Stranica 52 od 116 PrviPrvi ... 242505152535462102 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,551 do 2,600 od 5754

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #2551
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    dobrodošla,i ja sam tu nova!ja sam isto bila u cita prije 3 dana radila transfer pa sam sad na čekanju........jesi počela sa terapijama?

  2. #2552

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj sissy75 prvotno napisa Vidi poruku
    Želja ja sam ti kod njega od 2010g. Čim sam došla odma je dogovorio hsg, bila jednu noć u bolnici i pokazao je neprohodan jajovod (u kbc je hsg malo traumatično iskustvo jer kad ti u novom rodilištu koje je glanc novo namontiraju kateter i šibnu inekciju (to mi je radio on i bio je nježan) onda te vozaju do radiologije onako u kolica kroz tunele i hodnike a da nepričam da sam sve zvijezde izbrojala dok je snimala) posli toga me zapisao za laparoskopiju a to je prošlo super, od njega sam u bolnici imala tretman fenomenalan,dolazio se javit čim bi došao u bolnicu i kad bi odlazio a za vikend je zvao da se raspita kako sam. Pročakulao samnom prije nego su me uspavali a posli zahvata čekao kraj kreveta da se probudim,super čovjek. Onda nakon dva mjeseca smo krenili u postupke a dotad sam već bila skužila kako to tamo funkcionira. Doktor za 5
    Hvala ti na informacijama..odmah mi je lakše. Ja sam radila HSG prije godinu i pol dana pa me baš zanima šta će on odlučit za dalje. Čitala sam puno priča o tome da je HSG bio uredan,a onda bi se naknadno laparoskopijom utvrdilo da ipak postoje neke smetnje,začepljenja i priraslice..tako da se ja uopće ne bi bunila da me na laparoskopiju pošalje. Želim krenut u sve to

    Željkice želim ti svu sreću i veelikuu betuu za 10ak dana

    ajma i tebi također želim svu sreću svijeta sa inseminacijom. Ja sam isto radila HSG koji je bio potpuno u redu i napravila 6 inseminacija i ništa..izmučih se i psihički i fizički od tih inseminaciija zato tebi želim od srca da ti ova inseminacija uspije i da nam postaneš trudnica

  3. #2553

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    zeljo di si ti radila inseminacije, u cita ili??

  4. #2554
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    Jeli netko možda ima iskustva sa TESE u Cito?

  5. #2555
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    [QUOTE=zelja;2238761]
    Citiraj jojo prvotno napisa Vidi poruku

    SISSY upravo tako sam i ja razmišljala..nek imam papu i briseve,a ako mu hormoni budu trebali i bude mi ih tražio lako ću ih izvaditi. Mi smo kod njega dogovorili termin kad je on dežuran..to je utorak,a on je četvrtkom dežuran u ambulanti i mislim da mu je tada jaaakkooo velika gužva..a mislim i nadam se da ovako kad je dežuran na humanoj neće biti baš toliko gužve. Naručeni smo točno u 10h..budemo vidili..ugl jedva čekamo
    Sissy jesi ti kod njega?? Kroz šta ste prošli?? Tvoji dojmovi o njemu?

    JOJO nadam se da će ti ureoplazma biti ok..vi ste naručeni dan poslije nas na konzultacije..želim puno sreće i vama i svima drugima
    Ja sam u Budimira bila na inseminacijama i jednom IVF, prekrasan čovik,ne može bit bolji

  6. #2556

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj jojo prvotno napisa Vidi poruku
    zeljo di si ti radila inseminacije, u cita ili??
    Heeyy...jesam..u Cita sam radila HSG i 6 inseminacija! Te inseminacije su me dotukle psihički..ne bih više nijednu ponovila. Uspješnost im je dosta mala,a stvarno ubija ono čekanje i sve ostalo. 6 puta mi je bilo ne dosta nego previše
    Posljednje uređivanje od zelja : 06.10.2012. at 10:53

  7. #2557

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    a koliko sam svatila 16.10. si naručena u budimira?

  8. #2558

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj jojo prvotno napisa Vidi poruku
    a koliko sam svatila 16.10. si naručena u budimira?
    Jesam..16.10. sam naručena.
    A pogledaj (te) sad moje situacije:

    Inače su mi ciklusi od 26-28 dana..s tim da su mi ovo ljeto bili od 22-24 dana. Od kada imam mjesečnicu samo sam jedan put dobila na 29-ti dan..to mi je bio najduži ciklus.
    Danas mi je 30-ti dan ciklusa..dobila nisam (još).
    Ima već 4-5 dana nosam uložak jer mislim da ću svaki čas dobit..imam bijelo pranje dobrih tjedan dana. Zadnja 4 dana sam imala grčeve i bolove u dojnjem dijelu stomaka..oni su sad prestali,ali me dojnji dio leđa boli za poludit

    Ne znam šta da mislim..tako sam napeta..nadam se najboljem,a opet strah me razočarenja...aajjmmeee baašš se nekako bezveze osjećam

  9. #2559
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Testic, testic, testic

  10. #2560

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Testic, testic, testic
    Maco strah me napraviti test
    Moj muž veli kao nema veze,šta god bude,nećemo se nadat previše..imamo zakazan termin kod doktora i tako..ali je isto jutros u 9 sati zva sa posla da pita boli li me išta,jesam li dobila i tako..al pravi se ravnodušan
    Strah me..joooojjjjjjj...pomozite...imam u ormaru jedan test..aaliiii....

  11. #2561

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    joj zeljo, pa napravi testić!!!

  12. #2562

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Eeeejjj...sad mi još više trebate!
    Napravila sam test (Helm test) čini mi se da se tako zove.

    Prije nego sam ga napravila vidila sam da mu je rok valjanosti istekao u 6.mj i kontam svakako ću ga bacit pa idem ga napravit. i u roku od pola minute pojavile su se fine dvije debele crte
    Ali rok valjanosti mu je istekao....jooojjj....jel moguće da je zato lažno pozitivan?

  13. #2563
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Zeljo, vjeruj mi, strah nece proci ni kad popiskis +, ni kad vidis svoju mrvicu na uzv... To je jednostavno dio zivota i dio roditeljstva, stalno se necemu veseliti i strahovati od gubitka. Ovako si samo produbljujes neizvjesnost i treniras zivce! Napravi test!

  14. #2564
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Cestitam!
    Lazno pozitivni testovi, ovako kako si opisala rezultat, ne postoje!

  15. #2565

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Cestitam!
    Lazno pozitivni testovi, ovako kako si opisala rezultat, ne postoje!
    Ali draga Maco istekao mu je rok valjanosti!!! Može li to imat utjecaja???
    Znam da sam glupa što sam uopće radila test kojemu je istekao rok trajanja,ali onaj tko ovako dugo očekuje to shvatit će
    Posljednje uređivanje od zelja : 06.10.2012. at 11:39

  16. #2566

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    zeljo to je to!!!!!

  17. #2567

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj jojo prvotno napisa Vidi poruku
    zeljo to je to!!!!!
    Jojo draga iz tvojih usta u Božije uši...ali....ima ono ali..
    Ne znam...čak sam i maloprije otišla pogledat test kad ono obe crtice još tamnije
    Ajjoojjj koja mi je sad revolucija u glavi Bože moj

    HVALA vam što ste tu...što nisam sama sad....hvala,hvala,hvala...

  18. #2568

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    nemogu ni zamislit kakav ti je osjećaj

  19. #2569

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj jojo prvotno napisa Vidi poruku
    nemogu ni zamislit kakav ti je osjećaj
    Joojj raspisale smo se o ovome,ali čini mi se na krivoj temi..pa nek moderatorice oproste i prebacivaju gdje treba

    Jojo ne znam šta bi ti rekla..uopće ne mogu vjerovat niti ću mužu išta govorit jer sve si mislim da je rezultat lažno pozitivan jer je istekao rok 4 mjeseca.
    Da sam u mogućnosti otišla bi odmah kupit drugi test..ali nisam..auto mi je u muža,a najbliža ljekarna nam je 10ak kilometara...jao pa ja ću sad izludit!!
    Nikom ništa neću govorit..samo vi znate i da vas nema ne znam šta bi

  20. #2570

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    20

    Početno

    eh ja plačem, hepy radi tebe, mala bebica akBog da nam dolazi...

  21. #2571
    xena.mbk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Solin
    Postovi
    109

    Početno

    zelja to je to, može bit lažno negativan ali nikako lažno pozitivan, zovi muža da kupi novi za potvrdu, napravi ponovo i javi nam!!!!!! čestitam!!!!!!

  22. #2572

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj xena.mbk prvotno napisa Vidi poruku
    zelja to je to, može bit lažno negativan ali nikako lažno pozitivan, zovi muža da kupi novi za potvrdu, napravi ponovo i javi nam!!!!!! čestitam!!!!!!
    Evo upravo sam pročitala ovdje na netu da kao lažno pozitivan rezultat može bit zbog isteka roka valjanosti...ali opet pročitah i što je jedna žena napisala, da je napravila test kojemu je istekao rok valjanosti i bio je pozitivan..iduća tri ispravna testa su pokazala isto pozitivan rezultat
    Bez obzira na to što bih ja više od ičega željela da sam trudna nekako mislim da ako je test neispravan u tolikoj mjeri, onda ne bi pokazao nijednu crticu..ili samo crticu trudnoće..ili bi bio pak negativan...ali ovo...nemam pojma..Naravno da ću vam javit kad bude novosti

  23. #2573
    xena.mbk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Solin
    Postovi
    109

    Početno

    Citiraj zelja prvotno napisa Vidi poruku
    Evo upravo sam pročitala ovdje na netu da kao lažno pozitivan rezultat može bit zbog isteka roka valjanosti...ali opet pročitah i što je jedna žena napisala, da je napravila test kojemu je istekao rok valjanosti i bio je pozitivan..iduća tri ispravna testa su pokazala isto pozitivan rezultat
    Bez obzira na to što bih ja više od ičega željela da sam trudna nekako mislim da ako je test neispravan u tolikoj mjeri, onda ne bi pokazao nijednu crticu..ili samo crticu trudnoće..ili bi bio pak negativan...ali ovo...nemam pojma..Naravno da ću vam javit kad bude novosti
    Ja mislim da na ispravnost najviše utječe skladištenje testa....a rok...nije 6godina isteka nego miseci, šaljem ti~~~~~~~~~~~~~~za BETURINU!!!

  24. #2574

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj xena.mbk prvotno napisa Vidi poruku
    Ja mislim da na ispravnost najviše utječe skladištenje testa....a rok...nije 6godina isteka nego miseci, šaljem ti~~~~~~~~~~~~~~za BETURINU!!!
    Hvaallaaa draga..i mala ispravka..nije isteka 6 mjeseci nego 4 mjeseca ...to mi je sad vrlo bitno hahahaha...a jada sa mnom.

  25. #2575

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Evoo mee...došla sam do testa ( ne pitajte kako )...napravila sam Gravignost mini..u roku od minute pokazao je drugu crticu..blijedu,ali vidljivu pod svim poznatim i nepoznatim kutovima!!
    Ja ne mogu vjerovat..počela sam se trest i plakat kad sam vidjela.
    Povjerovat ću tek kad mi ginekolog potvrdi.
    Recite mi za koliko bi mogla na ultrazvuk?? Kad bi trudnoća mogla biti vidljiva??

  26. #2576

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    draga zelja, čestitam ti i ode!!!!!!! stvarno lipa vijest

  27. #2577

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj jojo prvotno napisa Vidi poruku
    draga zelja, čestitam ti i ode!!!!!!! stvarno lipa vijest
    Hvala draga Jojo
    Tebi i svima koji ovo čekate od srca želim da vam se to dogodi već u idućem ciklusu!
    Sebe još uvijek ne smatram trudnicom i vjerojatno ni neću sve dok mi ginekolog ne potvrdi,ali evo..pozitivan test je tu..menga kasni 2 dana..nadamo se najboljem

  28. #2578
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    draga zelja čestitam ti od srca!ja sam imala transfer u utorak a od jučer me boli jajnici kao neki pritisak jel tako tebi bilo?ili ovo menga najavljuje svoj dolazak!
    Citiraj zelja prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala draga Jojo
    Tebi i svima koji ovo čekate od srca želim da vam se to dogodi već u idućem ciklusu!
    Sebe još uvijek ne smatram trudnicom i vjerojatno ni neću sve dok mi ginekolog ne potvrdi,ali evo..pozitivan test je tu..menga kasni 2 dana..nadamo se najboljem

  29. #2579
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    zeljo čestitam od srca na plusiću
    nema potrebe da ideš na uzv do između 6 i 7 tjedna trudnoće (moj MPO-ovac nikad ne naručuje ranije, uglavnom 2 tjedna od pozitivnog testa). U tom periodu, ako je sve kako treba, najčešće je vidljivo i maleno srce.
    Čestitam još jednom

  30. #2580

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    draga zelja čestitam ti od srca!ja sam imala transfer u utorak a od jučer me boli jajnici kao neki pritisak jel tako tebi bilo?ili ovo menga najavljuje svoj dolazak!
    Hvala ti
    Nisam imala iskustva sa IVF-om,ali pošto sam dugo u ovome znam da žene tako par dana nakon transfera imaju probadanja u jajnicima,pritisak i to.
    Ali evo što ti mogu reć iz svog iskustva: simptomi za trudnoću i za nadolazak vještice su identični!!
    (Ja pišem iz kuta trudnice,a ni sama u to ne vjerujem ) Ja sam ti prije 7 dana sebi kupila dupli pak uložaka i tablete protiv bolova,skroz se pripremila na mjesečnicu jer me stomak bolio kao da ću svaki trenutak procurit,a leđa...to ti neću ni govorit..leđa su me grozno bolila..i bole me i sad. Tako da se samo opusti...sve ti to mogu biti jako dobri znakovi...ne da mogu biti nego jesu

    Ja sad kad sam bila u ljekarnoj žena mi je rekla da se obavezno moram smirit da se ne bi ne daj Bože dogodilo da prokrvarim od tolikog stresa i uzbuđenja..samo polako.
    I da..i to da ti napomenem...stomak mi je zadnjih par dana napuhan..u zadnja dva dana pogotovo..kao da sam u trećem mjesecu trudnoće.

  31. #2581

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj venddy prvotno napisa Vidi poruku
    zeljo čestitam od srca na plusiću
    nema potrebe da ideš na uzv do između 6 i 7 tjedna trudnoće (moj MPO-ovac nikad ne naručuje ranije, uglavnom 2 tjedna od pozitivnog testa). U tom periodu, ako je sve kako treba, najčešće je vidljivo i maleno srce.
    Čestitam još jednom
    Hvalaaa
    Ja se pogotovo sad ne razumijem u te tjedne i uopće nemam pojma kad su mi bili plodni dani (zadnja 3-4 ciklusa su mi bila jako neredovita tako da ne znam) tako da ne znam koliko bi sad mogla biti trudna ni kad da idem u ginekologa??? A ne znam kako ću izdržat dok ne odem da mi potvrdi?!

  32. #2582
    xena.mbk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Solin
    Postovi
    109

    Početno

    Citiraj zelja prvotno napisa Vidi poruku
    Hvalaaa
    Ja se pogotovo sad ne razumijem u te tjedne i uopće nemam pojma kad su mi bili plodni dani (zadnja 3-4 ciklusa su mi bila jako neredovita tako da ne znam) tako da ne znam koliko bi sad mogla biti trudna ni kad da idem u ginekologa??? A ne znam kako ću izdržat dok ne odem da mi potvrdi?!
    zelja superrrrrrrrr, nadam se da ćeš imat školsku trudnoću, da budeš mirna lipo izvadi betu evo ti puno ~~~~~~~~~~~~ za pravilno duplanje bete!!!!

  33. #2583
    sissy75 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Brač
    Postovi
    170

    Početno

    Želja uljepšala si mi današnji rođendan više od ičega,čestitam ti od srca i da te mi ostale pratimo u stopu

  34. #2584

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj sissy75 prvotno napisa Vidi poruku
    Želja uljepšala si mi današnji rođendan više od ičega,čestitam ti od srca i da te mi ostale pratimo u stopu
    Hehehe e onda SRETAN TI ROĐENDAN

    Želim ovo svima što prije..u utorak ću otići do ginekologa i reć mu za pozitivan test i to pa ću vidjeti šta će mi reć kad da dođem..uglavnom javim vam

  35. #2585
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    cestitam zelja
    napravi betu dok cekas pregled kod gin.

  36. #2586
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    Ajme kako volim ovakve vijesti!
    Čestitam zelja od srca i želim ti prekrasnu školsku trudnoću

    Jesi li kupila i ponovila test s dobrim rokom valjanosti?
    Dobro su ti cure rekle da nema smisla raditi uzv prije 6 tt, radije prati ß i odi na uzv kad prijeđe 1000-1200 (eh, i to ti govori netko tko je do 8 tt imao 3 uzv )

  37. #2587
    xena.mbk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Solin
    Postovi
    109

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    draga zelja čestitam ti od srca!ja sam imala transfer u utorak a od jučer me boli jajnici kao neki pritisak jel tako tebi bilo?ili ovo menga najavljuje svoj dolazak!
    željkica mene uvijek bole jajnici ali tek 2,3 dana nakon transfera, i grudi isto ali oko cca12 dnt prestanu me bolit cice "ispuhnu" i po tome znan da ništa od rabote, tako da kad san vadila betu 14dnt nisam imala pms, s obzirom na 0 prestala sa utrogestanom i vještica je stigla. Svaka od nas je za sebe a tebi od želim da se tvoje mrve lipo ugnjezde i da nam javiš lipu vijest!!!!!

  38. #2588
    vesnare avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,089

    Početno

    želja bravo, bravo i sretno do kraja! (p.s. tjedne trudnoće svi ginići računaju po z.m. - dakle to ti je 1. dan pa tako dalje računaj...)

    prijavljujem transfer u utorak od preostalih smrznutih js na CITO...

  39. #2589

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Jesi li kupila i ponovila test s dobrim rokom valjanosti?
    Dobro su ti cure rekle da nema smisla raditi uzv prije 6 tt, radije prati ß i odi na uzv kad prijeđe 1000-1200 (eh, i to ti govori netko tko je do 8 tt imao 3 uzv )[/QUOTE]

    CRVENKAPICE hvala tii Nažalost betu ne mogu vadit..nemam gdje..tu gdje sam ja nema nijedan privatni laboratorij,a u državnom se nalazi čekaju po nekoliko dana tako da ništa od toga..

    BigBlue jesam...ponovila sam testove sa ispravnim rokom valjanosti ovaj put. Jučer popodne Gravignost mini i odmah se pojavila druga crtica..i opet jutros na prvu mokraću neki drugi test, ne znam kako se zove, odmah dvije lijepe crtice

    Ljuubbiimmm vvaaassss

  40. #2590
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj vesnare prvotno napisa Vidi poruku
    prijavljujem transfer u utorak od preostalih smrznutih js na CITO...
    Woohooo! Neka ove budu dobitne i omoguce vam vasu 3. srecicu!

  41. #2591
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    zelja ,ma to je to trudna si sad cekaj pregled nemas druge

    vesnare wow, uvijek dođes do transfera sa odmrz. js
    nek se desi i treca bebica ~~~~~~~~

  42. #2592
    xena.mbk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Solin
    Postovi
    109

    Početno

    vesnare sritno sutra, držim ti i šaljem puno~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da se lipo ugnjezde!

  43. #2593
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    [QUOTE=vesnare;2241705]želja bravo, bravo i sretno do kraja! (p.s. tjedne trudnoće svi ginići računaju po z.m. - dakle to ti je 1. dan pa tako dalje računaj...)

    prijavljujem transfer u utorak od preostalih smrznutih js na CITO...[/QUOT
    Pozdrav vesnare!sretno sutra na transferu,kod kojeg si doktora u Cita?ja sam prije tjedad dana imala transfer smrznutih js,kakva su tvoja iskustva?

  44. #2594
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    Zelja cestitam od srca!
    Vesnare sretno!

  45. #2595

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    ovdje je baš veselo.cure sretno svima.~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  46. #2596

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj vesnare prvotno napisa Vidi poruku
    želja bravo, bravo i sretno do kraja! (p.s. tjedne trudnoće svi ginići računaju po z.m. - dakle to ti je 1. dan pa tako dalje računaj...)

    prijavljujem transfer u utorak od preostalih smrznutih js na CITO...
    Želim ti svu sreću sa malim smrzlićima..da sve bude u redu i da beta bude ogromna kad za nju bude vrijeme
    Sve nam javljaj

  47. #2597
    vesnare avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,089

    Početno

    želja hvala na lijepim željama
    dakle, transfer prošao jednom odličnog embrija (3.dan) i preostaje 14 dana čekanja.

  48. #2598
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj vesnare prvotno napisa Vidi poruku
    želja hvala na lijepim željama
    dakle, transfer prošao jednom odličnog embrija (3.dan) i preostaje 14 dana čekanja.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Da za dva tjedna forum podrhtava od

  49. #2599

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    vesnare ~~~~~~~~~~~~~~da se mrvica čvrsto uhvati.

  50. #2600
    bubaba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    184

    Početno

    zeljo..nije me bilo malo duze na forumu i odmah me dočeka divna vijest...čestitam ti od srca

    ja sam u prošli četvrtak bila u cita na inseminaciji ..i sada čekam...prvi dan sam imala osjećaj da je to to..ali sad kako dani odmiču nada mi je sve manja... (((

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •