Stranica 13 od 41 PrviPrvi ... 3111213141523 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 2042

Tema: Varaždin 5. dio

  1. #601
    BubikaM avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    166

    Početno

    i mene zanimaju svjezije informacije, termin mi je sve blize i blize

    smajlic kad ti je termin? (ne otvara mi tvoj ticker) Jel znas kod koga ces na pregled prije poroda?

  2. #602
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    i ja se spremam u varaždin.
    na pregled bi htjela kod dr. Jukića, jel njegova ambulanta još četvrtkom?
    i mislila sam krenuti na tečaj u petom mjesecu, termin mi je početkom šestog, nadam se da budem stigla na sva predavanja, a najvažnije mi je ionako od Erike, koji je drugi utorak u mjesecu?

  3. #603

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj BubikaM prvotno napisa Vidi poruku
    smajlic kad ti je termin? (ne otvara mi tvoj ticker) Jel znas kod koga ces na pregled prije poroda?
    uf, imam ja još daleko do termina ... 26.09, sad sam tek (ili već?) 8+4 tjedana.
    Ići ću kod dr. Jukića, iako sam i sa dr. Farom imala jako dobra iskustva.
    Posljednje uređivanje od Smajlić : 18.02.2010. at 08:05

  4. #604
    BubikaM avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    166

    Početno

    Citiraj Smajlić prvotno napisa Vidi poruku
    uf, imam ja još daleko do termina ... 26.09, sad sam tek (ili već?) 8+4 tjedana.
    Ići ću kod dr. Jukića, iako sam i sa dr. Farom imala jako dobra iskustva.
    dobro je znati za dr. Faru, bas sam si razmisljala kome da idem.
    u prvoj trudnoci sam osla dr.Jukicu, nije mi se pokazo bas nesto, tj. preplasio me zbog stvari koje nije ni provjerio, pa sam tako dobila dojam da je neiskusan.
    Onda sam dopala dr.Spoljaric, kojoj nebi sad opet.
    Mislim da cu ponovo dati sansu dr. Jukicu. Ili cu dr. Fari.

    llella mislim da je dr. Jukic i dalje cetvrtkom, ali trebalo bi provjeriti.
    Za tecaj odi kad mislis da ti je zgodno, na kraju krajeva ja na tecaju nisam cula nista novo, ali ga je potrebno imati ukoliko ce to muz biti na porodu.

  5. #605
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Ja sam rodila 27.12. Išla sam na preglede od 36. tj. kod dr. Jukića. Ambulanta mu je četvrtkom, ali me je znao naručiti i u dežurstvo. Znao je za moju želju za VBAC i tako smo i pratili trudnoću. Iako je sugerirao ogtt i bris međice, odbila sam i on je to prihvatio. Također je sa 41+5 predložio indukciju (amniotomiju), ali i to sam odbila i strpljivo je, iako zabrinuto, čekao da dobijem trudove. Prihvaćao je sve moje odluke jer sve bilo u redu sa bebom. Rodila sam sa 42+1.
    U rađaonu sam došla sa doulom i planom poroda sa kojim su svi bili upoznati, odbila sam klizmu i brijanje (rekla sam da sam se sama očistila i obrijala, što i jesam), nitko nas cijelu noć nije tlačio (dr. Jukić je taman bio dežuran), radila sam što sam htjela. I dr. Špoljarić (došla je sljedeći dan u dežurstvo) je poštivala sve moje odluke tokom poroda koji je, unatoč trudu svog osoblja, ipak završio na carski. Jedna prekrasna anesteziologica mi je sve objasnila za spinalnu, nisam ni osjetila kad mi ju je dala i cijelo vrijeme je pričala sa mnom. Operacija je bila brzo gotova, mislim da me dr. Bilopavlović šivao i napravio mi je onaj estetski šav da popravi onu gadariju iz Petrove i da to na nešto liči. Davida sam dobila odmah na ljubljenje i dok su mene šivali, njega su mjerili i sve ono ostalo. Za 15 min smo bili skupa u sobi (dvokrevetna) 10 m od sale i cikili na veliko. Od onda se nismo odvajali (jedino su ga odnijeli na provjeru sluha i uzv bubrega). Sestre su bile super, pomognu ti i daju sve što treba (jedna sestra mi je dala bolničku spavaćicu jer je moja imala malo premali izrez pa da mi bude lakše dok ne dođem k sebi). Pedijatrica dr. Magaš je isto dobra. David je prva 2 dana pao za više od 10% na kilaži pa su sugerirali nadohranu. Donesu ti bočicu pa ti ak hoćeš daš, ako ne, ne. Ja sam mu dala (ja sam nadohranila na čašicu, a može to i sestra ako tražiš), čini mi se 3 puta po malo, nakon podoja, a onda je cimerici nadošlo mlijeko pa sam mu par puta dala njeno izdojeno. Dobro, ja sam bila u ptsp krizi pa sam se bojala da zbog stresa još dugo neće mlijeko nadoć (kao što je i porod zablokirao isključivo zbog mog psiho stanja) i da nas previše ne maltretiraju sa tom kilažom i ne daj Bože, ostave dulje u bolnici.
    Donijeti treba samo pelene, vlažne maramice (možda sam mogla tražit da ga peru vodom?) nosi sestra koja dolazi premotavat svaka 4 sata (osim po noći) , ali to je ona samo prva 24 sata dok se ja nisam mogla ustat, poslije sam ga ja prematala kad je trebalo (ponijela sam si blazinice). Kupaju navečer, iza 21 i sređuju pupak i to moraju samo sestre. E taj dio bi jedino htjela preskočit jer se on taman uspavao, a ona ga onako polusnenog drito pod pipu .
    Posjete su od 14-16. Ja Davida nisam mogla ni htjela ostavljat u sobi i ić u onu sobu za posjete (u kojoj je hladno i ćifi na cigarete) pa smo stajali na vratima od sobe.
    Doma su nas pustili 5. dan jer sam se brzo oporavila i David je bio super. I inače puštaju ranije ako im je gužva.

  6. #606
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    kljucic

    Samo da kažem da mi je drago da je sve prošlo pozitivno i dobro.
    Ne žali za nićim i ne grizi se , u okolnostima u kojima si bila, išla si preko i iznad svojih mogućnosti.

  7. #607
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Hvala
    Pa i ja mislim da u tim okolnostima nije ni moglo bolje i da smo svi dali svoj maksimum i da je to najbliže onome što sam priželjkivala.
    I stvarno su me svi podržavali, pazili i mazili ( MM, Maji i dr. Jukiću).

  8. #608

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj BubikaM prvotno napisa Vidi poruku
    dobro je znati za dr. Faru, bas sam si razmisljala kome da idem.
    .
    Fara me je pregledavao u trudničkoj, bio je izuzetno nježan i sa strpljenjem je odgovarao na moja pitanja, bez obzira na gužvu u ambulanti.
    Sad namjeravam ići k Jukiću jer mi je on bio na porodu i oduševio me.

  9. #609
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Citiraj Smajlić prvotno napisa Vidi poruku
    uf, imam ja još daleko do termina ... 26.09, sad sam tek (ili već?) 8+4 tjedana.
    Ići ću kod dr. Jukića, iako sam i sa dr. Farom imala jako dobra iskustva.
    aaaaaaa, Smajlić, tek sad vidim

  10. #610
    BubikaM avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    166

    Početno

    kljucic hvala na prici! i mene je smetalo tako kasno kupanje, jos sam bila zadnja soba, pa su mi dolazile oko 22h. dr. spoljaric je i meni bila na porodu, pustala me koliko sam htjela, ali pregledi su joj bolni i svaki put me raskrvavila. i na silu je isla gledati plodnu vodu.

    smajlic mislim da cu i ja kod dr.Jukica, ma imam i jos vremena za razmisliti. Problem sa njim mi je bio sto me kod prvog pregleda preplasio da imam premali trbuh i da mi beba zaostaje 2 tjedna. To je bubnuo prije UZV-a, tako da sam promrla cekajuci pol sata. Poslije se ispricao i meni i mm. I nije mi isprve mogao naci cerviks. Tako da taj prvi dojam i nije bio nesto. No nista mu ne zamjeram, svakome se moze dogoditi.

  11. #611
    EvaMONA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Moje iskustvo je da je dr, Jukić izrazito temeljit što trudnici može biti previše ako je sve u redu, ali bi svatko poželio takvog doktora ako ima imalo sumnje da nešto nije ok. Imam dojam da voli svoj posao i rad s ljudima, ali i da prati znanstvne trendove i da je zato tako detaljan.
    Prim. vrlo sam ležerno ovaj put išla na pregled u mislim tek 39. tjednu trudnoće. Više od pol trudnoće sam imala ustanovljen gestacijski dijabetes i ugl. ga štreberski održavala u granicama normale. Vodila sam trudnoću privatno kod prof.dr. koji inače radi u Petrovoj i izvrstan je i konstantno je bio zadovoljan s nivoima šećera. Kad je te nalaze vidio dr. Jukić nemalo me iznenadio reakcijom: da je to visoko (zaista nije bilo po svoj literaturi koju sam pratila), da bi me njihov stručnjak (iz VA bolnice) s tim vrijednostima stavio i na inzulin, da je u novijim istraživanjima čitao da su i malo povišene vrijednosti rizične.....,da možda nećemo moći pustiti iza termina... Poludila sam, tjedan dana prije poroda sam 2 dana imala napadaj živaca zbog tog razgovora, ali postigao je da sam se tih 8-9 dana turbo držala dijete, a već sam bila posustajala jer sam si mislila, pa sve je ok, bebi ne može ništa škoditi ovih zadnjih dana. Kad sam se psihički skulirala, da ja ne idem na indukciju ak nije stvarno frka, shvatila sam da me je malo doveo u red tim (pre)revnim pristupom.
    Moram priznati da sam od 1. dana dijagnoze gestacijskog dijabetesa imala veću paniku da će me svi zbog toga razvlačiti do kraja trudnoće i u vezi moje želj za prirodni porod, a ne strh od toga da ja to ne mogu kontrolirati ili da će zbog toga nešto biti bebi. Pa je i beba od početka bila velika, pa kako i ne bi kad joj se sestra rodila s 4300, a tad nisam imala povišen šećer i dobila sam ukupno 10 kg, kao i ovaj put. T. je na kraju bila manja od sestra (samo 3949, ha,ha...)
    Malo sam zaglibila, ali eto, u biti sam htjela preporučiti dr. Jukića jer se s njim sve da propričati što je vrlo bitno kako bis e znale same odlučiti s obzirom na razne opcije u specifičnim situacijama.

  12. #612
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    i meni je dr. j napravio paniku zbog gestatcijskog šečera (koji je i otkriven u 37 tjednu kad mi je dr. fara predložio da napravim tu pretragu).
    šečer sam držala pod kontrolom dijetom ali dr. j nije htio čekati s porodom- rodila sam 40+2 CR jer indukcija nije uspjela (nisam se otvarala).
    bebač je na kraju rođen s 4520g i 53 cm.

  13. #613
    danchi79 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Klenovnik
    Postovi
    141

    Početno

    curke s gestacijskim dijabetesom kakva je procedura s bebicom nakon što se rodi??

  14. #614
    EvaMONA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Samo su joj mislim 2. dan nakon poroda provjerili šećer u krvi i to je bilo sve. Tebi ništa ne mjere jer se podrazumijeva da po porodu stanje dođe u normalu kod majke.

  15. #615
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Kupaju navečer, iza 21 i sređuju pupak i to moraju samo sestre
    .
    to je nešto novo?
    margitu sam ja kupala
    za pupak se ne sjećam

  16. #616
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Tako mi je sestra rekla kad sam ju pitala da li mogu ja.

  17. #617
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    aha, ja nisam uopće pitala LOL

  18. #618
    danchi79 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Klenovnik
    Postovi
    141

    Početno

    EvaMONA

  19. #619
    EvaMONA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    danchi79, ako te još nešto posebno zanima pitaj, još mi je friško.

  20. #620
    danchi79 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Klenovnik
    Postovi
    141

    Početno

    EvaMONA kak je izgledao sam porod? Jel se rade kakve posebne pretrage ili se trudnice s gestacijskim tretiraju kao i sve druge? Meni je tek ustanovljen gestacijski i još sam u laganom šoku, ne znam što me čeka....

  21. #621
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    .
    to je nešto novo?
    margitu sam ja kupala
    za pupak se ne sjećam
    Ja im nisam dala da ju kupaju, a niti ja ju nisam (mislim da joj je to tuširanje pod pipom prestresno). Nije se tuširala valjda prvih tjedan dana, ili duže.

  22. #622
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    Ja im nisam dala da ju kupaju, a niti ja ju nisam (mislim da joj je to tuširanje pod pipom prestresno). Nije se tuširala valjda prvih tjedan dana, ili duže.
    Eh, da sam znala da se i kupanje može odbiti. Sad znam za drugi put. I nisu frkali s nosom?

  23. #623
    Nia_Zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,276

    Početno

    Citiraj danchi79 prvotno napisa Vidi poruku
    EvaMONA kak je izgledao sam porod? Jel se rade kakve posebne pretrage ili se trudnice s gestacijskim tretiraju kao i sve druge? Meni je tek ustanovljen gestacijski i još sam u laganom šoku, ne znam što me čeka....
    Mene su normalno tretirali bez obzira na gestacijski dijabetes, jer sam ga držala pod kontrolom što se prehrane tiče, pa ni beba nije bila prevelika - 3130 g, ja sam dobila ukupno 11 kg.
    Ma ništa ne brini, gledaj to čak s pozitivne strane, gestacijski će ti biti dobar povod da se ne opustiš previše što se hrane tiče, pa nećeš ni skupiti previše kila u trudnoći
    Posljednje uređivanje od Nia_Zg : 18.03.2010. at 23:35 Razlog: tipfeler

  24. #624
    danchi79 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Klenovnik
    Postovi
    141

    Početno

    tnx Nia_Zg...ma najvažnije da nas tretiraju kao i ostale trudnice jer se nadam prirodnom porodu....a što se hrane tiče, strogo se držim dijete tak da kilice više uopće ne rastu

  25. #625
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj kljucic prvotno napisa Vidi poruku
    Eh, da sam znala da se i kupanje može odbiti. Sad znam za drugi put. I nisu frkali s nosom?
    Ma naravno da jesu, ali nije me diralo.

  26. #626
    Nia_Zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,276

    Početno

    Citiraj danchi79 prvotno napisa Vidi poruku
    tnx Nia_Zg...ma najvažnije da nas tretiraju kao i ostale trudnice jer se nadam prirodnom porodu....a što se hrane tiče, strogo se držim dijete tak da kilice više uopće ne rastu
    Ma naravno, ja rodila prirodno na stolčiću. Ali to ti više ovisi o tome koliko se možeš izboriti za sebe i kako ide tijek poroda. Mi smo bili opušteni i sve je išlo savršeno i brzo... zato nisu niti gnjavili s indukcijama.

  27. #627
    EvaMONA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    danchi79, mene nitko nije imao voziti na još jedan pregled tako da sam cool čekala trudove koji su krenuli 2 dana nakon "termina". Krenuli smo iz ZG u 17.30, a rodila sam u 18.45, doslovno 5 min. nakon što sam prošla kroz ulazna vrata, na stolčiću, bez rezanja i šivanja, bebu od 3940. Nitko nije uspio ni pročitati moj plan poroda pa sam kad se rodila vikala:"ne rezati pupčanu". U silnom strahu da se ne dogodi uobičajena procedura kao prvi put skoro sam stigla prekasno. Dr. Jukić me kasnije obavijestio da sam službeno žena koja je najbrže rodila od kad je ušla u bolnicu. To je bio moj recep za prirodni porod tako da ti baš ne znam na čemu bi inzistirali da sam ranije došla, a u vezi gestacijskog. Ja sam dobila 11 kg, kao i u prošloj trudnoći kad je beba bila još veća(4380), a tad mi šećer nije bio povišen pa zaključujem da možda zbog toga općenito dižu preveliku frku, pogotovo ako stvarno paziš na prehranu. Takvo je barem moje iskustvo.
    Što se tiče kupanja ja sam isto pitala da ju ne kupaju i da je bar ne oderu s ogromnom kol. tekućeg sapuna. Bila je supe sestra za djecu koja je rekla da je mora okupati , ali samo ju je oprala s vodom pa mi je o bilo ok

  28. #628
    EvaMONA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    jao, sorry zbog tone tipfelera, zeza me kompp.

  29. #629
    danchi79 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Klenovnik
    Postovi
    141

    Početno

    tnx curke javim se uskoro, nadam se s pozitivnim ishodom
    i još nešto, ako netko zna, jel ambulanta dr. Jukića i dalje četvrtkom??

  30. #630
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Da.

  31. #631

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    42

    Početno

    bokic drage, jel koja od vas imala iskustva sa dr. farom? evo ja sam usla u 38. tjedan i dobila preporuku za carski od mog ginekologa jer je beba na zadak a i imalal sam neke komplikacije u trudnoci....pa se moram javiti u bolnicu na dogovor za carski sa nekim doktorom, pa me zanima jel bila koja od vas kod njega i kakva su vasa iskustva....

  32. #632

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    ja sam kod dr. Fare išla na zadnje preglede pred porod, jako je nježan kod pregleda, strpljivo odgovara na pitanja bez obzira na gužvu. Ja sam bila zadovoljna s njim.

  33. #633
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Ja sam jednom bila kod njega i bio je ok, jedino kaj me je htio ostavit u bolnici i ubrzo dovršit trudnoću jer sam prešla termin pa sam to laganini odbila i on nije baš bio oduševljen.
    Btw, moj D. je "sjedio" do 38. tj. i tek se onda okrenuo tako da imaš još fore proći bez carskog Čemu žurba.

  34. #634

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    42

    Početno

    Citiraj kljucic prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam jednom bila kod njega i bio je ok, jedino kaj me je htio ostavit u bolnici i ubrzo dovršit trudnoću jer sam prešla termin pa sam to laganini odbila i on nije baš bio oduševljen.
    Btw, moj D. je "sjedio" do 38. tj. i tek se onda okrenuo tako da imaš još fore proći bez carskog Čemu žurba.
    ne zuri se meni na carski,, ja bih ga htjela izbjeci pod svaku cijenu., al moram sada odlaziti u bolnicu da uzv i ctg svaka 4 dana (nemam pojma zasto) ...cijelo sam se vrijeme pripremala na vag. porod i sada kad je dosla opcija carski ja sam u komi...al imala sam rizicnu trudnocu, bebi je pupcana vrpca malo oko vrata a i ne bi htjela da me poradaju na zadak..
    al eto hvala na odgovoru....

  35. #635

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    42

    Početno

    Citiraj Smajlić prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam kod dr. Fare išla na zadnje preglede pred porod, jako je nježan kod pregleda, strpljivo odgovara na pitanja bez obzira na gužvu. Ja sam bila zadovoljna s njim.
    hvala smajlić i meni ga je moj gin. preporucio...budem isla kod njega..

  36. #636
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    slavica09 evo jednog zgodnog teksta Beba u polozaju zatkom probaj, mozda pomogne :hug:
    Evo i teme na forumu Beba na zadak

  37. #637

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    I ja sam bila jako zadovoljna s dr. Farom. Opet ću ići k njemu.

  38. #638
    BubikaM avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    166

    Početno

    kao da mi citate misli
    bas sam jucer razmisljala da bi trebala malo podici temu vz rodiliste i pitati za dr.Faru, kad ono, danas otvorim forum i lijepo ste se raspisale bas o tome.

    sutra imam zadnji pregled kod moje ginice i dalje se narucujem u rodilistu i s obzirom na vasa pozitivna iskustva htjela bi doci u ambulantu kad radi dr.Fara.
    pa imam pitanja ako mi netko moze odgovoriti.

    Jel dr.Fara radi u trud.ambulatni jos uvijek petkom?
    I kolika je sad cijena koju moramo uplatit da mi muz bude na porodu?
    Znam da je bila 300kn, jel se mozda povisilo?

  39. #639
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    ja sam bila kod fare jednom na pregledu (mijenjao je jukića), stvarno pregled mu je jako nježan, uopće ga nisam osjetila.
    pogledao me i na uzv-u.
    ambulanta mu je petkom.
    ne znam koja je cijena sada za tečaj, ja sam prije 5 mjeseci (u listopadu 2009.) platila 300 kn.

  40. #640

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    42

    Početno

    srecica hvala na teksovima, vec sam ih bila procitala i stalno isprobavam ove neke polozaje....nadam se da ce se okrenuti...
    i da se nadovezem na dr. faru...bila kod njega na pregledu, covjek je super, sve lijepo objasni, pregled milina, nisam ni nista osjetila, radio uzv sve lijepo objasnio, isprintao nam i slikicu jer se bebica drzala za glavu i bas je fora izgledala, a i suprugu je sve objasnjavao ...mogu ga svima preporuciti a i zahvaliti curama na lijepim preporukama...

  41. #641

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    42

    Početno

    bubikaM , cijena da muz bude na porodu je i dalje 300 kn + PDV, mi bili sada u 2 mjesecu na tecaju i toliko platili.

  42. #642
    BubikaM avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    166

    Početno

    hvala na informacijama. super vijesti.

    slavica09 ti si sad zadnja bila na pregledu, jel dr.Fara petkom? I u koje vrijeme si dosla? I jesi se prije narucila kod njega tj.kontaktirala ga ili si samo banula u vrijeme kad je u ambulanti?

  43. #643
    glenda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    varaždinka u dalmaciji
    Postovi
    30

    Početno

    Vidim da nitko ništa ne piše o dr.Pitneru?
    Ja sam rodila prije 7g i sad bi trebala opet kroz 3 mjeseca i bila sam kod njega par puta na pregledu kroz ovu trudnoću, ali s obzirom da više ne živim u Vž totalno nemam pojma kaj se događa u rodilištu i koji doktori sve tamo rade. On mi je bio na prvom porodu (po dogovoru) i s obzirom na to kak je sve išlo je bil čisto ok- moglo je ići i bolje ali je moglo ići i gore. Ima ko kakve informacije?

  44. #644
    BubikaM avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    166

    Početno

    slavica tnx na pp.

    glenda koliko ja znam dr. Pitner je otvorio svoju praksu i vise nije toliko aktivan u rodilistu, iako sam cula da je i dalje shef ginekologije.
    ne znam jel imam prave informacije, ali u prosloj trudnoci mi je gineklog preporucio upravo njega i kad sam se krenula raspitivati dobila sam ove informacije. i navodno je kao privatnik jako skup, ali i dobar.
    velis da si bila kod njega na pregledu, tako da vjerovatno znas vise od mene.

    sto se doktora koji rade u rodilistu tice, malo prokopaj ovu temu, o vise manje svima se pisalo.

  45. #645
    glenda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    varaždinka u dalmaciji
    Postovi
    30

    Početno

    tnx bubika to je otprilike kaj i ja znam.
    Bila sam kod njega na početku trudnoće pa se o porodu nismo razgovarali, ali nisam bila sigurna da li on još radi u rodilištu ili ne.
    Kaj se tiče skupoće pregleda- nije tak puno 350 kn po pregledu- uzv uključen, a ja kak sam paničarka rađe dam malo više love pa da znam da je sve ok, nego da me proganjaju glupe misli. :/

  46. #646
    Evitta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    386

    Početno

    glenda, ja ti hodam dr pitneru, privat. ugl stvari su ti iste ko i prije 7 god, osim sto je postao voditelj cijelog rodilista. znaci i dalje radi tamo, a za porod se mozes dogovorit s njim, isto kao sto si u prosloj trudnoci. a sve ga inace mozes pitati sto te zanima, ako ne mozes doci do njega, nazovi ga telefonski pa ce ti sve objasnit.

  47. #647

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    42

    Početno

    hallo, evo samo da vam javim svjeze informacije iz vz. rodilista. Ja sam u utorak 12.04. rodila carskim rezom, spinalnom analgezijom u vz curicu , i odusevljena sam sa svim doktorima, babicama i sestrama na odjelu. Svi su bili jako ljubazni, al najvece pohvale doktroru Fari i svima iz sale za carski jer su mi cijelo vrijeme sve objasnjavali sto se desava i pricali sa mnom o svemu i svacemu da mi sto prije prode vrijeme. Jedini im je problem strasna guzva jer dnevno rodi po 7 i vise zena pa nemaju bas mjesta i smjestaju zene po svim odjelima i prije otpustaju doma, ja sam sa carkim vec bila u petak doma.....
    eto ako tko ima kakva pitanja, slobodno pitajte, ovo je ovako na brzinu....

  48. #648

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    slavica09, čestitam na porodu i aš mi je drago da si svime oduševljena!

  49. #649

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    266

    Početno

    Smajlić, primijetila sam da nam je termin sličan (24.9. meni) pa se možda vidimo.

  50. #650

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj dmagi10 prvotno napisa Vidi poruku
    Smajlić, primijetila sam da nam je termin sličan (24.9. meni) pa se možda vidimo.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •