Stranica 15 od 65 PrviPrvi ... 5131415161725 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 701 do 750 od 3239

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #701
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj tin prvotno napisa Vidi poruku
    napravila test i negativan, a ja i dalje namam menustarcije . da li da nastavim sa ultragestanima?
    Pošalji mail dr Poljaku. Nema smisla da prekidaš/nastavljaš terapiju na temelju savjeta na forumu.
    Žao mi je zbog negativnog testa.

  2. #702

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Hercegovina
    Postovi
    237

    Početno

    Hoću, a tako sam se nadala ovaj put

  3. #703
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    Baš mi je žao, mislim da će ti svakako preporučit vadit betu,njoj vjeruju više nego testu

  4. #704
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    a joj tin jako!

  5. #705

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Hercegovina
    Postovi
    237

    Početno

    hvala vam cure, čula sam se sa polajkom rekao mi je prestanem sa ultricima i da se javim nakon iduće mjesečnice. imam zaleđeno još 6 jajni stanica , pa će "pucat dok ne upali"..

  6. #706
    tetagogolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    745

    Početno

    Citiraj pea prvotno napisa Vidi poruku
    Pitala sam prije koju stranicu da li je istina da dr.Sparac odlazi iz Cita i sad sam dobila odgovor iz prve ruke.Otvara privatnu ordinaciju i odlazi u 3 mjesecu....
    A ja kod njega vodim trudnoću i ništa mi nije rekao...sljedeći put ga obavezno pitam. Di će mu bit ordinacija?

  7. #707

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    70

    Početno

    Bog, nova sam ovdje, skoro 3 god. čekanja.. ja i MM-sve OK, prošli mj. krenuli sa TO i štopericom u Cita pa ćemo vidjet za dalje. Pozdrav svima!

  8. #708
    pea avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    151

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    A Jel koja sestra iz cita ide s njim?
    Stvarno ne znam to

  9. #709
    pea avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    151

    Početno

    Citiraj tetagogolina prvotno napisa Vidi poruku
    A ja kod njega vodim trudnoću i ništa mi nije rekao...sljedeći put ga obavezno pitam. Di će mu bit ordinacija?
    Rekao mi je al sam zaboravila
    Ne znam kako ti nije spomenio ,ja dolazim kod njega godinama i odmah mi je rekao,kao i sestrinoj kceri koja je bila prvi put kod njega

  10. #710

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Citiraj kilimanju3 prvotno napisa Vidi poruku
    Bog, nova sam ovdje, skoro 3 god. čekanja.. ja i MM-sve OK, prošli mj. krenuli sa TO i štopericom u Cita pa ćemo vidjet za dalje. Pozdrav svima!
    Neka ti je sretno i da nam se sto prije pridruzis na forumu trudnoca!

  11. #711
    malena0808 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    84

    Početno

    Nisan se stvarno dugo javljala ni pisala, al san vas redovito citala. Prije svega svima zelim svu srecu svijeta u postupcima i da dobiju toliko zeljeni smotuljak srece a posebno to zelim sari10 -neka ti ovaj postupak napokon bude dobitan. Ja san svoju malu srecicu napokon docekala, dosla je na ovaj svijet 24.9 teska 2960 grama i 48 cm duga.
    Svim trudnicama zelim lak i brz porod

  12. #712
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    O malena0808 hvala ti puno na lijepim željama i čestitam na rođenju bebe! Malena, ne znam je li dečko ili curica? Kakav je bio porod? Imaš temu i za to pa možeš tamo nešto napisat ako želiš. Uživaj sa svojim smotuljkom

  13. #713

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    24

    Početno

    Lijepi pozdrav svima. Nova sam na forumu i nova u postupku.
    Postupak je AIH,pila sam Klomifen 3x1 i dobila samo 1 folikul.
    Sinoć sam primila štopericu,a sutra je AIH. Nadam se prvi zadnji.
    MM ima 50 mil plivača od toga 69% a+b.
    Ja imam povišen AMH i na temelju njega sam dobila dijagnozu PCOS,ostale simptome PCOSa nemam.
    Ne znam kako točno ide procedura AIH,rekli su nam da dođemu u 7 i 30 sa uzorkom sperme i da ćemo čekati sat-dva do postupka. To je sve što znam.
    Ako netko ima volje nek mi malo opiše kako to funkcionira. Bila bih zahvalna.

    Sretno vam svima.

  14. #714
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Daxy, dobrodosla i sto prije produzila na trudnicke teme.
    Gdje si u postupku?
    Jesi li sigurna da su ti rekli da dodete sa uzorkom? Naime, uzorak sperme bi trebao biti sto svjeziji i ako se donosi, trebalo bi ga prenositi na tjelesnoj temperaturi (u ruci ili sl).
    Postupak je takav da kad tm preda uzorak, laboratorij ga obradi i to traje sat-dva.
    Nakon toga se izvede inseminacija, parminutni postupak u kojem ti lijecnik stavi spekulum kao kod uzimanja briseva i pomocu katetera ubrizga obradeno sjeme u maternicu. Gotovo je brzo i bezbolno je. Nakon toga najcesce odlezis neko vrijeme i to je to.

  15. #715

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    24

    Početno

    maco hvala ti na odgovoru.
    Mi smo u KBC-Split u postupku.
    Da,tako nam je sestra,a i doktorica rekla da dođemo s uzorkom u 7 i 30 (ne smije biti stariji od 1 sat).
    Vjeruj mi i mene je začudilo jer sam mislila da će MM morati dati tamo uzorak. Njemu je laknulo.
    Nekako ćemo se organizirat da uzorak bude što svježiji.
    Već smo 3 puta radili s-gram i svaki put smo donosili uzorak,tako da znamo tu proceduru.
    Samo mi reci molim te,jel ja idem na inseminaciju u svojoj odjeći?
    Ne znam je li trebam ponijeti spavaćicu ili nešto.
    MM se pita hoće li on biti sa mnom cijelo vrijeme ili će me čekat? Ja nemam pojma što da mu kažem. Nije ni meni sve jasno,a on bi volio sudjelovat,odnosno biti sa mnom.
    Možda su blesava pitanja,al ja stvarno ne znam te detalje,a nisam htjela gnjavit sestru jer je imala pune ruke posla.

  16. #716
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    E zato sam te i pitala gdje si u postupku.
    Ja sam sva 3 AIH odradila u Cita tako da stvarno ne znam detalje u KBC.
    Meni spavaćica nije trebala.
    Mislim da prisustvo supruga nije uobičajeno, ali uvijek možete pitati.

  17. #717

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    24

    Početno

    Hvala ti svejedno,pomogla si mi što si opisala postupak.
    Možda se javi netko tko je bio na AIH u KBCu,iako mislim da bi mi rekli da trebam donijeti nešto sa sobom.
    Ja ću obući neku dužu majicu i gege ispod,tako da ako zatreba ta majica imitira spavaćicu.

    Vidim da u potpisu imaš "Klempu",jel to datum rođenja? Bete?
    Vidim da je veselo nešto,čestitam ti.

  18. #718
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Je, veselo je.
    Jedan skočko je za 1,5 godišnjeg Klempića, a drugi za njegovog bracu koji stiže za 2 mjeseca.
    Hvala.

    Želim i tebi i svima na ovom pdf-u slične potpise u skoroj budućnosti

  19. #719

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    24

    Početno

    Hvala ti.

    Čestitam ti onda dva puta.
    Drago mi je čuti kako ljudi ipak uspiju.

    Jedva čekam sutra. Bojim se kad takvo što napišem da ljudi misle da sam luda,
    al meni je stvarno dosta mučenja iz ciklusa u ciklus,a ovo daje nadu kakvu takvu.

  20. #720
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    daxy u Kbc Split na punkciju i transfer se mora ponijet svoja spavaćica. Za inseminaciju ne znam, al pretpost. da je to isto. Al ta kombinacija sa dužom majicom i gegama mislim da može proć. Ali nisu obustavljeni postupci u kbc split do iza nove godine zbog nekih radova? Bilo je riječi o tome prije nekog vremena, neke forumšice što su bile dolje u postupku su to rekle?

  21. #721

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    24

    Početno

    sara,hvala ti,ja ću obući tu dugo majicu,mislim da je tako najbolje.

    Da i ja sam čula tu informaciju prije nego sam bila na konzultacijama i iznenadila sam se kad me zapisala za sljedeći ciklus.
    Kad sam bila na f-metriji sestra koja se javljala na telefon je davala termine ljudima tek iz 07.01. i govorila o nekoj renovaciji.
    Nešto će se radit,al koliko vidim postupci su u tijeku... Tako i moj.

  22. #722
    Dora17 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    24

    Početno

    Evo ja sam friška sa IVF sa Firula. Za inseminaciju donesete uzorak u 7,30, sestra Zdenka uzme uzorak i ti se vratis oko 10.00 h natrag za postupak. Treba imati spavaćicu ili ti ona posudi onu boničku ako nemaš svoju. Odleži se pola sata i ide doma.
    Što se tiče radova oni kreću 15.12. ne znam do kada traju, ali ambulatnta mora završiti sve do tog datuma. Valjda će napraviti sobu za mirovanje poslije aspiracije, ivf i sl. tako da se ne leži po hodniku.

  23. #723
    malena0808 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    84

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    O malena0808 hvala ti puno na lijepim željama i čestitam na rođenju bebe! Malena, ne znam je li dečko ili curica? Kakav je bio porod? Imaš temu i za to pa možeš tamo nešto napisat ako želiš. Uživaj sa svojim smotuljkom
    Hvala ti draga sara na cestitkama, u kojoj si ti fazi postupka?
    Rodila sam malenu curicu, a porod je bio relativno brz, oko 3 ujutro pukla plodna voda, a u 12:10 se malena rodila, al najgore mi je bilo poslije poroda jer je malena zavrsila isti dan na neonatologiji s temperaturon jer se napila sporke plodne vode, pa smo ostale u rodilistu 9 dana

  24. #724

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    17

    Početno

    Pozdrav, nova sam ovdje i uskoro krećemo u prvi ivf, ja imam endometriozu i jednu biokemijsku i jedan spontani iza nas... ostala sam trudna odmah nakon operacije kojom je skinuta endometrioza al nažalost u 9tt srce je prestalo kucati...
    Molim vas, ako mi možete malo opisati punkciju, tako me strah, radit ćemo u citu pa bi pitala ako je moguće da me uspavaju... i molim vas ako nije problem jel mi možete reć okvirno cijenu ljekova da se ne prevrnem tamo

  25. #725
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    teta meta dobronamdošla!evo ovako i ja sam se bojala punkcije ko vraga i normalno je da se bojiš al stvarno nema potrebe vjeruj mi,ja sam velika kukavica i prag boli mi je nula al iz mog iskustva punkcija nije ništa strašno,i stvarno ti nije potrebno da te se uspava, dobit ćeš inekcije protiv bolova i to će te ošamutit,ja sam osjetila nešto malo skoro ništa a dobila sam 15 js!a i doktor je vrlo pažljiv!sretno i javi kako je prošlo i samo pitaj sve šta te zanima!

    malena čestitam na curici!
    sara šta se kod tebe događa?

  26. #726

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    17

    Početno

    Željkice, hvala na dobrodošlici i na odgovoru :D jesi i ti radila u cita, ja sam kod poljaka, uh baš me nekako strah. Ako si bila u cita kod njih ako smiješ molin te kaži mi i cijenu ljekova, za ivf znam jer im piše na cjeniku, ali ne vidin nigdi niti otprilike koliko izađu ljekovi

  27. #727
    tetagogolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    745

    Početno

    teta meta dobrodošla...meni je prije 6 godina bio prvi IVF i sjećam se da sam tad platila 7000kn. Mislim da su bili gonali, decapeptil i cetrotide u pitanju. Ove godine sam išla na FET pa nisam morala uzimati lijekove(bogu hvala) tako da ne znam kakve su sad cijene. sretno!

  28. #728

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Teta meta, dobrodosla! Zeljkica ti ima pravo, punkcija u cita je potpuno bezbolna jer dobijes jedan divan koktelic od kojeg nemas pojma nista...i nece ti ga dati za doma, pitala ja
    Cijene lijekova smo ti pisale negdi po ovom pdf pa potrazi, ugl, ivf plus lijekovi plus ako imas srece zamrzavanje izidje otprilike 14-15 000 kn, a fet oko 4-5 000kn...sretno, pitaj sta te zanima

  29. #729
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Tetameta, da u Cito sam bila u Dr p. Koji je genijalan i nema straha!ajme nemogu se sitit koliko su me došli ljekovi uf Šta sam ostarila jer nije to bilo daleko pa se nemogu sitit!

  30. #730
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Mislim da su me ljekovi došli oko 4000 kn.

  31. #731

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    17

    Početno

    Hvala žene, fumky nasmijala si me, ne daju dobru drogu za doma... sad idemo vadit krv i briseve pa krećemo... malo me nervoza jedva čekam ali u isto vrijeme se ježim toga, čudan osjećaj.. onda nema potribe pitat za totalnu, još ću ja to koji put spomenit jer se panično bojim boli, svašta su mi napričali, pa nemojte zamjerit... ajde super uštedit ću 3000 kn

  32. #732
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Željkice, sve 5 kod mene
    teta meta i ja sma pacijentica dr. P. u Cita. Sve najbolje ti mogu reći o doktoru, klinici, biologu i cijelom osoblju, opremljenosti i stručnosti klinike. Punkcije se ne trebaš bojat, dobiješ koktelčić i ničega se ne sjećaš (barem je meni tako bilo), a što se cijena lijekova tiče to ti ovisi koliko lijekova ćeš ti osobno potrošit jer nismo sve iste i ne dobije svaka istu stimulaciju. Ja ti mogu reći da bi mene lijekovi došli cca 5.000 kn. A ukupna cijena (ako ima zamrzavanja) je ovo što je funky napisala.

  33. #733

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    17

    Početno

    jel može još jedno glupo pitanje, fet je što? vidim da to spominjete često al ne kužim baš najbolje

  34. #734
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Fet=frozen embryo transfer tj. transfer odmrznutog embrija

  35. #735

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Teta meta, sve smo imale tremu, ali to uopce nije strasno, u cita su svi super, dr.p je odlican, nemoj se od njega iznenadit nekoj grubljoj recenici koja ti se cini predirektna, to ti je nas sinjski sarm
    Ali stvarno, u svim tim postupcima najgora je punkcija, ali uvjeravamo te da je kod njih neces ni osjetit...
    Sta se tice cijena, lijekovi ce sigurno kostati par tisucica i sad ako nemas nista za zamrzavanje to ti je ivf( cini mi se 5000 kn)+ lijekovi,.....ako imas embrija za zamrzavanje, a to je pozeljna opcija, onda ide IVF+ zamrzavanje( cini mi se 8000kn) + lijekovi...,.i jos ako se s embrijima moze cekati 5. dan oplodnje, odnosno da dodju do blastociste, sto je najpozeljnija opcija, to ti je jos dodatnih 1000 kn
    I na kraju, kad rodis bebaca nakon Ivf-a, a u cita te cekaju smrznuti embriji, dodjes po njih i to ti je 4000 kn odmrzavanje + mozda 1000 kn za dodatne lijekove ( i to ti je slavni Fet)...evo nadam se da nisam iskomplicirala stvari, i puno srece i uspjesan postupak!

  36. #736
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    sinjski šarm
    ja sam mu jedanput rekla da me nešto boli a on meni ajde ne p.... uvik ti je nešto ja odvalila više me ništa nije bolilo!

  37. #737
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    funky, nema dodatnih lijekova kod FET-a, ne znam na što točno misliš pod tom cijenom od 1.000 kn za lijekove? Prošla sam više FET-ova u Cita. FET dođe točno 4.500 kn, a od lijekova dobiju se nakon transfera 2 injekcije Brevactita ili Choragona što dođe 150 kn (jedna je 75 kn) i ako se koristi fragmin, kutija je 150 kn (traje 10-tak dana). I to je to, utrogestani se ne plaćaju, idu na uputnicu.

  38. #738
    tetagogolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    745

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    sinjski šarm
    ja sam mu jedanput rekla da me nešto boli a on meni ajde ne p.... uvik ti je nešto ja odvalila više me ništa nije bolilo!



    Prvu trudnoću sam vodila kod dr.P. i bio mi je ok, al onda sam na plodnu vodu slučajno završila kod dr.Š. i tu sam se "zaljubila" u njega
    Dva različita pristupa, ovaj mi ipak malo više paše

  39. #739
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Cito je odličan izbor za mpo. Iskusni liječnici i izvrstan biolog (biolozi).

    Budući da ste se osvrnule na način komuniciranja jednog mpo liječnika, sjetila sam se svjedočanstva jedne forumašice:

    http://forum.roda.hr/threads/65072-P...64#post2353664

    "Ja se moram javit u vezi s dr.Poljakom on može biti da je jako stručan al moj prvi i posljedni susret s njim je bia grozan,on je jedini krivac za moj odlazak u Zagreb,ustvari morala bi mu se zahvaliti što sam otišla jer tek sam gore vidjela što su pravi doktori i prave sestre. Da se vratim mom prvom susretu,ja i suprug sjedimo za stolom i on govori nečete moči imati djece,treba na potpomognutu,ja u šoku jer to se nedogađa meni i gledam ga i plačem a ON ODGOVARA KOJI TI JE K.... ŠTA PLAČEŠ neznam koji mi je šok bia veči njegova prva ili druga rečenica. ...suzdržala sam se da nepuknem i da mu svašta ne odgovorim samo sam se digla i otišla i nikad me više nije vidia..."

    Nedopustiv način komunicranja.
    Posljednje uređivanje od Inesz : 29.11.2014. at 15:19

  40. #740
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Inesz, sory, ali ova upadica i quotanje tuđeg iskustva mi je u rangu trača i nepotrebnog potpirivanja vatre

    Imaš li osobnog iskustva sa Dr kojeg spominješ?

    Ja imam.
    Pozitivno, sad već gotovo četverogodišnje iskustvo sa Dr Poljakom i moje se iskustvo nikako ne podudara sa iskustvom citiranim u tvom postu.
    Upravo suprotno.

  41. #741

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    funky, nema dodatnih lijekova kod FET-a, ne znam na što točno misliš pod tom cijenom od 1.000 kn za lijekove? Prošla sam više FET-ova u Cita. FET dođe točno 4.500 kn, a od lijekova dobiju se nakon transfera 2 injekcije Brevactita ili Choragona što dođe 150 kn (jedna je 75 kn) i ako se koristi fragmin, kutija je 150 kn (traje 10-tak dana). I to je to, utrogestani se ne plaćaju, idu na uputnicu.
    Imas pravo, tako je , ja sam jos primila i stopericu, pa se prisjecam da je sve skupa kostalo oko 5000kn, cisto sam joj zeljela docarati okvirni trosak da se zna pripremit

  42. #742
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Ma da funky i ja isto. To je taj okvirni trošak fet-a kako smo i ja i ti rekle. funky ti još malo pa porod, jel tako....sretno ti...

  43. #743

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Je draga, evo bas se mislim sta me ledja bole, mogu svaki tren, a pratim vas sve po forumu, nadam se da cete sve uskoro uspjet ostvarit trudnocu na bilo koji nacin!
    Zeljkice, spremas li se za fet?
    Za zajednicku tortu cemo jos vidit, jos sam u komadu

  44. #744
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Nakon prošle noći nije mi do feta al bit će brzo! Ma kad ga vidim kako sad trckara i slatko se smije odma bi!

  45. #745

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    Nakon prošle noći nije mi do feta al bit će brzo! Ma kad ga vidim kako sad trckara i slatko se smije odma bi!
    Hahaha, neka skace, a zamisli sta bi gustao s bratom ili sekom!

    Vidim Ineszin komentar za dr.p, pa ne cudim se ja da je netko dozivio ruzno nesto sto on kaze i ljudi koji tako nisu navikli komunicirati imaju na izbor masu njeznijih dr, ja sam njegove komentare dozivila kao dobronamjerne i opustajuce, i u nekoliko navrata smo se i posvadjali, ali sam u svakom postupku maksimalno sudjelovala i moje se misljenje itekako uvazavalo, nisam imala osjecaj da sam pacijent nego ravnopravan sudionik...
    Osjecaj povjerenja u dr vrlo je vazan, stoga svatko treba naci dr u kojeg vjeruje, za mene je to dr.p

  46. #746
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    funky samo ti zezaj , doći ćeš se ti brzo žalit kako ne spavaš! he he neka skače zvrk moj,a znaš baš se voli igrat s djecom!

    a ovaj komentar o dr p. neću puno komentirat nego samo reć da se slažem s funky i sve pozitivno!

  47. #747

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    17

    Početno

    Ma znam ja za poljaka idem u njega već 2 godine, i nikad neću zaboravit kad san došla na prvi ultrazvuk u trudnoći koliko se čovik veselija s menom, čak me i zagrlija, ako san i imala ikakvih sumnja tad san svatila kako je zapravo dobar i otvoren... Volin šta je izravan i nema muljanja, kad san imala spontani tj. na pregeldu odma mi je u glavu reka da bebi više srce ne kuca, bolje da me nije mučija i okoliša, nikakav nastup ne može prominit činjenicu da nije dobro i bilo mi je drago šta mi je reka u glavu. A šta se tiče njegovih famoznih izjava, ma ja se samo nasmijen na to i ne uziman ih previše srcu
    A još da vam se zahvalim šta ste mi na sve odgovorile i jako me lijepo primile u svoju grupu

  48. #748

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    70

    Početno

    Cure, imam napravit amh pretragu, di je najbolje tó izvadit? Fsh, lh su mí 3.dan c. oko 5, jel móguce da je amh malen. Pišem na mób. pa mi slova kríva uhvati.

  49. #749
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Ne možete suditi Dr p ako ste ga jednom vidjele ,nije ni meni sjeo prvi put ali sam dosla i drugi put i treći Itd , i sve mi je bio draži, istina zna svasta reci ali bude i u pravu dosta puta, npr ako ja dodjem i plačem a on meni sta plačeš od plakanja nema nista daj se saberi, i tako ja godinama išla kod njega jer sam vjerovala da samo kod njih mogu Ostat trudna, govorili su mi mjenjaj Dr a neee
    Samo sam njega htjela, 3 x trudna i napokon imam svoje čudo zahvaljujući Dr , zahvaljujući citu
    Nemojte odustati od Dr p odmah poslije prvog susreta
    Sta mi vrijedi da mi Dr cile-mile samnom ako trudnoce ni na vidiku
    A svi koji su išli kod njega znaju kako se taj Dr voli zezati pogotovo na punkcijama i transferu

  50. #750
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Što se tiče dr. P. potpisujem macu papučaricu, funky, željkicu i crvenkapicu. Sve smo njegove pacijentice i ne bi bile toliko dugo u njega da mu ne vjerujemo. I ja osobno vjerujem da će mi kod njega uspjet jednom (nadam se uskoro) i ne dolazi u obzir mijenjanje dr-a. A mogu reći i što se financija tiče, da se dobiju i popusti nakon više neuspjeha (dakle nije samo da te hoće "oderat").

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •