Stranica 4 od 6 PrviPrvi ... 23456 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 299

Tema: Vaše provale (2)

  1. #151
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Starosjedateljice će se i same prisjetiti legendarnog Andreinog ginekološkog pregleda , a za nove generacije evo i linka na taj davni topic
    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...r=asc&start=50
    Ne mogu sebi doći!!!!!!!!

  2. #152
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    Andreja je zakon! Predobro!

    Kod nas na poslu - tek sam počela raditi i trac tema je bila o Robi Williamsu (valjda sam dobro napisala - pjevač no) i tako mi o njemu pričamo i ja se na časak dva izgubim u svojim mislima i idem se ja opet uključiti na temu o Robieu....... kad ono razgovor krene u smjeru da je Robi tu radio kod nas prije par godina kad je bio skoro klinac, ja se zgražavam i tvrdim im pa nije moguće, nije on nikako tu mogao raditi, one tvrde da je,
    - pa kak je on tu radio što je vama?
    - a Bože pa je, kratko vrijeme
    - cure pa kaj mi pričamo o istom Robieu???
    - da Robie je tu radio
    Ja sam tek počela raditi i s obzirom da radim na mjestu gdje se stvarno i mogu sresti slavni (al ne baš tolko), mislim si pa dobro pa gdje ja to radim? to je ipak previše! I opet ja:

    - pa dobro jel hrvatski govorio?
    - a ne nego kaj bi govorio???
    - a tu je radio prije pjevačke karijere?
    - kakve karijere?
    - PA JEL TO ROBBIE WILLIAMS IL KOJI VRAG????

    - one su se potrgale, govorile su naravno o nekom svom kolegi običnom Robiju.....
    užasno me sram bilo

  3. #153
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    :D
    he,he cure super ste!

  4. #154
    camel avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    306

    Početno

    DiLala, proplakala sam.

  5. #155
    migoh avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zg - istok
    Postovi
    578

    Početno

    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Starosjedateljice će se i same prisjetiti legendarnog Andreinog ginekološkog pregleda , a za nove generacije evo i linka na taj davni topic
    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...r=asc&start=50
    Ne mogu sebi doći!!!!!!!!
    andrea , legendo

  6. #156
    migoh avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zg - istok
    Postovi
    578

    Početno

    Citiraj camel prvotno napisa
    DiLala, proplakala sam.
    i ja sa tobom

  7. #157

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb, Staglisce
    Postovi
    182

    Početno

    moja laruska bolesna doma s tatom. ja se vratila s posla mrtva umorna i ustanovim da gotovo nista nije jela. jako se nasekiram i onako umorna da jedva govorim krenem popovati mrtva ozbiljna: "lara slabo jebes, moras bolje jesti!" pogledam u muza koji sjedi za kompjuterom i trudi se da ne prasne u smijeh. laruska me gleda zbunjena, sirom otvorenih okica i usta i ja prasnem u smijeh prva, a oni za mnom. nato jos muz isprica kako je u prvom - drugom razredu osnovnjaka napisao u biljeznicu: "mi *****o u kuhinji." smijala sam se iduca tri dana kad god bih se sjetila scene.

  8. #158
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Čitavm od početka do kraja i ne mogu sebi doći od smijeha, krepat ću.

  9. #159
    Dragonfly avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Predobar topic!!
    DiLala, sjetila si me mog bisera iz Španjolske: izlazimo iz hotela i šećemo niz ulicu kad oko moje sokolovo spazi ogromnu hrpu dreka. Ko da se konj istovario, majke mi. Uglavnom, upozorim ja ekipu na nagaznu minu pred nama, ali u međuvremenu smo nešto zastali i zapričali se.
    I pogodite ko je na kraju stao u nju
    Morala sam kupit nove tenisice jer su mi stare ostale u hrpi

  10. #160
    niky88 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    502

    Početno

    eh jesam se nasmijala do suza.... ...

  11. #161
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    Nedavno je otvoren slican topic,ali ocito na pogresnom pdf-u,pa su ga zakljucali
    A bas sam imala dobar biser....

  12. #162
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    ...to je sve što imam za reći...

  13. #163
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    evo još malo - moja kćer (12g) voli od Nesquicka one smeđe čokoladne loptice sa mlijekom i već se duže borim da to ne jede već da zamjeni sa zdravijim verzijama (mislim da najviše u tom ima šećera i aditiva a ovo kalcij i vitamnini moš mačku o rep objesiti), no ona se baš i ne da i jednom sam poludjela i rekla da to jede zečja g....! I tak mi to više ne zovemo neskvik ili kuglice nego zečja g...., a mali sin - 2g - upija sve ko spužva i dopala mu se riječ g.... - ali je izgovara GOMO i sad što god ga podsjeća na zeca sa kutije, na boju, na kuglice i što sve ne - on se smije i viče GOMO.
    I idemo u dućan i vozimo duž polica sa svim tim pahuljicama a on samo prstom pokazuje i viče na sav glas - To je gomo, to je gomo... i ovo gomo.
    Sve je bilo puno ljudi ali nitko nije razumio...... morat ću taj neskvik izbaciti ak niš drugo a ono bar da on zaboravi na tu riječ.....

    Dragonfly

    užas!!!!

    sandam - prestrašno

  14. #164
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ajme evo i od mene jedne friske provale
    usla u tramvaj i rekla dobar dan

    ne trebam ni reci da su do sljedece stanice svi oko mene strepili jesam li kontrolorka

  15. #165
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    Citiraj KayaR prvotno napisa
    Nedavno je otvoren slican topic,ali ocito na pogresnom pdf-u,pa su ga zakljucali
    A bas sam imala dobar biser....
    samo ti daj svoj biser
    ja bi još jedan mali - jedan dan navalili smo da idemo jesti neke gljive i mm zeza i kaže da ćemo jesti pečurke. Ja sam mislila da je to vrsta gljiva (čak sam pomislila da je to drugi naziv za lisičarke) i tak mi o pečurkama i pitam ja njega koje su to točno gljive - kak izgledaju i sad on meni objasni da su to gljive ali naziv u Srbiji (stvarno to nisam znala) a moja kćer pita: "Pa dobro kako onda oni kažu za gljivična oboljenja - zar pečurkasta oboljenja?"
    U biti mi je postalo odvratno kako mi za tu finu hranu kažemo gljive - podsjeća me odmah na bolest.
    Pečurke na nožnim prstima!

  16. #166
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    ivarica - što si ti fina
    Ja sam ko dijete živjela na selu i bila u godinama (3-4) kad su me učili da treba svakog pozdraviti, došli u grad a ja isto svima- Dobar dan!

    joj super su mi ove provale, dajte još!

  17. #167
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    Nakon porodjaja,dan otpusta...
    Moja cimerica i ja cekamo u sobi za otpusni pregled...
    I,stignemo na red,pita Dr-Jeste li potpisale papire?
    Kakve papire?Nismo,kazemo mi...
    Pa,hajte potpisati najpre papire-rece ona i krenu van iz sobe...
    I nas dve poslusno krenusmo za njom...niz duuuugi hodnik...u sve razdrljenim dojecim spavacicama...
    I naposletku,ona udje u neku salu,prepunu doktora(bar 30 njih,svi u belim mantilima)koji tiho razgovaraju i nesto cekaju,i sede za stol nas i ne primecujuci...
    Nas dve lude stale,cekamo i mi,sve zakopcavajuci spavacice na brzaka,da nam ne vire sise van...
    Kada su vec sve oci bile uprte u nas,okrene se i ta Dr,sablaznjeno nas pogleda i upita-Pa sta vas dve tu radite?!!
    A mi u glas-pa,cekamo da potpisemo papire za otpust!
    A ona se iskolaci-Ma kakve papire?!Pa ovo je kolegij,cekamo nacelnika pa da pocnemo :shock: papiri se potpisuju u sobi br...u tom casu nailazi i nacelnik...
    Auhauhauh grcc,naizvinjavasmo se mi,sve iduci unazad do vrata,pa potom izletesmo glavom bez obzira
    Kakav uzass
    Vristale smo od smeha,sigurno su nas prepricavali daaaanima

  18. #168
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    [quote="DiLala"]evo još malo - moja kćer (12g) voli od Nesquicka one smeđe čokoladne loptice sa mlijekom i već se duže borim da to ne jede već da zamjeni sa zdravijim verzijama (mislim da najviše u tom ima šećera i aditiva a ovo kalcij i vitamnini moš mačku o rep objesiti), no ona se baš i ne da i jednom sam poludjela i rekla da to jede zečja g....! I tak mi to više ne zovemo neskvik ili kuglice nego zečja g...., a mali sin - 2g - upija sve ko spužva i dopala mu se riječ g.... - ali je izgovara GOMO i sad što god ga podsjeća na zeca sa kutije, na boju, na kuglice i što sve ne - on se smije i viče GOMO.
    I idemo u dućan i vozimo duž polica sa svim tim pahuljicama a on samo prstom pokazuje i viče na sav glas - To je gomo, to je gomo... i ovo gomo.
    Sve je bilo puno ljudi ali nitko nije razumio...... morat ću taj neskvik izbaciti ak niš drugo a ono bar da on zaboravi na tu riječ.....


  19. #169
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Jučer sam slučajno nabasala na ovu, očito zaboravljenu, temu. Žao mi da propadne i da vi ne umrete od smijeha kao ja.

    Nadam se novim provalama...

    Nije da ja nemam ništa za napisati, ali trenutno se ničega ne mogu sjetiti.

  20. #170
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Jaooooo ovo je predobro, pročitala u komadu, suze idu

  21. #171
    ribice avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    928

    Početno

    Dragi Bože, meni suze idu, umirem od smijeha

  22. #172

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno


  23. #173
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Dino Merlin ima jednu pjesmu u kojoj ovako ide refren:

    Lažu, lažu me
    da vrijeme liječi sve,
    možda sidu i tumore,
    al' nju nikad ne,

    a moja sestrična je (daaaavno je to bilo) na sav glas pjevala:

    Lažu, lažu me
    da vrijeme liječi sve,
    k'o što psi idu u more (?)
    al' nju nikad ne…

  24. #174
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Haha! Upiskit cu se od smijeha!!!

    Koji je crtic ona gledala sa psima... joj! Presmjesno!
    Posljednje uređivanje od lulu-mama : 22.05.2013. at 20:58

  25. #175

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    669

    Početno

    Samo sitnica koje sam se sad sjetila: ja sam se vrlo ozbiljno telefonski raspitivala u jednom dječjem dućanu koliko košta bicikl bez kotača. Žena je nakon kratke pauze pitala: Mislite bez pedala?

  26. #176
    kitty avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,002

    Početno

    Meni se često dogodi da ne mogu otvoriti plastičnu bocu.
    I tako smo se mm i ja vozili u tramvaju, davno dok smo još studirali, i ja imala u ruci bočicu mineralne koja mi je neko vrijeme stajala u torbi pa se malo promućkala. Otvaram ja nju polako, okret po okret, kad ju mm odjednom zgrabi iz moje ruke i otvori a voda počela špricati po ljudima oko nas. Ja sva u čudu, ono, "šta je tebi ", a on meni kaže: "Ja sam tebe čuo kako si mi tri puta rekla da ti otvorim bocu".

    A drugi noviji biser:
    Kad je A imao par tjedana mrtva umorna sam se skljokala u krevet kad sam ga stavila spavati. I dolazi mm u neko doba i pita me jel treba malom promijeniti pelenu. A ja njemu onako u snu: "Mislim da sam ja suha, a za malog ne znam.".

  27. #177
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj lulu-mama prvotno napisa Vidi poruku
    Haha! Upiskit cu se od smijeha!!!

    Koji je crtic ona gledala sa psima... joj! Presmjesno!


    Slijedi moj pjevački blamage

  28. #178
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Kad sam tek prohodala s MM, vozili smo se u autu i slušali Čolića…

    …refren je išao:

    Poslat ću joj slike svoje
    gdje se vide Istra, Pula,
    nek' bar nešto ima moje
    da je tješi, da je brani, da je čuva.

    Ja sam ga sva važna i pametna pitala (tko pita - ne skita - to definitivno više nije moj moto ):

    "Dragi, a što je to TRAPUL?"

    (umjesto Istra, Pula, ja sam čula - iz trapula)
    Posljednje uređivanje od Optimist : 22.05.2013. at 21:13

  29. #179
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Da doprinesem.

    Frendica je u autobusu navlačila i zatvarala mali kišobran. On se zaglavio pa je dršku nastojala uvući upirući kišobran o svoja koljena. Kad je mislila da je misija uspješno obavljena drška se nekim čudom lansirala dužinom cijelog autobusa ravno nekom čovjeku u potiljak.

    Bilo je to za vrijeme studiranja. Posudila sam od mame neku plavo-bijelu prugastu košulju. Kako sam ušla u bus tako je hrpa studenata naglo izašla. Ja sam se naravno švercala i odmah sam pomislila na bakule (kontrolu). No, nije mi palo na pamet da su mene kao bakulu svi ti studenti vidjeli. Kući sam se vratila pješice da ne ulijevam strah po autobusima.

    Bila ja na nekom trodnevnom seminaru u jednim toplicama i prvu večer otišle smo popiti pivce. Ne podnosim baš alkohol i brzo ne znam za sebe. Marširam ja trudeći se da ne bauljam ispred prijemnog pulta, odem u wc, obavim što treba, popravim frizuru i pomislim usput kako mi je ta suknja sa hrpom tila baš slatka i da je trebam češće nositi. Prolazim natrag, na prijemnom poredana hrpa fizioterapeuta (završili radni dan) i svi mi se smješkaju, ja optimistično pomišljam kako sam im možda baš simpatična i vraćam se curama. One me gledaju izbezumljeno i vele nek izvadim suknju iz gaća. Ostala dva dana svi su me pozdravljali od osoblja.

  30. #180
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Haha!
    To sam ja isto vidjela s prozora jednu baku kako joj pola suknje u gacama. Bas se cudim kako joj nije puhalo

  31. #181
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Na faksu, u trenutcima dosade (mladost-ludost), svakakvi oblici zabave su nam padali na pamet. Onda smo se dosjetile svakome uz ime pripojiti i neku životinjsku vrstu (bez brige i sebi smo). Tako je jedna kolegica postala i ostala recimo Marica-mravojed. Nekoliko godina poslije, na kavi, razgovarale smo tko je gdje, radi li u struci i sl. i kako se moja prijateljica i neke na spomen Marice nikako nisu mogle sjetiti koja je to, onako spontano rekla sam pa Marica-mravojed, kako koja. Aaaaaa ta, Marica-mravojed usklinule su i ostale. Naime i druga grupa kolegica očito je igrala istu igru na predavanjima i Marica je svima bila mravojed.

    Bio je i kolega, nazovimo ga Miroslav-hijena. Kad smo bile vani, moja frendica koja nije studirala s nama, nakon što joj je prilikom upoznavanja rekao Miroslav, ona je ponovila Miroslav-hijena. Čovjeku ništa nije bilo jasno, cijelu večer je propitkivo zašto je on hijena, a mi smo propadale sustavno u zemlju.

  32. #182
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    ja sam se mrtvo hladno naslonila na glavni ulaz palače Velikog vojvode u Luksemburgu, raširila kartu i tražila gdje je točno palača i uvjeravala MD da to sigurno nije palača jer je se ja sjećam u drugoj boji.

  33. #183
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    Bila neki dan u ljekarni i jedva čekam da dođem na red pa ja lijepo uljudno zahvalim čovjeku ispred mene i pozdravim ga i velim dođite nam opet ljekarka me je gledala blijedo,a profesionalna deformacija u pitanju

  34. #184
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Moja provala baš nije turbosmiješna, al ajd...

    Prije par noći beba mi se budi u snu za hranjenje. Uzmem ju, stavim kraj sebe i nastavim spavati. Nakon nekog vremena ona se opet javlja, a ja si mislim šta joj je sad... I onda skužim da sam zaboravila nahraniti siroto dijete.

  35. #185

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Nakon x dopisivanja s dobavljačem, koji ima mail ime.prezime i kojeg sam uredno oslovljavala sa gđo Prezime, čujemo se mi i preko telefona.
    Biram mobitel, javi se muškarac. Ja onako, sva zbunjena, kažem - mislim da sam pogriješila broj, trebam Zvjezdanu.
    Kad on meni mrtav hladan- Ja sam vaša Zvjezdana, samo što se zovem Zvjezdan

  36. #186

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    Na moru
    Postovi
    73

    Početno

    Dok su mi djeca bila još bebice, dođe meni moj tata cijeli razniježen :" Ajme ćeri kako imaš dobru dicu. Samo što nikad ne spavaju, ne vole jesti ...... i ne slušaju te."

  37. #187
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Citiraj Sumskovoce prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam vaša Zvjezdana, samo što se zovem Zvjezdan


    Jednom sam pitala studente nešto o suvremenim trendovima u proizvodnji i marketingu... Kao, koja je to "riječ" od tri slova koja danas može sve prodati, misleći na EKO. Oni šute, šute... Kaže jedan student: "Znam ja jednu riječ od tri slova koja može sve prodati, ali ne bih rekao da na to mislite..." Kažem ja njemu: "Što? Pa slobodno recite..." Svi odvale od smijeha, a ja se zacrvenim, shvativši što je htio reći i samo promrmljam: "Ma ne to..."

  38. #188

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    393

    Početno

    Bila na ispitu od prve pomoći i kaže ispitivačica pitanje curi: Kako izmjeriti puls na preponi? Pokažite to na kolegi. A cura mrtva ladna uhvati ga za penis. Mi smo mislili da ćemo se ugušiti... Kad kaže ispitivačica doktoru: eto vidite kako ste ih naučili! ahahahaha

  39. #189
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj maja33 prvotno napisa Vidi poruku
    Dok su mi djeca bila još bebice, dođe meni moj tata cijeli razniježen :" Ajme ćeri kako imaš dobru dicu. Samo što nikad ne spavaju, ne vole jesti ...... i ne slušaju te."
    Ovo mi je rastop totalni

    a na hitnu pomoć rikavam

  40. #190
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Starosjedateljice će se i same prisjetiti legendarnog Andreinog ginekološkog pregleda , a za nove generacije evo i linka na taj davni topic
    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...r=asc&start=50
    Joj moze li netko pronaci ovaj andrein post, vraca me na glavnu stranicu, ovo je bilo genijalno!

    bas ste me nasmijale!

  41. #191
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Citiraj zhabica prvotno napisa Vidi poruku
    Joj moze li netko pronaci ovaj andrein post, vraca me na glavnu stranicu, ovo je bilo genijalno!

    bas ste me nasmijale!
    Ovo je stara tema... http://forum.roda.hr/threads/7308-vase-provale
    Sad ću naći i post.

  42. #192
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Andrein famozni ginekološki pregled :

    kad sam ostala trudna, odem ja na prvi UZV...i, nisam imala pojma da postoji vaginalni, nego sam mislila da se gleda prek trbuha

    kaže meni žena: odite u kabinu i skinite se

    mislim si ja; kog ću se vraga skidat, kaj nije dovoljno da dignem majicu, al, dobro, skinem ja i majicu i grudnja i ostanem gore gola

    dodjem ja k njoj, a ona meni: gospođo, kak ću vas ovak pregledat, skinite es kao za ginekološki pregled

    a ja koza, odem u kabinu, skinem hlače i gaće, NE OBUČEM SE GORE i vratim se pred nju GOLA GOLCATA :D

    jedino sam si kickersice ostavila na nogama

    još si mislim; dobro, kaj je ovoj, kaj je luda

    uglavnom, žena kad me vidla, skoro je u nesvijest pala, mislila sam da će zvat osiguranje da me izbace

    katastrofa

  43. #193
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Citiraj mishekica prvotno napisa Vidi poruku
    Andrein famozni ginekološki pregled :
    A daaaaaaj, vrištim na sav glas... jel ovo moguće?!??

  44. #194
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    miško

  45. #195

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    znam za tu priču
    ali opet umirem

  46. #196
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Mishekice, ja sam se jako zabavila čitajući ovu staru temu
    Ovaj post me je doveo do suza od smijeha

  47. #197

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    268

    Početno

    Citiraj mishekica prvotno napisa Vidi poruku
    Andrein famozni ginekološki pregled :
    Mene podsjeća na moju blamažu kao stažista u ginekološkoj ordinaciji:

    Novopečena trudnica "Perić" leži na ginekološkom stolu, u tijeku je vaginalni UZV.

    Izražava želju da pozovemo budućeg oca u ordinaciju da prisustvuje prvim zabilježenim otkucajima.

    I ja sam se topila od miline i bila silno uzbuđena vidjevši to malo čudo na ekranu.

    Otvaram vrata kabine i vićem "Budući tata Perić, uđite u ordinaciju".

    Tata sav nestrpljiv ustaje i uzbuđeno korača u ordinaciju kroz vrata kabine,

    kad ono čovjek se okreće na peti, ja gledam šta mu bi, a on promrmlja "Mislim da ovo nije moja žena".

    A ja ZEMLJO OTVORI SE!!!

    Naravno bila su dva para Perić u čekaonici.

    (BTW prezimena su izmjenjena, a nadam se da prava i "kriva" gospođa "Perić" ne čitaju ovaj post )

  48. #198
    matahari avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    859

    Početno

    Andrea, carice!!!

    SCENA BR: 1
    Muž i ja u kazalištu, zadubljeno pratimo predstavu za koju smo dugo čekali karte.
    I počinje treskanje... Tresem se ja, trese se stolac, treskanje nekako dolazi "s leđa"...(svi su stolci povezani željeznom konstrukcijom, tako da se vibracije prenose)
    Šutim, trpim, pokušavam se koncentrirati na predstavu.
    S vremenom treskanje ne prestaje nego je sve intenzivnije.
    Nakon nekog vremena živci mi popuštaju , ja se značajno okrenem i pogledam dečka iza sebe.
    On drži nogu na mom naslonu i ne razumije što znači moj pogled.
    Stolac se trese i dalje... Okrenula sam se još dva puta, a onda sam usred predstave dreknula: Hoćeš, molim te, prestati tresti moj stolac!!!
    Muž me smiruje i vuče da sjednem, te prigušenim glasom govori; Nije on treskao, ja sam.
    Zemljo, otvori se!

    SCENA BR: 2:
    Muž i ja u kinu. I počinje treskanje, opet! Poučena iskustvom iz scene br. 1 znam da muž nervozno cupka nogama i tako trese i svoj i moj stolac.
    Da se opet ne dernjam i ne stvaram gužvu dignem ruku kako bih ga udarila po nozi i suptilno mu dala do znanja da prestane.
    I, naravno, promašim njegovu nogu i lupim po punoj vrećici kokica. Extra velikih!
    Slijedećih nekoliko minuta proveli smo sakupljajući kokice. Mi i ljudi oko nas.
    Toliko o suptilnosti!

  49. #199

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    Bila sam jednom kod ginekologice i čekala u kabini za pregled. Prvo se ulazi kod sestre u čekaonicu i onda su dvije kabine za presvlačenje kroz koje se uđe u ordinaciju. Preporuča se ženama ponijeti suknju jer se prvo treba skinuti pa doći za stol kod doktorice, nakon toga se ide na pregled. Uglavnom, u drugu kabinu je ušla žena srednjih godina u hlačama i nije imala ništa za presvući. Čula sam da joj je sestra rekla da su nalazi došli ali su kod doktorice koja će joj ih objasniti. Uđe žena doktorici a ja čujem glas nje šokirane: "Gospođo, vratite se u kabinu i obucite, pa došli ste samo po nalaze. " Ja sam u drugoj kabini umirala od smijeha.

  50. #200
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    baš smo se nekada dobro zabavljali ovdje

Stranica 4 od 6 PrviPrvi ... 23456 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •