Stranica 135 od 155 PrviPrvi ... 3585125133134135136137145 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 6,701 do 6,750 od 7735

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #6701
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    Citiraj Lana77 prvotno napisa Vidi poruku
    Kismet,hvala ti puno!
    Samo ti nastavi ovaj proljetni praški vlakić, sretno još jednom, javi nam sutra novosti, mislimo na tebe!

  2. #6702
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj kismet prvotno napisa Vidi poruku
    Juuupiii
    Mene moja gimnastičarka tako lupa po cerviksu ili mjehuru, ne mogu baš detektirati, da sam sva splašena...mislim da sam imala par gadnih BH jitros, tako da i ja najviše boravim u horizontali, izbjegavam sve napore...
    samo ti miruj...
    ne znam ništa o BH kontrakcijama, al sjecam se da cure vele da treba magneznij piti.

    čuvaj gimnastičarku

  3. #6703
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    Čuvam je ko oko u glavi
    Pijem mg, onaj direkt...

  4. #6704

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    Jučer bila na UZV. Imamo dvije bebice , savršeno smještene, jakih otkucaja i nikakvih hematoma i sl. Doktorica kaže idealno . Sad sam dobila gro uputnica za izvaditi krv da sve prekontroliramo i idemo dalje dan po dan.
    Posljednje uređivanje od leeloo77 : 29.05.2013. at 14:14

  5. #6705

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    leeloo77, čestitam na bliznićima

  6. #6706
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj leeloo77 prvotno napisa Vidi poruku
    Jučer bila na UZV. Imamo dvije bebice , savršeno smještene, jakih otkucaja i nikakvih hematoma i sl. Doktorica kaže idealno . Sad sam dobila gro uputnica za izvaditi krv da sve prekontroliramo i idemo dalje dan po dan.
    Leeloo čestitam na dva i sretno dalje

  7. #6707
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    bravo lilu, cestitam, dan po dan, uz svu obradu i pretrage i bit ce super

  8. #6708
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    Citiraj leeloo77 prvotno napisa Vidi poruku
    Jučer bila na UZV. Imamo dvije bebice , savršeno smještene, jakih otkucaja i nikakvih hematoma i sl. Doktorica kaže idealno . Sad sam dobila gro uputnica za izvaditi krv da sve prekontroliramo i idemo dalje dan po dan.
    leeloo, super, čestitam od srca!
    Kad je termin, to su zimske bebice?

  9. #6709

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    Nije bilo uopće govora o terminu poroda, ali Harni tablica kaže 19.1
    Hvala cure na čestitkama...sad (koliko to mogu ) samo pozitivno dalje.
    Posljednje uređivanje od leeloo77 : 29.05.2013. at 19:23

  10. #6710
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    leeloo draga, čestitke na srčekima, prelijepe vijesti sretno do kraja
    trudnice moje, pipi, mare, kismet, bluebella, čuvajte mi se
    lana, ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  11. #6711
    meki avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    93

    Početno

    leeloo77 čestitam

  12. #6712
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Imam pitanje za vas moje suborke!Meni je ovo treći pokušaj ok idemo dalje.Nešto me zanima pogotovo vi koje ste išle više puta.Kaj doktori kažu što bi mogao biti uzrok neuspjeha,jer meni nije jasno sve je idealno endometrij, embrij,pijemo tu danu terapiju pa me zanima gdje onda neš ne štima?Da li ste išle na neke dodtne pretrage ili neku dodatnu terapiju?Mi opet idemo u 9mj.pa me zanima kaj bi mogla poduzet da ipak odemo korak dalje i dođem do makar malo veče bete?Hvalaa

  13. #6713
    Žabac avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    38

    Početno

    Bok svima, ja sam stari čitač, ali novi korisnik ovog foruma. Oprostite na sažetosti, ukratko ću se predstaviti malo kasnije, ali sada hitno trebam pomoć. Trenutno sam u postupku FET u PFC-u i danas su mi propisali korištenje Estradiolskih flastera zbog slabog rasta endometrija. Ovo mi je već drugi takav ciklus za redom, prošli smo zbog toga otkazali. Preokrenula sam cijelu Hrvatsku i pola Euorpe da ih nabavim, ali nigdje ih nije moguće nabaviti. Postoji mogućnost nabavke preko ljekarne Dolac u roku 7-10 dana, a meni je to prekasno. Zna li netko možda gdje se ti flasteri mogu nabaviti odmah (u roku 2-3 dana).

  14. #6714

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    83

    Početno

    Evo i ja da se javim,i meni je negativan rezultat,beta 1,49.Verujte da se i ja pitam kako nije uspelo,a sve idealno uradjeno.
    Sada me zanima,da li je neko od vas isao na donaciju jajnih celija,jer ja vise ne smijem na postupak,nego samo donacija,pa me zanima znate li sta o tome?

  15. #6715

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    afrika
    Postovi
    257

    Početno

    valina
    lana

    donacija js daje vece sanse za uspjeh meni je uspjelo iz prve u PFC prije toga je bilo par neuspjeha.
    sad se spremam na FET polovinom juna nadam se uspjehu opet.

    tesko je rec zasto ne dolazi do uspjeha a sve izgleda dobro,
    ja sam vise od 20 god u ovoj prici srela sam puno parova na svom putu i nacitala se po inter netu o raznim iskustvima treba imat puno srece i pokusavat pa jednom ce uspjet.

  16. #6716

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    afrika
    Postovi
    257

    Početno

    Zabac
    bas mi je zao zbog otkazivanja FET-a nemogu ti pomoc u vezi flastera nadam se da ces doc do njih ubrzo ako imas nekog da zivi vani gdje se mogu kupit pa da ti ih posalje sa DHL tako ih je jedna forumasica dobavljala na jednom forumu.

  17. #6717
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Što se tiče rasta endometrija i ja sam skoro morala otkazat ovaj zadnji fet!Ali meni su povečali dozu estofema na 12mg dnevno i uspijela sam u roku 3 dana doć do 7.5 a bio je cementiran na 5.8-6mm!Pitaj možda da ti samo povečaju dozu estofema i puno anansa i cikle(ANANS ne želim vidjet jedno vrijeme a ciklu još manje)Sretno i nadam se da češ uspijet!

  18. #6718
    Žabac avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    38

    Početno

    Trudim se od prošlog ciklusa popraviti stanje ciklom, ananasom i svježom matičnom mliječi, jer je prosli puta bio 12dc 5,5mm sa dozom od 8mg, povećali su mi na 12mg i u 3 dana se popeo na 6,6mm i tu i ostao, pa se bojim da i ovaj puta ne bude tako. Danas je 11dc, 4,5mm sa početnom dozom 10mg i sad dalje nastavljam opet sa 12mg!
    Ovo mi je 12 postupak i prvi puta sad imam s tim problema, u normalnim ciklusima sam imala cca 9mm na 12dc.
    Usput samo da javim da sam nakon cjelodnevnog telefoniranja i traganja, uspjela doći do flastera.

  19. #6719
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Lana, žao mi je Ako mogu pomoći svojim iskustvom, piši mi na pp.

    pretorija, za skorašnji fet ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Žabac, ne možeš li estrofem?
    Posljednje uređivanje od sejla : 01.06.2013. at 07:04

  20. #6720
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    žabac, mozda flasteri budu bolji, 12.put u pragu? koja klinika? drzim fige

  21. #6721

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Zabac gdje zivis? ja sam inace u becu al ovaj vikend putujem za pulu i sestra mi iz zg dolazi ako ti nije kasno do nedelje...

  22. #6722
    Žabac avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    38

    Početno

    Hvala svima na susretljivosti, ipak sam uspjela u petak kupiti flastere i poceti upotrebljavati. Vec sam na estrofemu 2 mjeseca i trenutno na naj jacoj dozi, ali to nije pomagalo. Nesto se neobicno pocelo dogadati, nekakav hormonski disbalans. Uglavnom, bila sam danas ponovno na kontroli i poceo je rasti endometrij, sad je na 7mm, 14dc. Ako bude do cetvrka rastao, plan je da sam u ponedjeljak na transferu.
    Njanja1 ja sam iz ZG.
    Mare41, ovo je 12 postupak opcenito, drugi u Pragu. Idem u PFC.

  23. #6723
    prag avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    383

    Početno

    sve nove, stare trudnice, sve putnice puno pozdravljam.. evo i ja ću skoro se ubrojiti u putnice..zvali su iz povjerenstva da mi je odobreno FET ali da sad moram čekati rješenje jer su u pravnoj službi malo zatrpani e sad, šta je tu je, čekati ćemo još glavno da je odobreno. sad imam još jedan problemčić..ako bi rješenje došlo narednih dana mogla bih krenuti u ovom ciklusu u 6 mj. međutim gđa Ksenija iz Pronatala ne odgovara na e-mail 7 dana. kako ja pijem Femoston još 6 dana trebala bih znati da li mogu kreniti s Estrofemom, koja doza itd..e sad..znate li da li ima još tko osim nje u Pronatala tko je za naše područje??

  24. #6724
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    žabac i prag, sretno!

  25. #6725

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    187

    Početno

    zabac sretno i super sto si uspjela naci flastere! ako ti nije problem da mi napises u kojú kliniku ides u pragu i kako si zadovoljna...ja trazim kliniku gdje bi nastavila dalje posto sad sami placamo(4 neuspjesna) bec nedolazi u obzir...

  26. #6726
    Žabac avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    38

    Početno

    Citiraj njanja1 prvotno napisa Vidi poruku
    zabac sretno i super sto si uspjela naci flastere! ako ti nije problem da mi napises u kojú kliniku ides u pragu i kako si zadovoljna...ja trazim kliniku gdje bi nastavila dalje posto sad sami placamo(4 neuspjesna) bec nedolazi u obzir...
    Ja idem u Prague Fertility Center (PFC) kod dr. Lazarovske i prezadovoljna sam s njma. Bila sam kod njih u postupku donacije u 02/2013 i nije bio uspješan. Sve je bilo odlično i očekivalo se jako puno od tog postupka, ali nažalost rezultat je bio negativan. Inače, mi imamo jako puno zdravstvenih problema i MM i ja, tako da iako su se sve kockice poklopile, očigledno je nešto dodatno zasmetalo zbog čega nije bilo uspjeha.
    Od prvog kontakta sa Mirnom u Pragu, osjećala sam da je to to. Zbilja su divni. Dogovarali smo sve mailom jer je meni bilo prekomplicirano ići na konzultacije tamo. Kada smo prvi puta došli, bilo je to na dan punkcije donorke. Primili su nas ujutro, suprug je obavio svoje, meni su izvadili krv, popričali smo sa doktoricom i to u periodu koliko je god nama bilo potrebno. Postavili smo sva moguća pitanja i na sva dobili odgovore. Nakon razgovora, doktorica me pregledala i dogovorili smo transfer. Javljali su nam na mobitel informacije o razvoju embrija dok bili u hotelu na čekanju. Na dan transfera mi je doktorica također sve objašnjavala i pokazivala što radi, te me primila na razgovor nakon ležanja. Još smo jednom potvrdile svu terapiju i rješile sva moguća dodatna pitanja. Nakon rezultata sva komunikacija je išla dalje preko Mirne, ali uvijek sam dobila sve potrebno od nje. Ne znam kako je u Pronatalu, ali čula sam za te dvije klinike da su najbolje. Sama dr. Lazarovska mi je rekla da je kod njih postotak uspješnosti kod donacije oko 60%, a kod FET donacije oko 40%, što je za mene najveći postotak koji mi je itko ikada dao.
    Definitivno ćete odluku morati donijeti sami, ali ja sam bila jako zadovoljna i sa Mariborom, dr. Vlaisavljević i dr. Reljić. Kod njih sam u dva pokušaja, dva puta ostala trudna (prije toga nikada). To su bili postupci sa mojim stanicama. Imala sam oba puta spontani, ali tek nakon toga su mi našli Robertsonovu translokaciju na 13 i 14 kromosomu, pa je postalo jasno da je do spontanih došlo iz tih razloga.
    Imam nažalost iza sebe 11 godina borbe sa trudnoćom, pa ako ti bilo što bude trebalo, slobodno se javi, rado ću pomoći, jer i meni su isto cure odavde puno pomogle prošle godine kada sam zapela u situaciji što dalje.

  27. #6727
    Žabac avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    38

    Početno

    E da, možda otputujemo u nedjelju, ako me ovaj puta ne spriječi elementarna nepogoda. U četvrtak još trebamo potvrditi termin transfera (vjerovatno ponedjeljak). Ima netko informacije kako je na putu iz Zagreba do Praga, preko Beča i kakvo je pravo stanje u Pragu?

  28. #6728
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Žabac sretno u Pragu.Evo imamo istu dijagnozu ali se nadam da če nam u PFC uspijet i to još ove godinice!

  29. #6729
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    žabac i prag, sretnooo

    curke moje

    (nama danas 3 mjeseca )

  30. #6730

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    afrika
    Postovi
    257

    Početno

    i ja prijavljujem put za Prag 12 juna FET endo me iznenadio juce 9 DC 9.6mm
    jos samo da karte kupim
    Mirna predlaze boravak samo 2 dana mene malo strah krenuti na 14 sati leta i jos 5-6 sati cekanja po aerodromima na 2 dan transfera a opet ne sjedi mi se samoj u Pragu jer ce mi moja velika beba jako nedostajat ovo ce bit prvi put da smo razdvojeni
    ako ce ko biti 11 12 13 juna u PFC nek se javi da popijemo kavicu.

  31. #6731
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    zabac, pretorija-sretno!
    njanja, u mom potpisu su dva linka-jedan je web stranica o pragu, a drugi lijecenje neplodnosti gdje smo na jednom mjestu pisali i o drugim klinikama u pragu i brnu, vjerujem da su sve dobre
    prag, spominje se jos jedna cura za kontakt, al nazovi!
    sejla, to je sad sluzbeno jedna velika prava ljepotica!

  32. #6732

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Draga Sejla, nova sam na forumu, jel možda znaš da li HZZO plaća sve troškove smještaja u Pragu ili samo troškove liječenja, ovih dana pripremam se predati zahtjev za liječenje, a moj ginić rekao da mi neće odobriti umjetnu jer moram najprije tri puta ići na inseminaciju i napisao mi na zahtjev da moram napraviti HSG pretragu, jel znaš hoću li dobiti rješenje bez te pretrage....hvala ti, nemam koga pitati, sama sam u ovom svemu, pa sam se sjetila foruma i sada prijavila,

  33. #6733
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    hvala mare čuvajte nam se vas tri curke, bliži se susret

    Da, u Pronatalu su dvije kontakt osobe, Ksenija Medved i Marina Mišković, al obje odgovaraju na isti službeni mail Pronatala, bar dok sam ja intenzivno kontaktirala....neznam di je sad zapelo, ali držim fige da se čim prije koja od njih javi.

    Kerev, dobro nam došla! Ako se dobije njihovo odobrenje, hzzo podmiruje troškove liječenja i prijevoza (u iznosu najjeftinijeg prijevoznika). Obavi pretrage koje od tebe traže, vidim da su cure koje su preko hzzo-a radile hsg (kod mene nije bilo potrebno zbog specifičnosti dijagnoze).
    Piši nam i pitaj, ovdje smo da se držimo zajedno i pomognemo vlastitim iskustvima

  34. #6734
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    žabac i prag, sretnooo

    curke moje

    (nama danas 3 mjeseca )
    toliko sam sam se topila nad eminim slikicama i izvještajima da nije ni čudo da i ja nosim curku
    puse (još da mi i dojenje krene ko tebi, nitko sretniji od mene)

  35. #6735
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    Citiraj pretorija prvotno napisa Vidi poruku
    i ja prijavljujem put za Prag 12 juna FET endo me iznenadio juce 9 DC 9.6mm
    jos samo da karte kupim
    Mirna predlaze boravak samo 2 dana mene malo strah krenuti na 14 sati leta i jos 5-6 sati cekanja po aerodromima na 2 dan transfera a opet ne sjedi mi se samoj u Pragu jer ce mi moja velika beba jako nedostajat ovo ce bit prvi put da smo razdvojeni
    ako ce ko biti 11 12 13 juna u PFC nek se javi da popijemo kavicu.
    pretorija, sretno, da se vratiš svojem bebiju što prije, s društvom koje će stići za kojih 9 mjeseci

  36. #6736

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Sejla, Emica je pre pre preslatka!!!!! I već 3 mjeseca?!?! Ma kako vrijeme leti...

    Kerev, koja vam je dijagnoza? Ako nije neka baš specifička dijagnoza, onda ćeš za odobrenje od hzzo-a morati na hsg, inače zahtjev nije potpun i neće ići na komisiju, a s time nema ni odobrenja.

  37. #6737
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Citiraj kismet prvotno napisa Vidi poruku
    toliko sam sam se topila nad eminim slikicama i izvještajima da nije ni čudo da i ja nosim curku
    puse (još da mi i dojenje krene ko tebi, nitko sretniji od mene)
    hvala kismet draga a još malo pa ćemo se i mi diviti tvojoj princezi
    Ma krenut će i tebi dojenje, ne sumljam Ja sam za vrijeme trudnoće bila u strahu hoću li uopće imati mlijeka....onda kad je nadošlo sam si mislila bar nek je za prva dva-tri mjeseca ak već neće ići više....a sad se definitivno nadam i dojenju preko godine dana To je doista nešto najnajljepše što može biti....Još kad me nakon hranjenja onako pogleda i nasmije mi se, ili se samo nasloni na ciku pa tako zaspi, za rastopiti

  38. #6738
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Citiraj bmaric prvotno napisa Vidi poruku
    Sejla, Emica je pre pre preslatka!!!!! I već 3 mjeseca?!?! Ma kako vrijeme leti...

    Kerev, koja vam je dijagnoza? Ako nije neka baš specifička dijagnoza, onda ćeš za odobrenje od hzzo-a morati na hsg, inače zahtjev nije potpun i neće ići na komisiju, a s time nema ni odobrenja.

    hvala draga kako si nam ti?

  39. #6739

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    afrika
    Postovi
    257

    Početno

    Citam sinoc poplave u Pragu most zatvoren a tako sam se veselila setnji po mostu i da cu dodirnut sve statue na njemu,mozda ga otvore do srijede

  40. #6740

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    hvala draga kako si nam ti?

    ja sam dobro. planiram krajem ovog mjeseca u postupak, pa što bude.

  41. #6741

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    21

    Početno

    Sretno svima koji idu u Prag, mi smo se vratili prije 2 tjedna i nazalost nismo uspjeli

  42. #6742
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    Citiraj biribirino prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno svima koji idu u Prag, mi smo se vratili prije 2 tjedna i nazalost nismo uspjeli
    biribirino, dobro došla i žao mi je zbog neuspjeha, je li to prvi put u Pragu?

  43. #6743
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    bmaric, navijam za tebe
    pretorija, nek ti kiša donese sreću, nama je zbog snježne mećave noć prije puta bila zatvorena cesta i kroz RH i kroz Sloveniju...ali stigli smo na vrijeme i vratili se s našom mišicom...tako ćeš i ti...

  44. #6744

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    afrika
    Postovi
    257

    Početno

    kismet hvala puno na lijepim zeljama

  45. #6745

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    kismet, hvala!

  46. #6746
    krol avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    113

    Početno

    samo da vas pozdravim i zazelim puno puno srece u vasoj borbi,strepnji i nadanjima

  47. #6747
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    krol, koja slatkica je Teodora

  48. #6748
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Tražim, ali nigdje ne mogu naći... Postoci uspješnosti, statistike za PFC? Neki link ako netko zna?

  49. #6749
    pipi73 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    258

    Početno

    Poz drage moje....nadam se da ste dobro....od srca zelim sve najbolje

    Mi smo dobro...jurimo 100 na cas ali se ne zalimo....

    Ima puno da iscitam od kada nisam bila....sve vas grlim i ljubim....posebno Emicu,veliku ljepoticu...kismet bebicu vrijednu gimnasticarku...Marine slatke misice....rozikastu bluebella tackicu...ma sve od reda....

    Mi smo danas 37+1 ....i samo sto nismo....
    Javljamo se obavezno...samo dok pohvatam sta je i gdje je ko....a vidim ima puno i novih....sretno svima ma gdje god da su...

  50. #6750
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Teodorica je predivna

    pipi draga, još malo i stiže još jedna princeza čuvaj nam se, želim lak i brz porod

    draga Konfuzija, nemoj se opterećivati i brigati statistikama

    Mi danas bile na kontroli, dobili smo 610g i narasli 3 cm (5200g i 59cm). Manji prirast u težini nego protekla dva mjeseca ali sve je super (udvostručila je težinu od izlaska iz bolnice, 2640g). Možda malo i pretjerujem prateći te tablice prirasta i centile, al nemrem si pomoć...Mama je jako ponosna na svoju curicu, čak ni kod cijepljenja nismo plakili

    puse svima, naročito našim dragim trudnicama i njihovim mrvama u trbuščićima
    Posljednje uređivanje od sejla : 07.06.2013. at 13:38

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •