Stranica 4 od 78 PrviPrvi ... 234561454 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 3900

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #151
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Hvala
    Koja je procedura sad kad dobijem nalaz bete sutra i bude pozitivan? Pise mi na otpusnom pismu da nazovem tel broj u Petrovoj. Kada se radi prvi uzv?

  2. #152
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Vadila krv za betu jutros oko 7:30. Nije bilo guzve, prva na redu
    Kazu nalazi na mail oko 12 h
    Sestra bas ljubazna

    Problem ce mi biti sto ako kazu da ponavljam betu, ne mogu prije utorka zbog uputnice jer moj soc gin danas radi ujutro, a u pon popodne

  3. #153
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    iiiiiiiiiiiii????????????
    javi nam zeljka

  4. #154
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Dobila nalaz mailom oko 10:30

    Beta je 598,97!!!

    U utorak opet vadjenje bete

  5. #155
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

  6. #156

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    Pozdrav svima, nova sam na forumu ali ne i u IVF-u. Skupljam nalaze za svoj 3 pokušaj IVF-a.
    Ima li koja trudilica upisana za postupak u 5.mj.-Petrova?

  7. #157
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    cure nalaz krvne grupe pretpostavljam vrijedi stari
    ja sam vadila u prosloj trudnoci znaci prije sest godina
    samo me muci kaj na nalazu pod JMBG pise NEMA nadam se da to nece biti problem

  8. #158
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Pa krvna grupa i rh faktor se ne mijenjaju. Ne vidim razlog da ne vrijedi

  9. #159
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Citiraj emiro prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima, nova sam na forumu ali ne i u IVF-u. Skupljam nalaze za svoj 3 pokušaj IVF-a.
    Ima li koja trudilica upisana za postupak u 5.mj.-Petrova?
    Ja sam u petom! 3 IVF također.

    Sent from my PAP5430 using Tapatalk

  10. #160
    bernica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    192

    Početno

    Ja idem početkom 5 mj na uzv... Na 8.mi dan ciklusa pa ako bude sve ok... Onda imamo fet... Imamo 2 smrzlica

  11. #161

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    Ja mislim da ću krajem petog biti u postupku. trebala sam 28.4. po lijekove ali me dr.Kasum osobno nazvao da ga nema tad i kad mogu doći,ostala sam u šoku da me osobno zove,naime prije sam u dva postupka bila kod Šimunića i skoro ga nikad nije bilo. Uglavnom odgodili smo jer tek 2.5.imam zakazano vađenje AMH na V.V.i dok dođe nalaz taman kraj petog mjeseca.
    Javim ja kad sam gore, inače iz Zadra sam, a vi cure?

  12. #162
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Citiraj emiro prvotno napisa Vidi poruku
    Ja mislim da ću krajem petog biti u postupku. trebala sam 28.4. po lijekove ali me dr.Kasum osobno nazvao da ga nema tad i kad mogu doći,ostala sam u šoku da me osobno zove,naime prije sam u dva postupka bila kod Šimunića i skoro ga nikad nije bilo. Uglavnom odgodili smo jer tek 2.5.imam zakazano vađenje AMH na V.V.i dok dođe nalaz taman kraj petog mjeseca.
    Javim ja kad sam gore, inače iz Zadra sam, a vi cure?
    Zg

    Sent from my PAP5430 using Tapatalk

  13. #163

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    Mozda se i vidimo u cekaoni uskoro

  14. #164

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    4

    Početno

    Sretno svima.Ja sam se prebacila u Split,puna mi je kapa čekanja po 4 sata u čekaoni.Inače Patrik je predivan, sreeeeeeeeeeetno svima!

  15. #165

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    4

    Početno

    Čestitam!

    Mene je Petrova razočarala,satima se čeka na pregled.
    Doktori su predivni,al sve je komplicirano.
    Kod nas u SPLITU je sve jednostavnije.
    U Zagreb se vraćam samo kod Lučingera...

  16. #166
    prava ovčica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    121

    Početno

    Radila koja biopsiju vrata maternice u Petrovoj (onkologija)...?

    Tražim na netu informaciju o tome daju li lokalnu anesteziju ili ne, ali nema baš informacija o tome.

  17. #167

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    nova sam ovdje, trebala bih krenuti u postupak u Petrovoj u 5-6 mj. kod dr. Vrcica. Neke nalaze sam uradila u Bosni, ali nalaze za Hepatitis itd.. moram u Zg. koliko prije postupka moram uraditi te nalaze jer mi je nezgodno stalno ici u Zg??? jel moram vec 1. dc doci u Petrovu javiti, ako netko zna molim da javi??? Hvala...

  18. #168

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    Koliko mi je poznato prije dogovora tj.konzultacija moras skupiti sve nalaze i s njim doci na dogovoren dan...sto god da ti fali od papira moguce je da ti odgodi postupak ako fali dokumentacije potrebne za daljnji postupak.zar nemas lab.u Bosni za te nalaze ili ti je dr.rekao da bas zeli nalaze iz Zg?

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

  19. #169

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj lady555 prvotno napisa Vidi poruku
    nova sam ovdje, trebala bih krenuti u postupak u Petrovoj u 5-6 mj. kod dr. Vrcica. Neke nalaze sam uradila u Bosni, ali nalaze za Hepatitis itd.. moram u Zg. koliko prije postupka moram uraditi te nalaze jer mi je nezgodno stalno ici u Zg??? jel moram vec 1. dc doci u Petrovu javiti, ako netko zna molim da javi??? Hvala...
    za markere na hepatitis, hiv i sifilis se po novom u petrovoj 3 (zavod za transfuziju) narucuje, termin se ceka cca 2 tjedna, a nalazi 10 dana. te nalaze moras imati najkasnije prilikom kretanja u postupak, ali to nek se jave cure iz petrove, pretpostavljam da ih moras imati i prilikom podizanja lijekova.

  20. #170
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    ja idem na postupak u sestom mjesecu u petrovoj i po novom ti nalazi za markere nesmiju biti stariji od 30 dana
    meni je sestra to tri puta napomenula i jos mi markerom i podcrtala

  21. #171

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj kik@ prvotno napisa Vidi poruku
    ja idem na postupak u sestom mjesecu u petrovoj i po novom ti nalazi za markere nesmiju biti stariji od 30 dana
    meni je sestra to tri puta napomenula i jos mi markerom i podcrtala
    u cemu ti je to markerom podcrtala?

  22. #172
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Bila sam u postupku u veljaci/ozujku i receno mi je da markeri i dalje vrijede, a izvadjeni su mislim 2012 krajem god. Pa zar se prije svakog postupka vade? Ko bi davao tolike uputnice? Treba to pravdati
    Lady555 sretno kod Vrcica, on mi je jedan od boljih doktora, za svaku preporuku. On mi je bio i na dobitnom transferu

  23. #173
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Lady jesi ikad bila na konzultacijama u Petrovoj? To ti pretpostavljas da ces u 6.mj u postupak ili si vec na listi? Ako si na listi, onda imas i narudzbu s datumom dolaska? Ako nisi, narucujes se s naznakom da zelis kod Vrcica pa kad dobijes termin
    Posljednje uređivanje od ljubilica : 24.04.2014. at 15:41

  24. #174
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    u cemu ti je to markerom podcrtala?
    na onom papiru gdi pise sta se sve treba od nalaza donjeti kada dolazis
    tamo pise da nalazi na markere nesmiju biti stariji od 2 godine to je prekrizila i markerom napisala da nesmiju biti stariji od
    30 dana i da je to tako po novom da i svaki put kada ides u postupak ih ponavljas

  25. #175
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    i da ja sam bila 31.03 u petrovoj i sestra iva mi je to rekla

  26. #176

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj kik@ prvotno napisa Vidi poruku
    na onom papiru gdi pise sta se sve treba od nalaza donjeti kada dolazis
    tamo pise da nalazi na markere nesmiju biti stariji od 2 godine to je prekrizila i markerom napisala da nesmiju biti stariji od
    30 dana i da je to tako po novom da i svaki put kada ides u postupak ih ponavljas
    e da mi je samo znat na osnovu cega su to smislili. po novom cemu?

  27. #177
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    I ja sam u cudu i soku. Meni cak Iva nije ni dala taj papir nego doktorica. Bas su to bezveze odlucili

  28. #178
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    neznam ali to je koma jel u petrovoj 3 se moras naruciti i nalaz cekas nekih 10 dana
    a nalazi nesmiju biti stariji od 30 dana pa ti sada to sve uskladi

  29. #179

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    76

    Početno

    Jučer sam vadila konce i dobila termin za podignut lijekove! Iva mi je rekla da je nova direktiva za markere da vrijede 1 godinu a ne da nesmiju biti stariji od 1 mjesec!!

  30. #180
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    eto nemozes vjerovat sad ti budi pametan

  31. #181

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    76

    Početno

    Citiraj kik@ prvotno napisa Vidi poruku
    eto nemozes vjerovat sad ti budi pametan
    kad sam 14.4 izlazila iz bolnice Iva mi je rekla da markeri nesmiju biti stariji od 30 dana,jucer sam se napravila glupa i opet pitala za marker jer neznam kak bi nastima da nisu stariji od 30 dana pa mi je rekla da je nova direktiva 1god. za svaki slucaj je nazovi i pitaj

  32. #182
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Meni se ta Iva svakako bas ne svidja pa me cak i ne cudi to sto ima 200 prica razlicitih. Uglavnom, s narudzbom u Petrovu 3 pa nek smisljaju termine da sve zadovolje.

  33. #183

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    76

    Početno

    ajd mi iz zg i nekak to mozemo ustimat,a kaj je s drugima koji nisu iz zg??! Ma Iva je tak tak al je zato Irena the best!!!!!

  34. #184

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    O cure moje sad ste mi dale mislit...ja imam te nalaze skoro od prije 2 god.i sad cu napravit nove da mi nebi odgodili postupak zbog tih biljega...iz Zadra sam i nisam dolazila u Petrovu napravit te nalaze nego tu u Zd.zar moraju biti bas iz Petrove po novom?

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

  35. #185

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    ljubilica bila sam vec na razgovoru kod Vrcica, i odg mi je na mail prije 2-3- dana, moram piti antibiotike da se rijesim bakterije u cervikalnom brisu i nakon toga ponoviti cervikalni bris, ako bris bude ok, radim markere na hepatitis i ostalo u Zg, i krecem u 6. mj. u postupak, cuvam fige da ne bude vise bakterije...

    ljubilica i meni se iskreno Vrcic svidio i nadam se da ce nam napraviti bebu hihihi hvala drugim curama na odgovorima,
    Emiro kod nas je problem sto je muz isao na biopsiju pa svi nalazi moraju imati zaglavlje Petrove i placamo cijeli postupak, mora li se za nalaze naruciti ako cu platiti, hvala

  36. #186

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    markeri se ne rade u petrovoj bolnici (kbc zagreb - ginekologija) nego u zavodu za transfuziju - petrova 3! tako da ne razumijem ovo "zaglavlje petrove". te dvije institucije nemaju nista vise veze jedna s drugom od bilo koje 2 druge zdravstvene institucije u zg.

  37. #187
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Lady555 zelim ti srecu od srca!!!
    Bubekice mozda se cure samo krivo izrazavaju, sigurna sam da bi na vrijeme saznali da se radi o Petrovoj 3, ako bi se i pokusale naruciti u Petrovoj bolnici, poslali bi ih na pravu adresu

  38. #188

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Vjerojatno si u pravo, ali nekog bi to moglo kostati dragocijenog vremena pa bolje razjasniti

  39. #189

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    moja je greska, u Petrovoj 3 - zavod za transfuziju se vade markeri na hepatitis, nemojte mi zamjeriti...nisam jos upoznata sa svim nazivim...

  40. #190

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Nitko ti ne zamjera Mozes li mi pojasniti ovo sa zaglavljem na nalazu?
    Posljednje uređivanje od bubekica : 25.04.2014. at 17:54

  41. #191
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    lady555,a kak to misliš da plačate cijeli postupak u Petrovoj,nisam shvatila pliz?

  42. #192

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    žužy mi smo iz Bosne tako da nase zdravstveno nista ne pokriva i mi placamo sve, a bubekica muz je radio biopsiju u kbc Rebro i zamrznuli su uzeto tkivo, kada su spermiji pronadjeni mi smo upuceni u Petrovu na razgovor kod dr. Vrcica, ako to zelimo, i posto smo odlucili da cemo nastaviti dalje u Petrovoj postupak , mora se papirologoija podudarati jer kbc Rebro , Petrova i suradju pa to mora biti po p.s.i muz kada je radio markere na hepatitis i ostalo nalazi su morali biti radjeni u Petrovoj 3- odjel za transfuziju...

    nadam se da sam uspjela malo pojasniti hihihiii....
    Posljednje uređivanje od lady555 : 25.04.2014. at 22:33

  43. #193
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Sad mi je jasno.Tnx i sretno!

  44. #194
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    sestra Iva nije uopće za biti tamo, dok je Irena bila na njenom mjestu sve je bilo po špagi! Ah ta vremena...
    tamo pise da nalazi na markere nesmiju biti stariji od 2 godine to je prekrizila i markerom napisala da nesmiju biti stariji od
    30 dana
    i da je to tako po novom da i svaki put kada ides u postupak ih ponavljas

  45. #195
    bernica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    192

    Početno

    Sad ste me s tim markerima zbunili... Ja bila u postupku u 3.mj i imala markere stare skoro 2 g i niko mi nije nist rekel. Zamrznuli mi 2 zametka... Do transfera nije došlo zbog lošeg endometrija. Jucer dobila mengu i iduću sub idem na uzv pa ako bude ok, onda fet ovaj ciklus. Nikakve nalaze mi nisu rekli da treba ponoviti... Rekli su mi samo da trebam uputnice...

  46. #196

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    Cure ima li koja trenutno u postupku iliga ceka? Ja dolazim na kontrolu i dogovor pa u postupak za cca 20-ak dana i jedva cekam...veseli me moguca treca sreca i sva sam pozitivna!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  47. #197
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    Ja idem u postupak u šestom mjesecu,2.6 sam u petrovoj

  48. #198
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    mogu li sve koji ste u postupcima na teret HZZO-a u Petrovoj zamoliti da se upišete u listu postupaka ako već niste


    http://forum.roda.hr/threads/80273-K...te-li-smrzlica


    samo za postupke obavljene u Hrvatskoj nakon 07/2012 i bez chatanja, pa please odgovorite:

    1) dijagnoza?
    2)kakvu ste stimulaciju dobivali, broj potrosenih gonala ili menopura ili puregona?
    3) godine zene?
    4) broj dobivenih jajnih stanica?
    5) broj dobivenih embrija?
    6) broj vracenih embrija?
    7) broj zamrznutih embrija?
    8) koja klinika/poliklinika?


    Hvala!

    Ljubilice, možeš please i ti upisati se u listu tu?

  49. #199
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    čujerm horor priče o malim stimulacijama u Petrovoj, o prekinutim postupcima zbog ne-reagiranja (naravno uslijed loše/skromne stimulacije), pa me zanima jel to samo trač ili je situacija u Petrovoj sve gora?

    Koliko se dugo čeka na postupak? U Vinogradskoj se lista produžila na gotovo 9 mjeseci!

  50. #200
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    čujerm horor priče o malim stimulacijama u Petrovoj, o prekinutim postupcima zbog ne-reagiranja (naravno uslijed loše/skromne stimulacije), pa me zanima jel to samo trač ili je situacija u Petrovoj sve gora?

    Koliko se dugo čeka na postupak? U Vinogradskoj se lista produžila na gotovo 9 mjeseci!
    Evo friško iz mog iskustva od prošlog tjedna:
    -čeka se 5-6 mjeseci na stimulirani
    -zadnja stimulacija se sastojala od 14 menopura, 6 gonala i 3 cetrotida. Rezultat: 4 oocite...
    -1 do dvije žene dnevno na punkciji i transferu

Stranica 4 od 78 PrviPrvi ... 234561454 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •