Stranica 9 od 19 PrviPrvi ... 7891011 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 401 do 450 od 922

Tema: Potpomognuta na SV. DUHU

  1. #401

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    Joj ne znam. Ja sam prije bila na Sv. Duhu i tu sam odgovorila jer mi je tu bilo postavljeno pitanje.
    Sad sam kod Škvorca i on radi punkcije i subotom i nedjeljom.

  2. #402

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    Hvala!

  3. #403

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    40

    Početno

    tanatana ima kakvih vijesti?

    Paulina ja sam dobro, borimo se sa glavoboljama i mučninama, ali sve će se to izdržati
    Što se tiče tvog prirodnog vjerujem da si skeptična, bila sam i ja... najviše me bilo strah da folikul ne pukne prije vremena i na kraju se to dogodilo pa je odrađen AIH...
    tebi želim svu sreću, da već to uspije

  4. #404

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    Tinka evo ima. Jajna stanica se oplodila, podjelila i sutra je embriotransfer

  5. #405

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    40

    Početno

    Jeeeej, jupiiii :D
    Sretno i od srca ti želim da se mrva čvrsto primi i ne pušta narednih 9 mjeseci ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  6. #406

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    Hvala ti puno!

  7. #407
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj Tinka_31 prvotno napisa Vidi poruku
    Iva777 kako je prošao pregled kod doktorice?

    Paulina jesi i ti već bila, ima kakvih novosti?
    Pregled prosao super, krecem sa pikanjem sa 2.dan m .a to je srijeda ili cet!



    Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk

  8. #408

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    129

    Početno

    Curke želim vam puno sreće i držim fige
    javite kako je sve prošlo

    Tinka_31 hvala

  9. #409
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Evo danas prvi dan m. Sutra krecem s pikanjem.puregon 3 dana po 300 , pa folikulometrija.nisam se dosad susretala sa puregon penom ima koja savjet? Jedino sto znam je da se daje potkozno u trbuh.vjerujem.da ima neki video

    Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk

  10. #410

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Ja sam koristila puregon i nikakvih nuspojava ili nešto neugodno nisam imala. Pen je super i lagan za koristit. Namjestiš na 300 iglu u trbuh i stisneš da pokazuje nula. Ima video sigurno!
    Sretno!!!

  11. #411
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj laine prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam koristila puregon i nikakvih nuspojava ili nešto neugodno nisam imala. Pen je super i lagan za koristit. Namjestiš na 300 iglu u trbuh i stisneš da pokazuje nula. Ima video sigurno!
    Sretno!!!
    Laine hvala puno!

    Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk

  12. #412
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Evo da javim, danas folikulometrija na 7 dc, kaze doktorica da je.jako zadovoljna folikuli.se.lijepo razvijaju na oba jajnika 14mm velicine , smanjena doza puregona na 100 do petka i dodan orgalutran 0.25mg.nije bila guzva bila sam gotova za 10 min!

  13. #413

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    129

    Početno

    Odlično, samo neka lijepo rastu folikuli ! Glavno da doktorica zadovoljna !
    Javljaj i dalje

    tanatana kako je prošao ET? Kada vadiš betu?

  14. #414

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    Et je prošao super.
    Betu vadim u ponedjeljak.

  15. #415

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    129

    Početno

    Baš mi je drago
    Držim fige za veelikku betu
    Kako se osječaš?

  16. #416
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj tanatana prvotno napisa Vidi poruku
    Et je prošao super.
    Betu vadim u ponedjeljak.
    Drzim fige za betu!!

  17. #417

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    Cure hvala vam, ali evo danas sam napravila test i negativan je Danas mi je 13dno i test je onaj osjetljivi 10mIU/ml.
    Nastavljam s utrićima do bete u ponedjeljak, a onda u prirodni postupak slijedeći ciklus.
    Samo da napomenem pošto odgvaram na ovoj temi, nisam na Sv. Duhu neko u poliklinici Škvorc.

  18. #418

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    129

    Početno

    baš mi je žao
    ali hrabro dalje
    onda ćemo vjerojatno u usto vrijeme ići u pripodni
    I ja sam razmišljala o Škvorcu ali ću odraditi par postupaka u bolnici pa cu vidjeti kako dalje
    jel si sve postupke radila u Škvorcu? to je u Samoboru?
    Čula sam da tamo Radončić radi poostupke, samo neznam jel još uvijek?

  19. #419

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    Hvala paulina. Odgovorila sam ti u inbox.

  20. #420
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj tanatana prvotno napisa Vidi poruku
    Cure hvala vam, ali evo danas sam napravila test i negativan je Danas mi je 13dno i test je onaj osjetljivi 10mIU/ml.
    Nastavljam s utrićima do bete u ponedjeljak, a onda u prirodni postupak slijedeći ciklus.
    Samo da napomenem pošto odgvaram na ovoj temi, nisam na Sv. Duhu neko u poliklinici Škvorc.
    Draga tanatana zao mi je mozda beta ipak iznenadi!

  21. #421
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Bok cure! Evo danas folikulomerija 9dc , danas i sutra puregon , sutra navecer stoperica ponedjeljak punkcija! samo pitanje: punkciju radim pod opcom sta trebam ponijeti,( spavacica , ogrtac....) kako funkcionira, do kad sam otprilike tamo? Ako sam dobro vidjela u ponedjeljak nas ima 3 na punkciji..hvalla

  22. #422

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    iva777, meni je trebala samo spavaćica, tj. ja imam nešto kao majicu do koljena. pod nju sam si ostavila majicu da mi ne bude hladno.
    Nakon punkcije bez lijekova su me odmah poslali u slačionu da se obučem i to je bilo to.
    Dok sam dobila onaj koktel intavenozno onda sam tamo još ležala oko 2 sata mislim. Sestre su me pokrile i nije mi bilo zima.
    Onda donesu tvoju robu iz slačione za tobom pa je meni bilo zgodnije da ju spakiram u ruksak.

  23. #423
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj tanatana prvotno napisa Vidi poruku
    iva777, meni je trebala samo spavaćica, tj. ja imam nešto kao majicu do koljena. pod nju sam si ostavila majicu da mi ne bude hladno.
    Nakon punkcije bez lijekova su me odmah poslali u slačionu da se obučem i to je bilo to.
    Dok sam dobila onaj koktel intavenozno onda sam tamo još ležala oko 2 sata mislim. Sestre su me pokrile i nije mi bilo zima.
    Onda donesu tvoju robu iz slačione za tobom pa je meni bilo zgodnije da ju spakiram u ruksak.
    Tanatana hvala!
    Ja sam pod opcom tako da vjerujem da sam do 11-12h gotova... danas je doktorica zurila nisam ni stigla pitati koliko folikula zna samo da su velicine 17 mm i 18 mm

  24. #424

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Iva na sv Duhu ti ne treba ništa. Moraš stavit njihov ogrtač... Onaj zeleni kao od papira -ako znaš na što mislim Sestre te pokriju, dobiš i dekicu, odležiš 2 sata i kući
    Držim fige!

  25. #425

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    laine, to je po novom? ja sam zadnji postupak na Sv. Duhu imala u 7. mjesecu i bilo je isto na sve tri punkcije.
    Ako je od onda drugačije, isprike na krivoj info

  26. #426
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Cure hvala na informacijama.ja cu ponijeti svoju spavacicu i ogrtac, ja sam tip koji voli imati sve pri ruci , nikad se nezna kad ce zatrebati.. zato koju god torbu ponesem, mala ili velika uvijek je puna da je jedva zatvaram

  27. #427

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Ja sam bila u 4om mjesec i nije bilo tog ogrtača i na transferu sam morala bit na pun mjehur. Sada u 9om mjesecu dobila taj ogrtač i na transferu prazan mjehur. Čini mi se da oni mijenjaju način rada tako da tko zna kako je sada

  28. #428

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    iva sretno na punkciji
    Bauman odlazi pa se možda odjel regrupira?

  29. #429

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    129

    Početno

    Iva sretno
    Mislim da ce netko doći novi, nadam se da bude ok kao dr Bauman

  30. #430
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Hvala cure , u iscekivanju punkcije hvata me nervoza neznam kako zaspati....uh ...nek prodje samo sutra sve ok , neznam ni sto bi ocekivala....

  31. #431
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Punkcija prosla dobro, dobili smo 12js, doktorica mi je preporucila strogo mirovanje i puno tekucine zbogmoguceg hipera.sutra moram nazvati da vidim jel se sta oplodilo.
    Do 12 :30 su me drzali gore, dosta me boli sad nakon svega.

  32. #432

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    Iva, 12 j.s.! Držim fige da se oplode

  33. #433
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj tanatana prvotno napisa Vidi poruku
    Iva, 12 j.s.! Držim fige da se oplode
    Hvala i ja se nadam da ce mozda bit i koji smrzlic ☺

  34. #434

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    129

    Početno

    Ooooo 12 odlično, držim fige
    javi nam sve


    tanatana jesi vadila betu?
    Posljednje uređivanje od Paulina28 : 03.11.2015. at 12:32

  35. #435
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Evo zvala sam lab i kazu mi da dodjem u cetvrtak na transfer!!! Jupi!! Koliko se oplodilo i ostale informacije cu dobit u cetvrtak

  36. #436

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    iva, pa što su toliko škrti za informacije? ja sam na telefon pitala za kvalitetu moje jedne jajne stanice i dali su mi na telefon biologicu s kojom sam onda pričala bar 5 minuta.
    super za transfer i nadam se da ima smrzlića

    paulina, evo danas ujutro sam dobila rezultat... beta 0.4
    idem odmah dalje ovaj mjesec

  37. #437
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj tanatana prvotno napisa Vidi poruku
    iva, pa što su toliko škrti za informacije? ja sam na telefon pitala za kvalitetu moje jedne jajne stanice i dali su mi na telefon biologicu s kojom sam onda pričala bar 5 minuta.
    super za transfer i nadam se da ima smrzlića

    paulina, evo danas ujutro sam dobila rezultat... beta 0.4
    idem odmah dalje ovaj mjesec
    Pa neznam i ja zasto su skrti rekli su mi samo da o tome nece na telefon.e sad si me iznenadila, a ja isto ko ko tuka ne pitam nista! Sve cu ih u cetvrtak ispitat

  38. #438

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    54

    Početno

    Pozdrav svima, želim vam svima puno sreće i strpljenja... Ja sam 2012 bila na IVF-u na SD, odmah prvi bio uspješan i eto curka i dečko još malo pa slave 3. rockas. Planiramo ponovno u postupak pa me zanima samo kakva je situacija gore? Koliko se otprilike čeka? Kaj stvarno dr.B odlazi? Pozz svima

  39. #439

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Bok Elizabeta, blago tebi za uspjeh iz prve
    Ja sam ove godine bila na 2 ivf-a sad čekam m da idem na fet i ne čeka se dugo. Zapravo nakon nalaza koje trebaš ne čekaš ništa osim svog ciklusa. Da, dr B je otišao radit u Irsku. Moram priznat da je to od 1.11. pa ne znam jel to stvorilo kakvu gužvu. Želim ti da i ovaj put bude iz prve!!!

  40. #440

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    31

    Početno

    Nova sam ovdje. Trenutno skupljamo nalaze, pripremamo se za ivf. Treba odabrati i bolnicu.. Kakvo je stanje na sv.duhu? Koliko se cekaju prve konzultacije, a koliko iza njih ivf, tj. kolike su liste cekanja. Kao najveci minus bolnice vidim da su neradni vijekendi. Jel se tu sto promijenilo? Koliko doktora radi ivf?

  41. #441

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    54

    Početno

    Znaci nema vise liste cekanja po brojevima za lijekove? Znam da sam tada od listopada 2011. do svibnja 2012. cekala. Ok, hvala... Sretno svima i samo hrabro.

  42. #442
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Danas 3dan vracene 2 lijepe mrvice - 2 osmerostsnicna! Nazalost nema smrzlica jer je suprugov spermiogram ovaj put bio los pa nisu ni mogli oploditi ( od 12js 6 je bilio zrelo)

  43. #443

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    Iva, držim fige

  44. #444

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    129

    Početno

    Iva držim ti i ja fige )
    Sada samo polako i nemoj previše razmišljati o simptomima jer
    je mene to izludilo !! Samo opušteno !!

  45. #445
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    cure, sretno svima!~~~~~~

    molim vas, pratite malo i ovu temu:
    http://forum.roda.hr/threads/88605-%...83#post2818783

  46. #446
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Hvala cure, ovaj put sam odlucna , o simptomima ne razmisljam! Sad samo uzivam .... prosli put sam izludila razmisljajuci !

  47. #447

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    40

    Početno

    Tanatana jako mi je žao zbog bete, ali nema predaje, samo hrabro naprijed iako znam da je teško

    Iva777 tebi šaljem cijelu vojsku dobrih ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da čuvaju tvoje dvije mrvice i da ih čvrsto drže narednih 9 mjeseci

  48. #448

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    67

    Početno

    Pozdrav curke,jel znate mozda sto se dogada na Sv.Duhu? Dr.Bauman je otisao,dr. Alenka Sirovec je takoder na "godisnjem" do kraja 11 mjeseca.. Danas sam bila na folikulometriji i bila je samo dr.Turudic koja mi uopce nije legla,bila sam kod nje samo jedan put na AIH i zatim se prebacila kod dr.Sirovec ,s obzirom da dr.Sirovec nema- danas me pregledala dr.Turudic i prebacila me sa ICSI na IVF.. Ne razumijem zasto niti mi je ista govorila,bila zivcana pa je nisam nista ni pitala. Ovo mi je sve novo, i sad sam skroz zbunjena jer mi je bez objasnjena samo rekla da u ponedjeljak dodem na punkciju..

  49. #449
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj evella prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav curke,jel znate mozda sto se dogada na Sv.Duhu? Dr.Bauman je otisao,dr. Alenka Sirovec je takoder na "godisnjem" do kraja 11 mjeseca.. Danas sam bila na folikulometriji i bila je samo dr.Turudic koja mi uopce nije legla,bila sam kod nje samo jedan put na AIH i zatim se prebacila kod dr.Sirovec ,s obzirom da dr.Sirovec nema- danas me pregledala dr.Turudic i prebacila me sa ICSI na IVF.. Ne razumijem zasto niti mi je ista govorila,bila zivcana pa je nisam nista ni pitala. Ovo mi je sve novo, i sad sam skroz zbunjena jer mi je bez objasnjena samo rekla da u ponedjeljak dodem na punkciju..
    Zao mi je sto ti doktorica nije sjela, meni je bila skroz ok.radila mi je punkciju, i sve folikulometrije i sam transfer, poslije je obisla sve cure , sve likepo objasnila vidjela sam prosli tjedan na folikulometrijama da je stalno bila u guzvi pa se malo duze cekalo nego inace.
    Ako se odlucila na ivf sigurno zna zašto, nemoj se brinuti.bit ce sve ok! Sretno na punkciji da bude lijepih js☺

  50. #450

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    67

    Početno

    Ma da mi je bar objasnila zasto me prebacila na ivf Ali nema mi druge nego se nadati da ce biti sve ok ma kojim god postupkom isla..

Stranica 9 od 19 PrviPrvi ... 7891011 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •