Stranica 91 od 191 PrviPrvi ... 41818990919293101141 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,501 do 4,550 od 9523

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #4501
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Mislila sam ujutro kao do 14h. Ali dobro da si napomenula geceta, treba se zvati minimalno iza 10h.
    Posljednje uređivanje od Muma : 07.09.2012. at 15:00

  2. #4502

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2

    Početno

    Drage cure, hvala na odgovorima
    Zvala sam danas u 1 popodne i odmah dobila, sestra je bila jako-jako ljubazna - rekla je da za početak moram samo uputnicu za ginekologa i onda nazvati za 1DC. Javim kod kojeg sam ginekologa na kraju dospjela
    Hvala još jednom

  3. #4503
    beilana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    2,030

    Početno

    cure, molim na pp broj moba od alebića, hitno mi treba

  4. #4504
    Richy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    248

    Početno

    A ja sam evo,baš prošli puta prvi dan ciklusa zvala gore odmah nekako iza 8.00 h ujutro i odmah sam dobila sestru, naručila se i sve 5!!!meni je dr. Alebić prepredobar!!Što se tiče putnih naloga za nas iz Slavonije...hmmm, kod mene je to nula bodova!!Svoj prvi postupak sam sve obnavljala o vlastitom trošku, ni kune nisam dobila...tako da sami odlazak i povratak iz Zg, svaki puta me košta oko 200 kn...i nitko te ne pita da li ti to možeš ili ne?!Jednostavno su se ogradili time da je nama Slavoncima najbliža bolnica za te slučajeve u OS, i jedino do tamo možemo dobiti putni nalog ( barem je takav slučaj kod mene! ), a za Zg ništa!!Ee, sada jedno pitanje...da li itko od vas pije ove Lindynette??Da li imate kakve simptome od tih tableta??ja sam primjetila da sam dosta napuhana i osjećam jajnike, kao kad bi trebala dobiti mengu...neki koma osjećaj!?!Nisam ih do sada pila, pa me zanima da li ima još netko slične simptome??Trebala bi ih piti do 19.09. i čekati mengu...a prema ovim simptomima bojim se da bih mogla procuriti i prije nego ih prekinem trošiti?!?

  5. #4505
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Ma ja sam i od yasmina kojekakve simptome imala,strava!

  6. #4506

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    94

    Početno

    meni su odmah dali uputnicu ovdje za kompletan prosireni pregled..mislim,to je tak islo.utrpali mi nalaze i uputnicu i rekli zovi i nek muz ide po uputnicu..odlicno su me spakirali.tako da cu tek saznati kakva uputnica mi treba.a za putne odmah mi ladno rekli nema i ne moze,ali za kasnije kad budu kontrole moooooozda....prvo sam ja muza tjesila kada smo saznali za azoo,a sada on mene bodri kad vidim u sta ulazimo jer sam ko pokisla kokos

  7. #4507
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Ledena,ocito je da jos niste na cisto sa svime,pa dajte si vremena.tko kaze da morate odmah sad krenuti?u ovom stanju cete tesko prolaziti kroz sve sto vas ceka
    Uputnica ide za pregled i to je to,muzeva ide za pregled kod androloga-narucite se za isti dan

  8. #4508

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    91

    Početno

    [QUOTE=Richy;2217327]A ja sam evo,baš prošli puta prvi dan ciklusa zvala gore odmah nekako iza 8.00 h ujutro i odmah sam dobila sestru, naručila se i sve 5!!!meni je dr. Alebić prepredobar!!Što se tiče putnih naloga za nas iz Slavonije...hmmm, kod mene je to nula bodova!!Svoj prvi postupak sam sve obnavljala o vlastitom trošku, ni kune nisam dobila...tako da sami odlazak i povratak iz Zg, svaki puta me košta oko 200 kn...i nitko te ne pita da li ti to možeš ili ne?!Jednostavno su se ogradili time da je nama Slavoncima najbliža bolnica za te slučajeve u OS, i jedino do tamo možemo dobiti putni nalog ( barem je takav slučaj kod mene! ), a za Zg ništa!!Ee, sada jedno pitanje...da li itko od vas pije ove Lindynette??Da li imate kakve simptome od tih tableta??ja sam primjetila da sam dosta napuhana i osjećam jajnike, kao kad bi trebala dobiti mengu...neki koma osjećaj!?!Nisam ih do sada pila, pa me zanima da li ima još netko slične simptome??Trebala bi ih piti do 19.09. i čekati mengu...a prema ovim simptomima bojim se da bih mogla procuriti i prije nego ih prekinem trošiti?!?[/Q


    Nije mi jasno to s putnim nalozima nikako, meni je tako bilo dok sam išla u Petrovu ginekolog mi nije nikako htio dati putni nalog tako osim što smo kupovali lijekove morali smo i snositi troškove puta. Sad je situacija drugačija, promijenila sam ginekologa i bollnicu, sad smo u postupku na VV i putne dobijam bez problema. Moj savjet ti je ako ikako možeš promijeni ginekologa .I da ja sam također iz Slavonije, namA je Osijek bliže nego Zagreb ali preporuka ginekologa obzirom na moj Pcos i suprugovu Astenoteratozoospermiju bio VV
    Posljednje uređivanje od anabela1 : 07.09.2012. at 22:08

  9. #4509
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Ovisi o dijagnozi mahom i hzzo uredu,meni bi gin bila i dala prije dok se moglo ali ured nije uvazavao

  10. #4510
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    ja sam iz slavonije, i svaki putni nalog uredno mi je ovjeren i dobila sam novce!! u početku su postavljali pitanje, ja sam pismeno obrazlagala, jedino u VV imaju androloga, smrzavaju i sl. bla bla bla... i nakon toga nikad nije bio problem! probajte sa pismenim objašnjenjem, napričajte svašta, možda upali!!!!

  11. #4511
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    Citiraj nataša prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam iz slavonije, i svaki putni nalog uredno mi je ovjeren i dobila sam novce!! u početku su postavljali pitanje, ja sam pismeno obrazlagala, jedino u VV imaju androloga, smrzavaju i sl. bla bla bla... i nakon toga nikad nije bio problem! probajte sa pismenim objašnjenjem, napričajte svašta, možda upali!!!!
    svašta....pa ako ti ovjere u bolnici,šta imaju više pitati.....ja isto sada krećem, i dobit ću pn,a nismo mi krivi što su nesposobni u osijeku....mogu samo to obrazložiti....

  12. #4512
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    pitanje,da li sada mm isto mora ponjeti putni nalog jer ide kod androloga ili ja moram?!

  13. #4513
    hrki avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    493

    Početno

    Bokić drage moje,evo jučer oko 18 sati krenula M (ne brljavljenje već svježa krv).Zanima me koji mi je prvi dan jučer ili danas.Budući da se računanja razlikuju od doktora do pojedinih klinika ...Molim vas za pomoć!

  14. #4514
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Citiraj hrki prvotno napisa Vidi poruku
    Bokić drage moje,evo jučer oko 18 sati krenula M (ne brljavljenje već svježa krv).Zanima me koji mi je prvi dan jučer ili danas.Budući da se računanja razlikuju od doktora do pojedinih klinika ...Molim vas za pomoć!


    hej Hrki, ja čeka m da krenem sa terapijom. Meni su sestre rekle ako dobijem m do 14 h to se računa kao 1. dan. Što bi značilo da se tebi danas računa kao 1. dan jer si dobila jučer navečer.

  15. #4515
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Dali netko zna,koristila sam kontracepciju 4.mj.Sad krećem u novi postupak,nije mi baš jasno kako kontrac. djeluje na sam postupak. Dali da pospješi više jajnih stanica ili djeluju na njihovu kvalitetu. Do sada sam imala 12-13js. sa tim da sam uvijek na istoj stimulaciji,a zadnji put sam dobila i blagu hiperstimulaciju.

    Jooo, cure moje umirem od straha, ovo mi je 6-ti ivf/icsi. Strava...

  16. #4516
    hrki avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    493

    Početno

    Citiraj butterfly101 prvotno napisa Vidi poruku
    Dali netko zna,koristila sam kontracepciju 4.mj.Sad krećem u novi postupak,nije mi baš jasno kako kontrac. djeluje na sam postupak. Dali da pospješi više jajnih stanica ili djeluju na njihovu kvalitetu. Do sada sam imala 12-13js. sa tim da sam uvijek na istoj stimulaciji,a zadnji put sam dobila i blagu hiperstimulaciju.

    Jooo, cure moje umirem od straha, ovo mi je 6-ti ivf/icsi. Strava...
    Zahvaljujem Butterfly101,što se tiče kontracepcije meni ju je dr,uvijek davao da smiri jajnike prije postupka te za stanjivanje endometrija koji mi je uvijek 3.dan ciklusa bio predebeo.Sretno u novom postupku!

  17. #4517
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Na VV se racuna prvi dan kao prvi dan bez obzira kad se dobije,dakle,hrki danas ti je drugi dan i sutra odi gore bez zvanja.bolje je doci i prerano nego prekasno.

  18. #4518

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    ja sam prošlu subotu procurila negdje oko 17h,s time da je pravo krvarenje krenulo kasno u noć,u ponedjeljak ujutro pošto sam se uspavala pa propustila vlak i išla busom nazvala sam sestre ujutro oko 7i30h,i rekla sam kad sam dobila i sve kako je bilo oni su mi rekli da dođem na pregled jer se to računa kao prvi dan i da mi je danas treći dan ,tako je i bilo išla na pregled i od desetog mjeseca startam sa stimulacijom,tako da hrki ti sutra moraš ići gore,sretno

  19. #4519
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    vidiš, u svakoj klinici druga pravila!

  20. #4520
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    Pozdrav cure sa VV, oprostite što upadam kao padobranac, naime do sada sam na SD sve obavljala ali nakon duže pauze ( 1,5 god ) odlučila sam se dalje na VV, molim vas da mi kažete kaj sve trebam za prve konzultacije kod dr. i kad da zovem.. broj koji treba zvat... dali su isto tako duga čekanja na postupke kao i drugdje... oprostite na smetni i mnogim pitanjima.. hvala..

  21. #4521
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Jesu,da,u svakoj ide drugacije ali zapravo je najlogicnije ovo,ne gleda tijelo na sat a i cinjenica da moras dobit do 14,pa od 14 jos ima ohoho dana,pogotovo ako ne ides spavat prije ponoci

  22. #4522
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Sivka,nije bed,svaki dan jedna nova,s istim pitanjima pa da ne ponavljamo svaki dan,na prvoj strani pdf-a sve pise.Zovi poslije 11 i sve ce ti reci.

  23. #4523
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    Hvala puno, jesam našla i pročitala..

  24. #4524
    hrki avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    493

    Početno

    Hvala curke super ste.
    Sutra smo gore,pusa!
    Posljednje uređivanje od hrki : 09.09.2012. at 14:11

  25. #4525
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    I sretno i jednoj i drugoj!!i svima!
    Muma,novosti?

  26. #4526
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    geceta draga, ne znam kaj da ti kažem, novosti će biti sutra, nadam se konkretnije! Bila sam u četvrtak gore i bila sam u komi taj dan jer sam od dr.A. saznala nešto i ništa. Uglavnom, nešto je kimao, ja ga pitala "Što je, nije isto kao i zadnji put?" (kad sam super reagirala), on je mahao glavom da nije, ja sam pitala "Zar je tak loše?" a on kaže "Ma ne ne, samo uspoređujem s tim kak je bilo zadnji put"...i sad ga znaj. Ali bio je 8.dan ciklusa, sutra 12. pa ću vidjeti. Dr bi htio AIH a ja taaaako ne bih, čemu pitam se. Ja bih IVF. Eto, javim sutra što sam riješila... Kak si mi ti?

  27. #4527
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Ja mrak!divno,opusteno,ko da opce vise nemam veze s ovime i samo nek to tako nastavi
    A on zna tako,kaze:nema potrebe da se bas svime mi zabrinjavamo.ima mozda i pravo.sretno ti bilo!vidjet ces,bit ce sve u redu

  28. #4528
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Ma znam, već sam i ja komentirala da na neki način i ima pravo što ne govori previše, ali s druge strane bismo mi naravno htjele znati kako se stvari kreću.
    Ajde baš mi je drago da se tak osjećaš, to znači da ti je stvarno bilo too much i morali ste to napraviti. S takvim stavom bit će prije spontana bebica nego jedna stimulirana!

  29. #4529

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    108

    Početno

    8.8 rodila sam blizance sve je super prošlo trudnoća i porod
    evo sličica mojih mališana i naravno vaš glas bi nam puno pomogao -registrirajte se i stisnite pored sličice +1
    http://www.prettybaby.hr/details?baby=1664
    sve za pelene
    sretno cure

  30. #4530

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    183

    Početno

    Citiraj karlita prvotno napisa Vidi poruku
    8.8 rodila sam blizance sve je super prošlo trudnoća i porod
    evo sličica mojih mališana i naravno vaš glas bi nam puno pomogao -registrirajte se i stisnite pored sličice +1
    http://www.prettybaby.hr/details?baby=1664
    sve za pelene
    sretno cure
    Evo ja glasala! Steta sto se moze samo jednom Drzim fige! Pusa bebacima!

  31. #4531
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Da prijavim svoje zadnje vijesti s VV-a. Koliko sam prošli put super reagirala na klomiće, toliko sam sad loše reagirala. Jedan jedini folikul s lijeve strane (i lošiji jajovod) + endić od 4mm! Na 12.dan ciklusa. Katastrofa. Sutra štoperica, u četvrtak AIH. Ovaj put nisam čak dobila ni estrofeme! Valjda je i dr.A podsvjesno digao ruke (moja psiha jest) .

  32. #4532
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Muma drži se!

    Molim frišku informaciju, koliko je gužva gore. Eto mene najvjerovatnije u srijedu!

  33. #4533
    beilana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    2,030

    Početno

    Citiraj Muma prvotno napisa Vidi poruku
    Da prijavim svoje zadnje vijesti s VV-a. Koliko sam prošli put super reagirala na klomiće, toliko sam sad loše reagirala. Jedan jedini folikul s lijeve strane (i lošiji jajovod) + endić od 4mm! Na 12.dan ciklusa. Katastrofa. Sutra štoperica, u četvrtak AIH. Ovaj put nisam čak dobila ni estrofeme! Valjda je i dr.A podsvjesno digao ruke (moja psiha jest) .
    draga, kad dođeš doma ponovite gradivo, čuda se događaju, vidi mene.
    ja se nadam da zasad odlazim s ove teme kao pacijent VV-a, dogodila nam se spontana prirodna T, danas 15dpo beta 110, implantacija bila 10dpo pa je beta malo niža, al kaže dr A da je beta super. evo, spremali se u postupak u 10.mj, nadam se da ću nekom ustupiti svoje mjesto, još u petak beta, ak se lijepo dupla, da sam bez brige

  34. #4534
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    I ovdje ti čestitam beilana!
    Strašna, danas nije bilo strašno. Koje li rečenice! Počeo je dr raditi još i prije pola 8 i ponovno se radi "ko na traci", prije si vani nego unutra. Bilo nas je negdje oko 10ak.

  35. #4535
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Super....hvala : ))))

  36. #4536

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    703

    Početno

    Citiraj Strašna prvotno napisa Vidi poruku
    Muma drži se!

    Molim frišku informaciju, koliko je gužva gore. Eto mene najvjerovatnije u srijedu!
    mi bili u petak, naručeni na 9 sati. bilo nas je 3 ak se ne varam. pustoš, ali zato će u 10 mjesecu biti ludnica

  37. #4537
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Bome da...
    Ja cu stic oko 9. Prije sumnjam zbog busa....

  38. #4538
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    beilana, CESTITKE!!!! i da se skolski dupla !!!
    Muma, zao mi je da su vijesti lose ali obicno kad su pocetne vijesti i ocekivanja bila nikakva, dogadale su se lijepe skolske trudnoce, zato ne daj da te tvoja psiha unisti. A to sto nisi dobila estrofeme, nema bas nikakve veze s vezom. Ja sam ih do sad jednom dobila a vidi mi liste. Bit ce to ok, samo ti moras bit pozitiva

    strašna, sad jos opce nema nikog skoro gore ali ja strahujem zbog svih koji se prebacuju na VV, desit ce se i kod nas onda liste cekanja i sto ti ja znam sto sve ne :/

  39. #4539
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Beilana, a koja je kod Vas dijagnoza ako smijem pitati?

  40. #4540
    beilana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    2,030

    Početno

    PCOS ali ono svi simptomi, inzulinska rezistencija, visok prolaktin (preko 1000), već sam 2 godine na sioforu i bromergonu i najbitnije začepljeni jajovodi. MM-nalaz super evo kopiram s

  41. #4541
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    kod nas je muski faktor u pitanju tak da ne znam zast se nadam "prirodnoj" T ali optimisticnija sam no ikad

  42. #4542
    hrki avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    493

    Početno

    Cure evo i mene sa VV.
    Od 13.09.-03.10.sam na kontracepciji Lindynette,i nadam se da onda konačno krećemo sa postupkom.
    Čestitam Beilani od srca .
    Posljednje uređivanje od hrki : 10.09.2012. at 12:27

  43. #4543
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    sigurno ces onda u postupak, Hrki, nemoj uopce misliti drugacije

  44. #4544
    123beba avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Beilana, čestitam!!!!!!!!! Neka se beta samo dupla i želim ti da imaš prekrasnu trudnoću!

  45. #4545

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    I ja sam jutros bila gore,u četvrtak ponovno folikulometrija a punkcija najvjerojatnije za vikend.
    Muma,sretno!
    Beilana,čestitam-stvarno prekrasno!

  46. #4546

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Cure,da li se na VV rade i nedjeljom punkcije ili samo subotom?

  47. #4547
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Nedeljom uopce ne rade

  48. #4548
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj geceta prvotno napisa Vidi poruku
    Na VV se racuna prvi dan kao prvi dan bez obzira kad se dobije,dakle,hrki danas ti je drugi dan i sutra odi gore bez zvanja.bolje je doci i prerano nego prekasno.
    ne prvi dan se računa ako se dobije do 18 sati

  49. #4549

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    94

    Početno

    meni je sestra isto tako rekla,1.dan je ako se dobije do 18 sati

  50. #4550
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    A ja sam i njih i dr pitala da sto ako dobijem navecer i odgovor je bio:nema veze,i dalje je to prvi dan. Ne znam kad su vam to rekle (meni u svibnju) jer stalno mijenjaju sisteme. Sad je i zastarjelo da se miruje nakon et i sestre kazu 5min. Isto kao sto dr kaze da je uzimanje normabela zastarjela metoda a druge klinike je mahom koriste. U svakom slucaju,i dalje se drzim toga da je bolje gore doci i drugi dan nego cetvrti (ako prvi dobijete u 18.03)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •