i mm jelte prvi put nakon ovog jada od neuspjeha kad ono bol neopisiva i koda sam imala neki čep koji jelte nije dao nutra
    jel moguće da su oni mene s nekim bogom ozlijedili jer je to nešto bilo prestrašno!!jel tko takvo nešto doživio?
    Draga, ne brini. Mi se nismo sexali 7-8 dana. Isto.... Strašno!!!

  2. #152
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    arkice jesi ti danas bila gore u prugastoj majici i sivoj jakni??

    ja malo danas popričala sa biologom i sa doktorom oko tog odmrzavanjam, imali su do sada 3 slučaja, biolog ne može ništa unaprijed reći, sve ovisi koliko će stanica ili da li će uopće koja preživiti odmrzavanje... do sada je 2 puta uspjelo, jednom nije, tako kaže. u utorak sam ponovo gore pa ćemo se onda dogovoriti sve ostalo. I da, endić mi je 7 mm što je poprilično dobro obzirom da mi je tek 8dc.
    A bome sam se načekala, bila je dosta velika gužva danas

  3. #153
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    Nisam, nisam!!! Ja sam bila u zelenoj majci i crnoj jakni!!!

    Da, danas su imali jako veliku gužvu. Transfere, punkcije pa opet transfere....

    Gore ima jako puno žena na postupcima, ali samo nas par piše na forumu. Pa možda uvik nemamo dojam koliko nas dijeli ovu muku.
    Zato cure aktivirajte se i pišite o svojim iskustvima!!!

    Pusa svima!!!

  4. #154
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Gabi, i ja sam gore u utorak na folikulometriji. Samo sam zaboravila pitati u koliko sati. Zvat ću ih u ponedjeljak.

    Arkica, kako je prošao transfer? Jel ti rekao biolog kakav ti je zametak?

  5. #155
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    Imam četvorostsnični zametak. Rekao mi je da je to o.k.

    Cure, kako vi poslije transfera mirujete? Da li ležite po cile dane ili???

  6. #156
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Ja sam do sad mirovala nakon transfera (do sad sam imala 2) bila sam na bolovanju još tjedan nakon... ali ne vjerujem više u to. Sljedeći put ću ići raditi sutradan. Malo hodanja i sjedenja ne može štetiti. A kaže mi moja frendica iz razreda čija sestra je išla na mpo, da je prva dva puta strogo mirovala 2 tjedna nakon transfera, a 3.put se ponašala kao da se ništa nije dogodilo, išla je odmah na posao - i taj put se primilo

  7. #157
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    arkice slažem se s Aurorom, tako ću i ja. Do sada sam stvarno mirovala a ovaj put idem drugi dan raditi. Ako će se htjeti primiti, primit će se i dok sam na poslu. ne radim ništa fizički teško a za one stresne situacije ću imati normabele pri ruci

    Hm, ne sjećam se nikoga u zelenoj majici... Bila sam poprilično živčana od dvosatnog čekanja pa nije ni čudo da nisam nikoga primijetila

  8. #158
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    mmaslačak hvala na informacijama.

  9. #159
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    Curke eto ja se vratila s konzultacija od dr.Radončića i oduševljena sam!!!Prvo što mi je rekao da uopće ne smijem niti prismrditi andolu i dao mi je hrpu pretraga za obaviti i brine ga moj prolaktin i sve ostalo tako da ja pauziram do daljnjega sa postupcimA dok ne otkrijem razlog.Nadam se da će ovaj mjesec biti više sreće za vas!!!mislim na vas i držim vam fige sve jednoj!!

  10. #160
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Halo cure!!Pozdrav!!
    Danas sam i ja bila gore..I bila je stvarno gužva.Čekala od pola 10 do 12.
    Od sutra počinjem piti klomifen,a u petak sam na folikulometriji.
    Ne znam koja je koja od vas tamo bila,a da je na forumu,al nadam se da čemo se i upoznati..
    I da,ja sam totalno nova u svemu tome...

  11. #161
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    Citiraj ninochka28 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke eto ja se vratila s konzultacija od dr.Radončića i oduševljena sam!!!Prvo što mi je rekao da uopće ne smijem niti prismrditi andolu i dao mi je hrpu pretraga za obaviti i brine ga moj prolaktin i sve ostalo tako da ja pauziram do daljnjega sa postupcimA dok ne otkrijem razlog.Nadam se da će ovaj mjesec biti više sreće za vas!!!mislim na vas i držim vam fige sve jednoj!!
    Superička!!!

  12. #162
    mmaslacak avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    818

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    a malo danas popričala sa biologom i sa doktorom oko tog odmrzavanjam,
    Gabi25, kod kojeg si ti doktora? dr.K ili dr.T?
    Sa mnom ni jedan neće da priča
    Ja sam kod dr.T i ništa on na moja pitanja.

  13. #163
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    mmaslačak jučer je bio dr. K, ovisi koji je tamo taj dan, tako i ja upadnem. A kad ja pitam i pitam i ne dižem se dok ne saznam odgovor . Iako sam naravno puno više toga saznala od biologa jer je on stvarno spreman na razgovor i odgovorio je na sva moja pitanja.

  14. #164
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    Čula sam od jedne cure da se s našim biologom mail-ala (mislim da mi je rekla da je mail našla na webu bolnice) tako da je i to opcija...

  15. #165
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Mene danas i noćas ubijaju jajnici - nije mi tako bilo prošla dva puta u stimulaciji.
    Sve me strah da mi pucaju folikuli i da do ponedjeljka ne će ostati ništa...
    A i sve mi je čini kasno ovaj ciklus - dr. mi je odredio štopericu tek večeras,14.dan ciklusaa a punkciju 16.dan. Nisam do sada išla tako kasno, uvijek je 14.dan bila punkcija.
    Nadam se da se varam i da ćemo u pon. ipak nešto uhvatiti.

  16. #166
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    maca2, smiri se!!! Ko zna što se dole zbiva; !!! Sa svakom stimulacijom jajnici su osjetljiviji pa više osijećaš promjene...

  17. #167

  18. #168
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    AuroraBlu, vidila, pročitala, izdivljala svoje... Glavno da si ti dobila svoje Menopure za ovaj mjesec!!!

  19. #169
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Sad još samo da mi i uspije ovaj mjesec
    Ma stvarno jadno i bijedno...
    Nadam se da će ipak ostati i ona mogućnost (za koju se ne smije javno znati) da si samo kupimo menopure pa nam hzzo refundira.

    Maca, ne brini, neće ti puknut folikuli pod suprefactom.

  20. #170

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Žene jel imala koja slučaj da joj je embrij kasnio s razvojem, u pon mi bila punkcija, u četvrtak transfer, embrij je bio 4stanični a trebao je tada bit 8stanični???? Kaže biolog da nema veze, da imam šanse al sve se bojim...Betu vadim za 10 dana... Jel neka od trudnica vadila betu ranije pa da je već bila pozitivna?

  21. #171

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Još jedno pitanje. Čitam sad malo ovu temu i vidim da se klomifenski isto računaju u onih 6 pokušaja koje pokriva HZZO. MEni to niko nije rekao u Vinogradskoj i stvarno ću se raspizdit ako mi ovaj pokušaj bude uračunat jer sam doma imala kutiju Femare i nije mi niko to kupio nego ja. Koji kuki su onda oni meni tu pokrili a šta nisu i u prirodnjaku??? Anesteziju nisam ni tražila. POPIZDIT ĆUUUU!!!

  22. #172
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    kinki ja zanm jednu vinogradsku trudnicu koj je 3.dan vraćen 6-stanični embrij i nedavno je rodila, tako da je sve moguće... Ono što sam ja do sad naučila o IVF-u je da pravila nema i da savršeni 8-stanični embriji 3. dan ne garantiraju trudnoću pa onda isto tako ne treba otpisati ni ovaj tvoj 4-stanični. Ja ne bi betu vadila prije 12dpt, ipak je to onda sigurno. Sretno~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  23. #173
    Bebel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,661

    Početno Gasi li se MPO u Hrvata?

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za sve cure koje su u postupku, jer kako je ministar zajedno s premijerkom krenuo protiv nas...na postupke ćemo dolaziti svaka 3 godine. Pročitajte članak koji je stavila kika83 jer se oni igraju s našom sudbinom:
    http://www.novilist.hr/Vijesti/Novos...-na-pacij.aspx

    Ja sam i i jer sam svjesna što to znači za MPO u HR i sve neplodne parove...

  24. #174
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Jel' ide koja cura sutra gore na aspiraciju ili transfer? Ja sam na aspiraciji u 8h ( tada su nas naručili, nadam se da ne ćemo dugo čekati ). Danas me više uopće ne bole jajnici i nemam osjećaj napuhnutosti kao prošli dana...nadam se da su folikuli još tu. Dobila štopericu sinić u 21h.
    Nisu mi ništa rekli za anesteziju ali pretpostavljam da ću je dobiti - 12h prije ne smijem ništa jesti?
    @članak - u zadnje vrijeme sve gore i gore vijesti, još nitko ne zna reći hoće li se i prirodnjaci brojiti u postupke ili ne, a sad još i ovo. Na svu sreću poslala ljetos ( odmah nakon izglasavanja novog zakona ) papire u Maribor pa imam tamo termin u 9./2010. Mislim da u Hr više ne ću pokušavati ako ovaj put ne uspije ( a hoće ! )

  25. #175
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    maca2, čim su ti rekli da ne jedeš dobiti ćeš koktelčić;
    Sretno!!!

    Ja sam tri dana nakon transfera odležala (tj. još ležim) i ujutro idem raditi pa što bude....

  26. #176

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Gabi hvala ti, al nije problem šta je embrij 4stanični nego šta kasni u razvoju kužiš. Kaže biolog kasni 24 sata. Nema veze, šta bude bit će.... Žalosno je jedino ako uspije-bit ću dio statistike koja ide u prilog Milinoviću.

  27. #177
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Arkica, imaš pp

  28. #178
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    pozdrav zemske!
    ja danas konacno brojim 3 dc, s tim da mi je m dosta oskudna, ali booolna za umrijet...
    sto se tice sredstava znali smo to i prije... nije ni cudo sto mogu naruciti samo 100 ampula... dalje stvarno nije potrebno ni komentirati...

    kinki, nema veze... sve preko 4-stanicnog je dobro, tako da to definitvno nema nikakve veze.
    maca2 , sretno sutra na punkciji....
    arkica, samo ti uzivaj jos malo...

  29. #179
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Drage moje, jadna sam i pretužna
    Došla danas na aspiraciju, uzv kaže da imam još 3 folikula ( od 8 prije 4 dana ).
    Napravili aspiraciju i ništa - niti u jednom nema js .
    A još me dr.T izmučio sa vađenjem folikula iz lijevog jajnika koji nezgodno stoji pa je morao probijati maternicu i ići kroz nju da dođe do njega...koma...i na kraju ništa.
    Ne mogu opisati kako sam tužna, nisam poslije aspiracije vidjela dr. već mi je sestra donijela otpusno pisamo. A htjela sam ga pitati gdje su nestala ostala 4 folikula i jesu li ( kao što sam uvjerena ) oni pukli u subotu ( 12.dan kada i inače imam ovulaciju i kada sam imala cijelo jutro grčeve i bolove) i pretpostavljam da je u njima bilo js. Cijelo vrijeme sam mislila da mi prekasno daju štopericu i naručuju za aspiraciju, nakraju sam izgleda u pravu.
    U otpusnom piše da se javim sljedeći ciklus 9.dan na uzv za eventualni prirodnjak, sad ću tražiti da mi daju štopericu ranije i rade aspiraciju 12.dan.
    Jedina svijetla točka je to što su gore stvarno svi ljubazni - sestre, doktori, biolog i vidjelo se da je i njima žao što je ovako ispalo. Pitala jel' mi se računa ovo kao postupak pa su rekli da im još nije došao nikakav dopis pa nam za sada gledaju kroz prste i ne upisuju u registar - barem nešto!
    Idem sada spavati i malo se zbrojiti što i kako dalje - mislila sam raditi pauzu do Maribora u 9.mj ali sumnjam da ću izdržati da ne probam još koji prirodnjak.
    Svima vama koje čekate betu, punkciju, transfer držim fige i ~~~~~~~~~~~~~ do neba!

  30. #180
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Maca jako mi je žao...

    Planiraš li stimulirani sa supresijom (tad ne pucaju folikuli) ili samo prirodnjak? U svakom slučaju, do 9.mj.ima još dosta i nadam se da ćeš se do tada riješiti ove brige!

    Gabi, imaš pp.

  31. #181
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    Maca jako mi je žao...

    Planiraš li stimulirani sa supresijom (tad ne pucaju folikuli) ili samo prirodnjak? U svakom slučaju, do 9.mj.ima još dosta i nadam se da ćeš se do tada riješiti ove brige!

    Gabi, imaš pp.
    U stimulirani više ne stignem kod nas - za 6. mjeseci je 9.mj i bilo bi preblizu za 2 stimulirana.Ne znam zašto mi nisu dali supresiju ovaj put, možda zato što sam imala tako malu stimulaciju?
    Uglavnom na prirodnjak ću vjerojatno otići još koji put - tko zna ...čuda se događaju!

  32. #182
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    maca2 baš mi je žao, nažalost znam što znači negativna aspiracija i moram priznati da me to boljelo više nego negativna beta
    drži se i sretno u prirodnjacima!!!

  33. #183

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Joooj Maco, tako mi je žao. Znam točno kako ti je, i meni je teže padala negativna aspiracija nego negativna beta. Što se tiče folikula, Tomić ti računa samo one vodeće-znači ako si ih imala 8, a tri su bila veća od ostalih-te ostale on ni ne broji. U njima nikako ne bi bila zrela jajna stanica. Ne može se desit da ti neki puknu a neki ostanu. Ako ti punkciju naprave prerano jajne stanice neće bit zrele. Na žalost, često se desi da nema jajnih stanica ili ako ih ima da ne valjaju. Čak i ako valjaju ne oplode se. Zato nam stimulirani pokušaji i daju više šanse...Klomifeni nisu najsretniji izbor jer često samo napumpaju folikule, i to neravnomjerno. Ako ti je vodeći folikul veći od ostalih više od 2mm moš se hebat kužiš??? Femara je zato bolji izbor od klomifena al nijedan ginekolog ti je neće htjet dat na recept jer im je skupa . Al uvik je moš sama kupit hebi ga. Ne sićan se više kolko košta, treba pitat Citašice, Poljak njima uvik prepisuje Femaru radije nego klomiće. I nama ti smisla Tomića tražit da ti ranije daje štopericu-ja pokušala i samo sam ga iznervirala, a na kraju je on bio u pravu.

  34. #184

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    88

    Početno

    Pozzz svima....
    ajoj vidim da bas i ne vlada neka sreća...ali čim nam zasja sunce bit ce vise volje i optimizma....za sve je kriva ova zima...
    Tko nam je ovaj mj u postupku???
    Narnija čekamo tvoju beticu....

    Mi smo supac bila sam na testu kombiniranih resica ( sve curke iznad 25, a pogotovo mi koji smo bili pod hormonskom terapijom ) i savršen nam je test dr je PRESRETNA...
    E da neznam dali sam vam rekla da izgleda da je CURKA

  35. #185
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    maca, bas mi je zao...
    ninaB, ajme super da je sve odolicno i jedan veliki za curku!

    meni su moji sinusi ocito poludili pa imam i laganu temperaturu i nos mi uzasno curi i u krevetu sam cijeli dan... ako mi ne prode do cetvrtka mislim da nista od mojeg prirodnjaka ovaj mjesec...

  36. #186
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    evo curke i mene da se malo javim...zeena ja isto kao i ti ležim doma sa temperaturom i u komi sam, vratila se na posao i opet na bolovanju
    No ja sam do daljnjeg odustala od postupaka i radim domeka na potomstvu
    Sada čekam da ozdravim pa da se bacim na daljnje pretrage na koje mi je uputio dr.R.
    NinaB kako već znaš što je?bravo za curku i nek se nastavi tako lijepo razvijati!!
    Tko je ovaj mjesec u postupku? Gabi što je s tvojim odmrzavanjem?

  37. #187
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    ninochka28, ma doma je najslade raditi na potomstvu... bas mi danas ide muzic kod doktorice po papire kaj je bio na bolovanju 3 dana pa sam mu rekla nek si usput skupi uputnicu za jos jedan s-gram. u nadi da se stogod jos poboljsalo...

  38. #188
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    [QUOTE=Zeena;1558085]ninochka28, ma doma je najslade raditi na potomstvu... bas mi danas ide muzic kod doktorice po papire kaj je bio na bolovanju 3 dana pa sam mu rekla nek si usput skupi uputnicu za jos jedan s-gram. u nadi da se stogod jos poboljsalo...[/QUOTE

    joj zeena držim fige da se popravio

    brijem da sam ovisna postala o ovom forumu

  39. #189
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    NinaB, joj curica, to mi je predivno .

  40. #190
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Nikolinica, već se vidi da li je curica ili dečko!? Kako vrijeme leti...
    Ja sam bila jutros na uzv, nije neka sreća... imam 2 folikula lijevo od 12 i 15 mm i 2 ista takva desno. Sutra moram opet doć. U prošlom stimuliranom sam imala 5 j.s. iz ne znam koliko folikula, a sad samo 4 folikula sveukupno...
    Ninochka, Zeena uživajte u domaćoj radinosti. Znate da malo povišena temp.može koristiti, odnosno, kad je imunitet malo poljuljan prehladom, lakša je implantacija. Kad sam prirodno ostala trudna, baš sam bila prehlađena i imala temp.u vrijeme ovulacije

  41. #191
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    Aurora pa ti isto reagiraš na klomifen kao i na menopure, šta nisi imala 4 sada u prošlom ciklusu?Ali dobro nemoj se bedirati, bitno je da budu dobri

  42. #192
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    A vidjet ćemo... znamo svi da pravila ionako nema... sve je moguće...

  43. #193
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Evo i mene- ništa od mog odmrzavanja ovaj mjesec, endometrij se ''misteriozno'' smanjio sa 6,5mm koliko je bio 8dc na svega 3mm danas 12dc ne kužim baš kako je to moguće ali eto, izgleda da je.
    Moram se javiti 8dc na uzv pa da krenemo odmah sa estrofemom za zadebljanje endića pa sljedeći ciklus u odmrzavanje. Ajme majko, ne znam da li imam više snage
    Aurora držim fige onda za sutra, ovaj mejsec nam baš nikome nije bajan...
    nina bravo za curku

  44. #194
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    gabi smanjio se... na koju foru?
    aurorablu, bas nema nekih pravila s tim stimulacijama... nikad se ne zna, mozda je bas u svim folikulima lijepa js... (a mozda se jos neki pojavi onako misteriozno)

  45. #195
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Eto kažem ti, misteriozno se smanjio... Doktor mi pokazivao na ekranu i fakat je tako. Ne znam šta je ono onda bilo 8dc
    Ma tak i onak nije bitno sad više... Mislim da ću se ovaj vikend napiti

  46. #196
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    Eto kažem ti, misteriozno se smanjio... Doktor mi pokazivao na ekranu i fakat je tako. Ne znam šta je ono onda bilo 8dc
    Ma tak i onak nije bitno sad više... Mislim da ću se ovaj vikend napiti
    Joj i ja bi se mogla malo opiti, baš me treba nešto malo opustiti

  47. #197
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    Eto kažem ti, misteriozno se smanjio... Doktor mi pokazivao na ekranu i fakat je tako. Ne znam šta je ono onda bilo 8dc
    Ma tak i onak nije bitno sad više... Mislim da ću se ovaj vikend napiti
    Gabi to je zbilja misterij. Oprosti što ću se sad našaliti (našalila bih se i na vlastiti račun), ali možda je dr.-u bila fleka na UZV prošli put. Sad ozbiljno, žao mi je što ti je tako ispalo . Zaslužila si ludi provod ovog vikenda hehe.

    Ninochka i ja sam primjetila da sam postala ovisna o forumu, svako malo moram proviriti ima li kakvih novosti.

  48. #198
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    marnie može biti, ko bi ga znao, ni dr.T danas nije baš bilo jasno
    joj marnie tako se veselim zbog tebe i Maribora, baš mi je drago što ćeš uskoro biti naša trudnica

  49. #199
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    evo me s uzv - sutra opet! 3 dana za redom, već sam se umorila... folikuli od jučer su narasli za 1 mm, ali ima i novih, uglavnom sve je u rasponu od 12 do 16mm. endo je fenomenalnih 13. na lijevoj strani imam samo 2 - ali su čak teško dostupni, bit će problematični za punkciju.. eto, svašta po malo, ništa naročito... taman ću ih zakačit u sub.ili ned. - morat će radit zbog mene

  50. #200
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    @auroraBlu
    Vidim u tvom potpisu da si išla u 2.mj na klomifenski postupak, a odmah za tim u stimulirani - kako si to uspjela? Znam da ne daju tako brzo jedan za drugim u stimulacije, ja pitala dr. a on kaže pauza najmanje 2mj između klomifena i prave stimulacije...

Stranica 4 od 31 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •