Stranica 54 od 191 PrviPrvi ... 444525354555664104154 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,651 do 2,700 od 9523

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #2651

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    75

    Početno

    pozdrav curke. nakon puno razmišljanja napokon smo odlučili da bi naša druga klinika trebala biti VV. nadam se da je to dobra odluka! molim vas za savijet, kojeg doktora mi preporučate i na koji se broj mogu naručiti? do sada smo prošli 4 ivf-a i svaki puta apsolutno ništa - 2 prirodna, 1 polustimulirani (klomifen, gonal, cetrotide) i jedan stimulirani. iako sam u postupak ušla 10-ak puta- jednom cista, ponekad prerana punkcija, ponekad puknuti folikul... ja imam 32 (za sada samo dijagnosticirana reducirana prohodnost jajovoda), a mm 35g (ponekad malo lošiji spermiogram) .

    svima nam želim sreću!!!!!!!!!!!

    hvala vam na odgovoru

  2. #2652
    beilana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    2,030

    Početno

    Citiraj geceta prvotno napisa Vidi poruku
    Belana,ako si jucer skroz procurila,onda si danas trebala gore,u pon je kasno
    danas sam tek, juče samo spoting naveče, zvala sam, u pon su rekle tete da dođem

  3. #2653
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Bokich applepie!
    brojcek za naruciti je 2353 907 a sad kojeg doktora preporuciti... vecina cura ovdje je kod dr Alebica i on ima vecu guzvu od doktorice Jukic gore. Ja sam osobno kod nje i zadovoljna sam. Prije sam dosla na red, kad god idem kad smo u postupku, isto sam prije na redu, ona ima malo vise vremena za pricat, njemu se to nekad ne da, i dosta je njeznija. Opet, on je duze u tome pa ima vise iskustva. Kojeg god da odaberes, bit ces sigurno nekad i kod onog drugog. Meni je zadnji postupak gotovo cijeli on vodio. U prvom postupku mi je on radio punkciju, ona transfer, doista nema pravila.
    Zelim ti srecu i da ovdje uspijete!

  4. #2654
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    znaći nije loša dr Jukić?! ja mislim da ako njoj i zapne negdje da se konzultiraju dr A i ona...
    ja još uvijek mislim da biolog igra najveću ulogu u svemu tome...

  5. #2655
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    ja ću stvarno biti sretna ako mi se uopće oplode js....da se bar nećemu mogu nadati...jer ovako sve to prođem,a ne oplode se js...samo se jednom oplodila i baš sam bila uzbuđena...ali je ß ila negativna....
    mislila sam da će to sve ići tako lako...a ono na kraju i taj niski AMH....
    samo da mi se oplode js...bit ću presretna

  6. #2656

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    17

    Početno

    ma hoće, treba samo bit strpljiv. jel ti nisu zamrzavali js? meni su 10js izvadili, a 4 zamrznuli.

  7. #2657
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    Citiraj veki85 prvotno napisa Vidi poruku
    ma hoće, treba samo bit strpljiv. jel ti nisu zamrzavali js? meni su 10js izvadili, a 4 zamrznuli.
    ma nema se šta ni zamszavati...kada sam sa stimulacijom dobila 3 js....

  8. #2658
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    mah, nemoj zato biti tuzna, to zamrzavanje js... rijetko tko moze reci ista dobra o tome.
    meni je dr Jukic stvarno ok, a i kako kazes, dopunjavaju se, konzultiraju, zamjenjuju a i najbitniji su biolozi

  9. #2659
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    samo da se uključim, meni je doktorica super... Uvijek s njom mogu porazgovarat i posavjetovat se... Onih dana nakon punkcije imala sam nevjerovatne bolove, ona me nekoliko puta zvala na osobni mob da čuje kako sam....i također rekla da joj javim kako god i šta god bude. Osjećala sam se sigurnije i lakše uz takav pristup.

  10. #2660
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    razmislit ću još kod kog ću...
    krenila sam u mpo zbog jajovoda.da bi se na kraju pojavio i taj AMH....
    a valjda će biti nešto...

  11. #2661

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    75

    Početno

    hvala vam na odgovorima cure! zanima me uzimaju li oni u obzir naše iskustvo i ivf dokumentaciju iz drugih klinika? koristila sam i klomifen i decapeptyl i menopur i gonal i naravno nisam na sve isto reagirala (kod menopura prekinut postupak - folikuli se ne razvijaju, a kod klomifena + 2-3 gonala 1 js isto kao i u čistom prirodnom, s gonalom sam dobila 6 js.)
    Posljednje uređivanje od applepie : 26.02.2012. at 22:47

  12. #2662

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    applepie, svakako ponesi dr. dokumntaciju pterhodnih postupka kako bi i on bolje ocjenio koju stimulaciju ti dati. Ja sam mu napravila čak jednu tabelu da se lakše snađe kad je bio koji potupak, gdje, koja stimulacija i kakav rezultat.
    A sad od mene jedno pitanjce...jel koja od vas za vrijeme uzimanja yasmina krvaruckala, tj. više nekakv smeđi scjedak koji se pomalo pojačava??? Ja sam na yasminu od 13.02. i u sub. mi se pojavio smeđi iscjedak (jučer čak i roskasti), a yasmin bih trebala piti do 03.03. (još 6 pilula). ne znam jel to zabrinjavajuće, dali da zovem dr. ili smao nastavim do kraja sa yasminom?
    Hvala

  13. #2663

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    39

    Početno

    Citiraj Mury prvotno napisa Vidi poruku
    applepie

    A sad od mene jedno pitanjce...jel koja od vas za vrijeme uzimanja yasmina krvaruckala, tj. više nekakv smeđi scjedak koji se pomalo pojačava??? Ja sam na yasminu od 13.02. i u sub. mi se pojavio smeđi iscjedak (jučer čak i roskasti), a yasmin bih trebala piti do 03.03. (još 6 pilula). ne znam jel to zabrinjavajuće, dali da zovem dr. ili smao nastavim do kraja sa yasminom?
    Hvala
    imala sam slično iskustvo... čini mi se oko 17 dana uzimanja yasmina pojavio se oskudan smečkasti iscjedak i nazvala dr., te mi je rečeno da ako se iscjedak pojača znači postane krvarenje da se odmah javim na pregled..meni je iscjedak nakon 2 dana prestao, tako da sam mengu dobila kako sam i trebala...moj savjet je da nazoveš dr. i savjetuješ se što i kako dalje.

  14. #2664

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    336

    Početno

    Curke, nova sam ovdje, ali ne i u zajedničkoj borbi. Jel ide netko 5.3. gore?

  15. #2665

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    75

    Početno

    hvala Mury, s yasminom nemam nikakvog iskustva

  16. #2666
    MALECKA avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    138

    Početno

    Citiraj applepie prvotno napisa Vidi poruku
    hvala vam na odgovorima cure! zanima me uzimaju li oni u obzir naše iskustvo i ivf dokumentaciju iz drugih klinika? koristila sam i klomifen i decapeptyl i menopur i gonal i naravno nisam na sve isto reagirala (kod menopura prekinut postupak - folikuli se ne razvijaju, a kod klomifena + 2-3 gonala 1 js isto kao i u čistom prirodnom, s gonalom sam dobila 6 js.)
    Ja sam pacijentica dr. A, ali nekoliko puta sam bila kod doktorice kad njega nije bilo i mogu reći da sam se jako ugodno iznenadila. Meni su oboje super - jedan drugome uskaču i zbilja su pravi tim. Tako da mislim da nećeš pogriješiti kako god odlučila. Naravno uzimaju u obzir sve što ste do sada prošli, ali vjerojatno će htjeti ponoviti neke nalaze. Osobito s-gram jer vole imati nalaze iz VV-a. Želim ti što brži ulazak u postupak i naravno da bude uspješan

    Ja sam danas u sedmom nebu...testić je pokazao + 8 dpt ... sad sam u isčekivanju bete....nadam se da će sve biti dobro!

  17. #2667

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj zipica prvotno napisa Vidi poruku
    imala sam slično iskustvo... čini mi se oko 17 dana uzimanja yasmina pojavio se oskudan smečkasti iscjedak i nazvala dr., te mi je rečeno da ako se iscjedak pojača znači postane krvarenje da se odmah javim na pregled..meni je iscjedak nakon 2 dana prestao, tako da sam mengu dobila kako sam i trebala...moj savjet je da nazoveš dr. i savjetuješ se što i kako dalje.
    Hvala zipica...evo danas nije bilo smeđe, pa nisma zvala dr. da bi se sad opet pojavilo, ako se sutra ovako nastavi, zovem ga.

  18. #2668
    ivanamaricic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    43

    Početno

    hej cureeee, danas sam čula za terapiju Slobodana Tešića, da li tko zna što o tome. Nečini mi se loše za probati, pošto su svi proizvodi na biljnoj bazi, nemogu naškoditi. Jel ima tko kakvo iskustvo???

  19. #2669
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Citiraj ivanamaricic prvotno napisa Vidi poruku
    hej cureeee, danas sam čula za terapiju Slobodana Tešića, da li tko zna što o tome. Nečini mi se loše za probati, pošto su svi proizvodi na biljnoj bazi, nemogu naškoditi. Jel ima tko kakvo iskustvo???
    Pokupaj pročitati ovaj link i tamo posavi pitanje, čula sam za tešića, ali kao i kod svih drugi preparata o kojima sam čitala kod nekoga nešto ima uspjeha, kod drugoga ne...
    http://forum.roda.hr/threads/3190-ka...i-spermiograme..

  20. #2670

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    Citiraj ivanamaricic prvotno napisa Vidi poruku
    hej cureeee, danas sam čula za terapiju Slobodana Tešića, da li tko zna što o tome. Nečini mi se loše za probati, pošto su svi proizvodi na biljnoj bazi, nemogu naškoditi. Jel ima tko kakvo iskustvo???
    da ti i ja odgovorim kao jedan od korisnika toga sr...
    ,sve to možeš kupiti za desrt puta manju cijenu nekažem da je loše ali je malo preskupo da bacaš lovu,jer njegovi preparati su precijenjeni a nemaju ništa posebno,osobno sam sve to odnjela jednoj farmaceutkiji i tražila sam dami objasni svaki njihov sastojak,koji je napisan latinskim nazivima da bi nama laicima izgledalo kao neku8 fantastičnu terapiju ,po mojoj računici sve to možeš nabaviti za nekih 400kn, a ne 300 eur koliko traži zvani dr. slobodan tešić

  21. #2671
    ivanamaricic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    43

    Početno

    pa to sam i mislila, sama kupiti, na forumu sam našla od čega se sastoji njegova terapija i da preskupa je , a ovako ću proći puno jeftinije, naškoditi nemože a ako pomogne još bolje

  22. #2672
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Imam pitanjce...možda glupo.....ali...
    Jel se u polustimuliranim postupcima na VV lijekovi nabavljaju sami? Išta? Ništa?

  23. #2673
    marincezg avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    ZG- Sesvete
    Postovi
    382

    Početno

    Citiraj ivanamaricic prvotno napisa Vidi poruku
    hej cureeee, danas sam čula za terapiju Slobodana Tešića, da li tko zna što o tome. Nečini mi se loše za probati, pošto su svi proizvodi na biljnoj bazi, nemogu naškoditi. Jel ima tko kakvo iskustvo???
    imam i ja iskustvo sa tesicem.... nama osobno nije pomoglo da ostanem trudna
    a mozda smo za to i sami krivi... naime
    nismo mu rekli da muz ima bakterije u mokraci i cini mi se da je tada imao i u spermijima tako da
    mi jesmo pili 3 mj ali mozda krive cajeve.....
    recimo primjetila sam da sam smirenija od tih cajeva pogotovo kad navecer zaspijem
    spavala sam ko beba, nisam se vrtila po krevetu i nisam se budila po noci
    eto ukratko moje iskustvo....

  24. #2674
    marincezg avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    ZG- Sesvete
    Postovi
    382

    Početno

    Citiraj Strašna prvotno napisa Vidi poruku
    Imam pitanjce...možda glupo.....ali...
    Jel se u polustimuliranim postupcima na VV lijekovi nabavljaju sami? Išta? Ništa?
    pa zavisi koji ljekovi, recimo gonali, menopuri, i klomifeni to ne nabavljas sama neg ti oni daju...

  25. #2675
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Citiraj marincezg prvotno napisa Vidi poruku
    pa zavisi koji ljekovi, recimo gonali, menopuri, i klomifeni to ne nabavljas sama neg ti oni daju...
    A štopericu?
    U biti koje lijekove nabavljamo same?

  26. #2676
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    sve dobivaš u bolnici, apsolutno sve lijekove osim Klomifen koji vjerujem da dobivaš preko uputnice.

    Ali treba imati na umu da ukoliko koristiš gonal ili menopur (bez obzira na broj korištenih ampula) isti ti se postupak broji u besplatni, odnosno u postupak na teret HZZO-a a imaš ih sveukupno 6.

    Šta ti znači polustimulirani? S klomifenom ili uz koji gonal/menopur?
    Posljednje uređivanje od Kadauna : 29.02.2012. at 09:36

  27. #2677

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    39

    Početno

    sve potrebne lijekove na VV se dobiju ili od sestara na VV (npr.gonali/menopuri, štoperice) ili se mogu dobiti u ljekarni na recept HZZO-a (npr.klomifen, kasnije utrogestan i antibiotici, odmah jedno upozorenje: u ljekarni u prizemlju VV će vam dati sve potrebne lijekove ali vas neće upozoriti da ih možete dobiti i na recept, stoga prije nego kupite obavezno se raspitajete da li idu na recept i ako vam kažu da idu onda ih zamolite da vam daju na avans ili zovite svog ginića da vam pošalje e-recept)

  28. #2678
    đerekica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    80

    Početno

    Drage moje, eto pridružujem se vama i čekanju u postupak na VV.
    Moj ginekolog je dr. Alebić, čitala sam malo o njemu i vaša iskustva, pošto idem prvi put k njemu, osobno nemam ništa konkretno za reći o njemu, jer još čekam postupak.
    Čini mi se simpatičnim i pristupačan je ginekolog.
    Meni je dao prije postupka antibebi pilule (yasmin), vadila sam hormone i sve detaljnije ću znati 03.03. Tad moram nazvati i dalje ću znati što će i kako će biti, uglavnom svima vama koje idete kod bilo kojeg ginekologa na VV želim puno uspjeha, što većih beta i da nam što prije andjeli budu u trbuščićima

    ja 80.-nakon laparaskopije sve ok
    mm 76.-oligoasthenoteratozoospermia
    Poliklika Šimunić Beta-o
    Poliklinika Podobnik-beta o
    Poliklinika Podobnik-beta o
    Petrova-beta-o
    čekamo novi pokušaj na vv dr. Alebić

  29. #2679
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    sve dobivaš u bolnici, apsolutno sve lijekove osim Klomifen koji vjerujem da dobivaš preko uputnice.

    Ali treba imati na umu da ukoliko koristiš gonal ili menopur (bez obzira na broj korištenih ampula) isti ti se postupak broji u besplatni, odnosno u postupak na teret HZZO-a a imaš ih sveukupno 6.

    Šta ti znači polustimulirani? S klomifenom ili uz koji gonal/menopur?
    Iskreno, ne znam šta mi to znači.....vjerovatno kombinacija klomifena i nečega. Ovo mi je prvi polustimulirani pa ne znam sta me ceka....
    Inače klomifen nabavljam preko recepta... a u punom stimuliranom sam gonale i sve ostalo dobivala na VV.

  30. #2680
    marincezg avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    ZG- Sesvete
    Postovi
    382

    Početno

    Citiraj Strašna prvotno napisa Vidi poruku
    Iskreno, ne znam šta mi to znači.....vjerovatno kombinacija klomifena i nečega. Ovo mi je prvi polustimulirani pa ne znam sta me ceka....
    Inače klomifen nabavljam preko recepta... a u punom stimuliranom sam gonale i sve ostalo dobivala na VV.
    polustimulirani postupak je kombinacija klomifena i gonala\menopura
    za one koji neznaju, ako ste samo na klomifenima onda se ne ubrajaju u 6 besplatnih postupaka
    a za polustimulirani postupak e to neznam kak racunaju

  31. #2681
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    ako bolnica da gonadotropine (menopur, gonal) to se računa kao jedan od onih 6 postupaka, bez obzira jesu li dali npr. 2-3 gonala uz klomifen u polustimuliranom ili u stimuliranom postupku 30 gonala.
    zato je bolje u polustimuliranom na vlastit trošak uzeti nekoliko ampula gonadotropina, nego da nam to računaju kao iskorišteni postupak.

  32. #2682
    marincezg avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    ZG- Sesvete
    Postovi
    382

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    ako bolnica da gonadotropine (menopur, gonal) to se računa kao jedan od onih 6 postupaka, bez obzira jesu li dali npr. 2-3 gonala uz klomifen u polustimuliranom ili u stimuliranom postupku 30 gonala.
    zato je bolje u polustimuliranom na vlastit trošak uzeti nekoliko ampula gonadotropina, nego da nam to računaju kao iskorišteni postupak.
    hvala na informaciji... ovo nisam znala da mi sami mozemo na vlastiti trosak uzeti nekoliko ampula gonala

  33. #2683
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    ako bolnica da gonadotropine (menopur, gonal) to se računa kao jedan od onih 6 postupaka, bez obzira jesu li dali npr. 2-3 gonala uz klomifen u polustimuliranom ili u stimuliranom postupku 30 gonala.
    zato je bolje u polustimuliranom na vlastit trošak uzeti nekoliko ampula gonadotropina, nego da nam to računaju kao iskorišteni postupak.
    Khm..a šta ako ja uzmem nekoliko gonala, a ono mi trebaju menopuri il nest slicno? Oprostite sto mozda gluposti pitam...al nije mi rečeno s cim krecem a vjerujem da ih trebam imat spremne na onom prvom pregledu.....
    Za klomifene znam i imam.

  34. #2684
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Citiraj Strašna prvotno napisa Vidi poruku
    Khm..a šta ako ja uzmem nekoliko gonala, a ono mi trebaju menopuri il nest slicno? Oprostite sto mozda gluposti pitam...al nije mi rečeno s cim krecem a vjerujem da ih trebam imat spremne na onom prvom pregledu.....
    Za klomifene znam i imam.
    Mislim da ih možeš bez problema taj isti dan i kupiti u ljekarnama

  35. #2685
    MALECKA avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    138

    Početno

    Ma sve potrebne lijekove ćeš dobit gore. Ako se odlučiš kupit sama kako anddu kaže možeš ih kupit dolje u ljekarni. Lijekove koji idu preko HZZo-a možeš isto kupiti i sačuvaš račun pa slijedeći put kad dođeš doneseš im recept i vrate ti novac. Djelatnici u ljekarni su super. Ja kad sam išla u privatnu kliniku kod dr. L tamo sam kupovala lijekove i čak su mi prvi put dali na veresiju jer nisam imala dovoljno love sa sobom, a ne primaju kartice. Pa su mi rekli da ne žurim na bankomat nego da donesem drugi dan. Zbilja su me iznenadili sa svojom susretljivošću
    Tako da nemaš brige!

    Citiraj Strašna prvotno napisa Vidi poruku
    Khm..a šta ako ja uzmem nekoliko gonala, a ono mi trebaju menopuri il nest slicno? Oprostite sto mozda gluposti pitam...al nije mi rečeno s cim krecem a vjerujem da ih trebam imat spremne na onom prvom pregledu.....
    Za klomifene znam i imam.

  36. #2686
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    cure i dečki, javite se na http://forum.roda.hr/threads/71767-Jesmo-li-zadovoljni

    samo DA ili NE - potrebna je samo koja sekunda vremena... Hvala!!!

  37. #2687
    lovekd avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Varaždinska županija
    Postovi
    267

    Početno

    Citiraj NinaDrv prvotno napisa Vidi poruku
    Curke, nova sam ovdje, ali ne i u zajedničkoj borbi. Jel ide netko 5.3. gore?
    Hey...ja idem...imam punkciju. U kojem si ti dojelu postupka? Isto sam nova na forumu...al mi je ovo druga punkcija! Držite fige da bude ok! Pozdrav!

  38. #2688
    beilana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    2,030

    Početno

    curke, imam pitanje, 27.2.sam bila na vv, to je bio 3dc, dr.A mi je rekao da iduči ciklus 3dc dođem gore i da krečemo u postupak, još ne znam kakav točno. no, mući me nešt drugo, rekao mi je pit yasmin od 27.2. do 14.3. sad mene zanima, nije li se on nešt preračunao? čini mi se premalo, jer ću ih pit samo 17 dana. ili je to dovoljno?!?

  39. #2689

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    beilana nije se on preračunao nego ti kontrolira ciklus na taj način.

  40. #2690

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Citiraj Strašna prvotno napisa Vidi poruku
    Khm..a šta ako ja uzmem nekoliko gonala, a ono mi trebaju menopuri il nest slicno? Oprostite sto mozda gluposti pitam...al nije mi rečeno s cim krecem a vjerujem da ih trebam imat spremne na onom prvom pregledu.....
    Za klomifene znam i imam.
    ako na prvi pregled ideš 3.dc, tad krećeš sa klomifenima 5 dana, dakle imaš dovoljno vremena da nabaviš injekcije.Ne id se od prvog dana s injekcijama nego nakon Klomifena.

  41. #2691
    beilana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    2,030

    Početno

    Citiraj RuzicaSB prvotno napisa Vidi poruku
    beilana nije se on preračunao nego ti kontrolira ciklus na taj način.
    onda kad bi recimo mogla dobit M ak pijem do 14.3.?

  42. #2692
    hope31 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    856

    Početno

    beilana mengu ces dobiti 3-5 dana nakon yasmina...ja nekad dobijem 3 dan nekad 5 kako kada...

  43. #2693

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    29

    Početno

    Cure, ima koja da je koristila femaru?? Zanima me da li ima kakvih jačih nuspojava

  44. #2694

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    34

    Početno

    TE kontracepcijske svima prepisuje. dr.A kao i mnogi drugi koja agonija ha!! ma ja sam ih odbila kod dr.A jer ne vidim nekakve prevelike koristi a i stete od njh.Kao tipa da mi ne dodju ciste nego da mi je cisti ciklus .Ma nista od toga ako cu imati cistu vratit cu se iduci mj reko ja njemu.A u ovom postupku valjda vise ne zna sta ce samnom pa mi dao Decortin+gonal+cetrotid evo me cekam betu i cini mi se opet jednu veliku nulu.Sutra je dan D-moja beta a mislim i opet razocaranje,Ne kuzim nikako da me ustima a sto cuda mi je vec dao s obzirom da imam curku iz AIH postupka jos kod dr. Jukića ne znam da li ga se tko sjeca dr,A ne kuzi sta ne stima .A dragi dr .ja jos manje kuzim broj postupaka mi se smanjuje a moji zivci su pri kraju

  45. #2695

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Citiraj hope31 prvotno napisa Vidi poruku
    beilana mengu ces dobiti 3-5 dana nakon yasmina...ja nekad dobijem 3 dan nekad 5 kako kada...
    upravo ovako, znači računaj negdje oko 18.03.

  46. #2696
    beilana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    2,030

    Početno

    hvala vam curice

  47. #2697
    piki avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Postovi
    690

    Početno

    Pozdrav svima! Evo me opet tu! Konačno smo dočekali pregled kod androloga (prvi), dragi ide sutra. Jel znate koliko se dugo čekaju nalazi? Ima li šanse da budu gotovi za nekih 18 dana? Tada mi mora doći menga i mogu se javiti za pregled, ali naravno s nalazima od mm-a. Stvarno se nadam da neću morati još jedan ciklus čekati. Već sad razmišljam hoću li uopće doći na red za neki postupak prije ljeta i godišnjih. Hvala!

  48. #2698
    _plavusha_ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj piki prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima! Evo me opet tu! Konačno smo dočekali pregled kod androloga (prvi), dragi ide sutra. Jel znate koliko se dugo čekaju nalazi? Ima li šanse da budu gotovi za nekih 18 dana? Tada mi mora doći menga i mogu se javiti za pregled, ali naravno s nalazima od mm-a. Stvarno se nadam da neću morati još jedan ciklus čekati. Već sad razmišljam hoću li uopće doći na red za neki postupak prije ljeta i godišnjih. Hvala!
    Iskreno, ne bih se nadala na tvom mjestu.. obično se čeka minimalno 4 tjedna... ali, možeš nazvati sestre gore 1.dc i pitati da li su stigli nalazi TM jer vrlo često oni dobiju nalaze puno prije.. Samo opušteno, i nek stvari idu svojim tokom... Sretno

  49. #2699
    piki avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Postovi
    690

    Početno

    Hvala _plavusha_, ma tak sam si mislila. Ali čekaš taj pregled jedno 5tjedana i onda nalaze za 4 tj. Baš me lovi depra, nikako da krene A onda još nalazi mojih hormona. Pa će doći ljeto i godišnji...

  50. #2700
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Piki, bitan im je nalaz spermiograma a on ce te vec cekati tamo kod doktora/ice.
    kakvo je stanje gore u zadnje vrijeme, zna li netko, jesu li guzve na punkcijama i transferima ili jos odgadaju do novog zakona?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •