Stranica 12 od 15 PrviPrvi ... 21011121314 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 722

Tema: Najraniji simptomi trudnoće (kada i koji)?

  1. #551
    miga24 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    344

    Početno

    Najraniji simptomi trudnoće...hm...nije ih bilo (bar ne ovaj put kad sam zapravo i ostala trudna). Možda, ali samo možda, sam osijetila implatacijsko (kratko i oštro rezanje nožem) u noći sa 3 na 4dnt i to je to. Moji simptomi su se pojavili tek nakon bete u obliku strašnih mučnina, mirisi su mi strahovito smetali (to se nije još promjenilo - pogotovo cigareta - a bila sam pušać dok nisam ostala trudna) i zatvor (moj najveći problem trenutno). Curke koje čekate bete - najbolje vam se opustiti i ne tražiti simptome jer je ljudski mozak zaribana stvar i stvorit će stvari kojih nema ukoliko mi to stvarno i jako želimo. Beta će reći svoje.

  2. #552

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    108

    Početno

    ma slažem se s tobom ali nemogu si pomoći

  3. #553

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    1

    Početno

    zdravo cure,nova sam...! Vi ste meni pomogle u cekanju bete i donele mi neopisivu srecu,tako da osecam potrebu da i ja vama opisem svih ovih 14 dana.
    -prvi dan nakon embriotrans, strasni grcevi u stomaku,trajalo 15 min(ubacena su 2 osmocelijska embriona)
    -strogo mirovanje i lezanje do treceg dana kada mi je ubacen treci u stanju blastociste i tu noc sam osetila kratko ali jako rezanje(kao nozem) u donjem stomaku,ostala sam bez vazduha od boli.
    -od cetvrtog pa do osmog dana probadanje u donjem delu,kao da me neko sece nozevima,kratko ali jako,jajnici me nisu boleli,samo ponead vise kao neka nelagoda i napetost
    .zatvor i vetrovi od cetvrtog dana i jos uvek
    -bolne ali jako bolne grudi narocito bradavice,otecene i ogromne.od samog pocetka evo i sada,ne prestaju
    -povecana glad od petog dana bukvalno sam se tresla ako nesto ne pojedem,nocu sam ustajala
    .lose spavanje,budna po celu noc,velika pospanost u toku dana tek od 13 dana
    -laganu mucninu sam osetila 12 dana
    -naduvenost stomaka,kako se priblizava vece.sve veca
    -placljivost svaki dan,za svaku sitnicu
    -jako bolna ledja i jos uvek traje,neizdrziva bol
    -8 dana sam uradila test negativan,plakanje celi dan
    -u vreme kaa sam trebala procureti,identicni bolovi,mislila sam da je sve izgubljeno i da necu docekati jutro.trajalo 2 dana i prestalo(klasicni pms,grudi,stomak,ledja,kosti,svaki deo tela)
    -groznica 5,6,7 dan,kao viroza,rezultiralo malim herpesom na usni
    -povecana nervoza,svaka rec mi je smetala,tek od 14 dana se polako smirila,uzasna migrena 9 dan
    -kupanje u znoju od 5 dana pa do 10,kao kad skidam visoku temperaturu
    -i na kraju ono cega nisam bila svesa da 15 dan nisam stavila parce cokolade u usta,bez koje ne bih mogla da zamislim zivot,a ni sada je ne jedem puno
    -13 dan uradjen test i ogromne dve crte,pa 14 beta i mojoj sreci nikad kraja
    Nadam se da sam malo pomogla svima koji cekaju ovih groznih 14 dana,kao citava vecnost,misila sam da je sve izgubljeno i na kraju eto,neverovatan osecaj.

  4. #554
    dagnja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    239

    Početno

    Evo cure, ako će kome biti od pomoći, znakovi jedne novopečene trudnice. Prve znakove sam osjetila 8. dan nakon inesminacije: oštra bol s lijeve strane, od janika pa i u maternici. Moja bola koja se javljala u intervalima nije sličila mensturalnoj boli, tj. drugačiji je pritisak nego kada imam mengu. U M mi je bol tupa i stalna, ovo je sasvim drugačija bol: drugi inenzitet, javljanje...Uz to sam počela neopisivo podrigivati, imam brdo zraka u želudcu i kao da stalno mora van. Osim tih znakova od 11. dana imam mučnine, isprištavila sam se ko luda (inače imam kožu kao beba), zubno meso mi je počelo krvariti na momente, par puta sam osjetila metalni okus u ustima, lagani bolovi u leđima i razdražljivost čitaj: plačljivost. Osim toga, jako sam mala i mršava pa mi se trbuh već sada vidi. Inače imala sam i povišenu temperaturu od inseminacije i mislim da je još uvijek dosta visoka. Umorna sam luđaći, ne spavam baš dobro po noći, tj. često se budim i tek sam sada 16. dan nakon ineminacije počela se dizati po noći na WC. I da, cicke su mi velike, teške i strašno bolne, a to mi je bio i prvi simptom. Bradavice su posvijetlile, velike su i nekako prozirne.
    Kao što vidite puno toga je moguće imati već vrlo rano, ali ja sam imala i pozitivan test od 10. dana. Inače u prva dva postupka sam imala još i više simptoma, ali kada sada uspoređujem jasno mi je da njih više mogu pripisati štoperici jer su nekako bili puno manjeg inetenziteta nekako na granici onoga kada razmišljaš je li to sve u tvojoj glavi ili je stvarno tako. Nadam se da sam pomogla. Sretno!

  5. #555

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    108

    Početno

    pa evo i mojih simptoma 4, 5 dnt nekakvo bockanje s lijeve strane ,cice malo napete i ne baš bolne - kasnije nikakvi posebni simptomi možda češći odlazak na WC
    10 dnt nekakva napetost dole ,napuhnutost test pozitivan
    danas 13 dnt -beta 530

  6. #556
    mirna26 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    922

    Početno

    meni je prvi put ovog uspješnog puta bilo "grčenje" maternice već 6dnt 3staničnog embrija vraćenog 3d.to je bilo kao da ću dobit mensis i nema dvojbe..to mi se nikad nije desilo i po tome sam znala da je to to.veliki filing sam imala.frensica mi je rekla da je identično bilo i njoj u prirodnoj trudnoći bez utrića.
    sve ostalo..tipa nadutost,mučnina,podrigivanje,velike cice sam pripisivala utrićima.iako temperatura može biti povišena od utrića..toliko vruće mi ipak nije bilo prvih par puta...jer negdje cca 8dnt mi je bilo vruće za puknut...i inače su se cice znale ispuhati već 9dnt,a brljavljenje bih dobila 10dnt (3dnevni ET)...e ovog puta su cice nastavile rasti i po tome sam imala filing dodatni da je to to.ali najviše, kažem, od grčenja kao pred mensis...zapravo ne klasično grčenje kao jaki bolovi već onako kao u pmsu pred mensis.jer pravo grčenje bi bilo kad već dobiješ mensis.

  7. #557
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,364

    Početno

    Kad sam prvi put ostala trudna nisam imala skoro nikakve simptome, samo su mi bradavice bile osjetljive. Sada u ovoj ranoj trudnoći osjetila sam 4dnt5d naglo, kratko i oštro probadanje, očito je bila implatacija, imam bolne i tvrde grudi, već tjedan dana urin ima jači miris i imam onaj čudni metalni okus u ustima.

  8. #558
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Evo da i ja javim svoje ne simptome. Ja nisam imala nikakvih simptoma dok sam čekala betu, a nemam ih ni sada,još.
    Jedino što bi mogla izdojiti je napuhan trbuh i užasna nesanica. Nesanicu pripisujem uzbuđenju i brizi od trudnoće.

    Dok bih čekala betu uvijek sam ovu temu proučavala i eto tako da znate još uvijek ne vjerujem da sam trudna, dok ne pogledam sličice sa ultrazvuka.
    Sada sam u 6.tjednu.

  9. #559

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    186

    Početno

    Ja ne mogu vjerovati da se kod mene ne javlja niti jedan, jedini simptom, baš ništa! Čak mi ni grudi ne reagiraju na utrogestane i sve te hormone! I užasno je kako ti "nesimptomi" mogu čovjeka baciti u depresiju, negativne misli... Ja jednostavno ne znam kako uz to biti pozitivna i nadati se čudu? A kažu da je sve u glavi...

  10. #560
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Glava nema veze s tim hoćemo li ostati trudne ili ne. Da je tako sve bi mi s ovog pdf ostajale odmah trudne jer to silno želimo (u glavama)!

  11. #561

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    186

    Početno

    Citiraj anddu prvotno napisa Vidi poruku
    Glava nema veze s tim hoćemo li ostati trudne ili ne. Da je tako sve bi mi s ovog pdf ostajale odmah trudne jer to silno želimo (u glavama)!
    apsolutno se slažem, nemam pojma što sam htjela reći... nema veze... možda je jedan od simptoma "lupetanje gluposti"...

  12. #562
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Citiraj acitam prvotno napisa Vidi poruku
    možda je jedan od simptoma "lupetanje gluposti"...
    Vibrice da je tako

  13. #563

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    7

    Početno

    Bok cure,dugooo vam pravim društvo ali tek sam se sada registrirala da mogu i ja koji komentar ostaviti i podijeliti svoje muke
    Bila sam 29.12 na inseminaciji i danas mi je 13dan od ins.
    Doktorica mi je rekla da u četvrtak idem vaditi betu pa sam sva u grčevima..
    Grudi su mi se povećale sigurno za broj ,možda i dva i jako su bolne,imam i bolove u leđima i tu i tamo bol u trbuhu,sve su to simptomi menstruacije a grudi me i inače bole pred mengu mada ovaj put su bolovi dva tjedna prije menge a inače dan dva prije se bol javi.
    Cure moje grozno je ovo čekanje(

  14. #564
    mirna26 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    922

    Početno

    Citiraj Mia Majdak prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure,dugooo vam pravim društvo ali tek sam se sada registrirala da mogu i ja koji komentar ostaviti i podijeliti svoje muke
    Bila sam 29.12 na inseminaciji i danas mi je 13dan od ins.
    Doktorica mi je rekla da u četvrtak idem vaditi betu pa sam sva u grčevima..
    Grudi su mi se povećale sigurno za broj ,možda i dva i jako su bolne,imam i bolove u leđima i tu i tamo bol u trbuhu,sve su to simptomi menstruacije a grudi me i inače bole pred mengu mada ovaj put su bolovi dva tjedna prije menge a inače dan dva prije se bol javi.
    Cure moje grozno je ovo čekanje(
    evo upravo te simptome sam ja imala kada sam ostala trudna..i baš ta dva tjedna prije očekivane menstruacij,a ne dva dana prije...dajem ti 90% šansi da si trudna)možda čak 95%...sretno!

  15. #565
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Mia ja bi već sutra vadila betu Sretno!!!!

  16. #566

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    7

    Početno

    joj cure hvala vam puno,zvat ću sutra doktoricu da mi da uputnicu za vađenje bete,ja sam iz manjeg gradića pa ne mogu vaditi privatno(
    javim čim nešto budem znala...Sretna sam što sam vam se pridružila jer ste prava podrška...

  17. #567
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Citiraj Mia Majdak prvotno napisa Vidi poruku
    joj cure hvala vam puno,zvat ću sutra doktoricu da mi da uputnicu za vađenje bete,ja sam iz manjeg gradića pa ne mogu vaditi privatno(
    javim čim nešto budem znala...Sretna sam što sam vam se pridružila jer ste prava podrška...
    ~~~~~~~~~~~~~~~~ za danas

  18. #568

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    7

    Početno

    curke moje,nisam uspjela
    beta 0.625,tužna sam ali idemo dalje,sada slijedi stimulirani ciklus pa ćemo vidjeti
    hvala vam na podršci

  19. #569
    mirna26 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    922

    Početno

    a sranje..baš mi je žao.....ma biti ce uskoro..dont worry..puse za optimizam

  20. #570

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    2

    Početno

    pozz crke... nova sam tu i molila bih vas za mišljenje
    čitam vaše postove već satima što me ponukalo da vam se obratim
    naime već sam prošla dvije trudnoće i svi ovi simptomi su mi poznati
    moj problem je u tome da i sad prolazim kroz sve ovo: onaj osjećaj kao da će svaki tren procuriti, bolne cice, do podne visim na wc-u, žgaravica, mučnine, zadnjih tjedan dana mi ne paše cigareta (iako sam strastveni pušač), gađenje na hranu....
    danas je 4-ti dan a da nisam dobila mengu (trebala sam dobiti 11-og) a jutros sam napravila test i nažalost je negativan
    da ga ponovim za dan dva ili da vjerujem ovom rezultatu.... pomagajte ne znam što da mislim a ovo stanje me izluđuje....

  21. #571

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    2

    Početno


  22. #572
    sunce111 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4

    Početno

    S obzirom da sam i sama svojedobno pregledavala sve forume koje sam mogla naći na ovu temu osjećam potrebu da podijelim svoje iskustvo...

    Mi smo počeli "raditi" na našoj bebici negdje 2008 godine...prvo smo pokušavali sami gotovo godinu dana, onda kako se ništa nije događalo doktor nas je slao da napravimo hrpu pregleda i bilo je nekih manjih problema (kod mene naravno - endometrioza, septum, ciste) te sam završila na histero/laparo i nakon toga su nam rekli sad punom parom naprijed....no opet niti godinu i pol nakon toga ništa se nije događalo i doktor je rekao morate na umjetnu...nakon neuspješna dva pokušaja bili smo očajni (jer su cijelo vrijeme doktori govorili da nema nekih zapreka) i onda smo se opustili - rekoh idemo na 3. IVF koji će sigurno biti uspješan i odlučili smo uživati cijelo ljeto....i tijekom te uživancije kad smo se najmanje nadali ostala sam trudna najprirodnije ....kasnila mi je menstruacija, pripisivali smo to užasnim ljetnim vrućinama, simptoma nikakvih nije bilo...standardno prije menstruacije; malo bolne grudi, tu i tamo koji grč...ništa extra...kad je kasnila tjedan dana napravili smo test i to je bilo to ....pravi simptomi počeli su mi tek oko 6-og tjedna trudnoće i to su bili svakodnevni grčevi i probadanja, te sam mirise osjetila na kilometre, tu i tamo koja mučnina oko 8 tjedna...
    Prije toga svaki mjesec prije menstruacije osluškivala sam svaku promjenu na svom tijelu, razmišljala to je to...sigurno sam trudna, no nažalost vještica bi uvijek došla....i baš tih 2-3 mjeseca kad sam se opustila i nisam uopće razmišljala o tome ostala sam trudna....znam da svi pričaju o tome nemoj misliti, dogoditi će se i znam da je jaaako teško, ali morate naći nešto čime ćete si zaokupirati misli i stvari će se jednostavno dogoditi....još jedna bitna stvar...kad sam išla na potpomognute postupke nisam htjela pričati o tuđim iskustvima (najbolje je da se ne opterećujete s time) jer svaka žena je drugačija i svako tijelo drugačije reagira.
    Baš sam se raspisala, ali nadam se da sam nekome pomogla....opustite se i pustite da sve ide svojim tokom.

  23. #573
    renna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    105

    Početno

    drage moje , pošto sam u ovim MPO vodama s vama, pitat cu vas na ovoj temi nešto, da neodlutam dalje s ovog foruma.
    drugi ciklus mi je nakon stiuliranog i M sam dobila 31.1, ali mi je bila jako slaba i sumljiva, a zatim su se pojavili problemi, jaki bolovi u leđima, probadanje dolje
    stalno gladna ( pripisujem zimi i lezanju), spavanje i najgore od sveg je to sto uopce nemam stolicu vec 4,5 dana, dakle napuhana kao kamen
    od tog svega nikad nista nisam imala
    znam da je najsigurnije test, ali iskreno ježim se i od bete i od testa
    inace malo psihicki odmaram od svega i posjecujem bioenergicara...
    ima li tko ili je imao slicnih simptoma...

    puse i sretno svima....

  24. #574

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    u prvo trudnoći sam simptome osjetila negdje sa 4tt, smetao mi je miris neke hrane i imala sam promjene raspoloženja, a negdje s 5tt počele su mučnine i bolne grudi.

    sad nakon inseminacije mi se nekako čini da što idem dalje to imam manje simptoma, što me iznenađuje, pa ne znam što da mislim o svemu.
    prvo sam bila užasno napuhnuta, imala sam bolove, probadnja. jedino što je ostalo je povemeno probadanje s obje strane i promjene raspoloženja, što više pripisujem svojoj nervozi oko svega. nekako mi se to ne sviđa.
    također nemam niti znakove pms-a koji su kod mene uvijek jako izraženi.
    baš sam zbunjena.

  25. #575
    spodoba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    679

    Početno

    pozdrav cure,
    da li je koja od vas i nakon pozitivne bete bila na estrofemu i kako se to odrazilo na simptome trudnoce?

    hvala

  26. #576
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Citiraj spodoba prvotno napisa Vidi poruku
    pozdrav cure,
    da li je koja od vas i nakon pozitivne bete bila na estrofemu i kako se to odrazilo na simptome trudnoce?

    hvala
    imaš pp

  27. #577
    Mery13 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    280

    Početno

    drage moje neka i ja možda nekom olašam dane do bete...nakon transfera prva četri dana osjećala laganu bol u predjelu maternice tu i tamo malo probadanje u jajnicima, grudi ogromne...usljedilo je zatišje od tri dana ništa se ne događa nema bolova osim i dalje velikih grudiju i vjetrova...osmi dan u ustima osjećam neki čudan metalni okus, grudi se nešto malo smanjile, vjetrovi i dalje tu, bol u donjem djelu trbuha jaka kao pred mengu dva puta u danu u trajanju od minutu...deveti i deseti dan simptomi isti...11 i 12dnt okus u ustima isti, vjetrovi prisutni, grudi se smanjile na neku veličinu ko pred mengu i nisu više toliko bolne kao u pva četri dana, bolovi u trbuhu ostaju isti, jaki ko pred mengu ali ne česti jave se dva do tri puta na dan...ovakvim simptomima i sama sam bila uvjerena da sam trudna i nisam se prevarila 12dnt moja beta 372, 14dnt ß 949....drage moje čekalice nadam se da sam pomogla barem malo...sretno svima

  28. #578
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Citiraj spodoba prvotno napisa Vidi poruku
    pozdrav cure,
    da li je koja od vas i nakon pozitivne bete bila na estrofemu i kako se to odrazilo na simptome trudnoce?

    hvala
    Ako si uzimala estrofem do bete moraš ga koristiti do 12-tog tt.

  29. #579

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    4

    Početno

    Cao Nisam nikad prije bila na ovakvim forumima ali sad,sad sam morala Imam jako puno simptoma trudnoce,vec mi se povraca jako od kako sam ustala i to je vec par dana,imam temp.takodjer vec par dana,pa mi je muz isao vidjeti u apoteku sta,ali apotekarka je rekla da nesmijem nista pit dok ne saznam jesam li trudna,jer je to znak kao. Cesto mokrim i imam iscjedak kao nikad,dosta je gust i malko zuckast,okolo bradavice mi se "napuhalo" hehe ne znam sta vise da kazem osim da dodam da nikad nisam bila trudna i da jako zelimo bebu i ne cuvamo se nikako od januara :D vrijeme mi se dobiti tek 27 paaaa nazalost jos nisam u mogucnosti da saznam rezultate ali bih rado da podijelite sa mom svoja iskustva i misljenja

  30. #580
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Izvadi krv pa ćeš sve znat bez nerviranja

  31. #581
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Evo i moj mali doprinos , toliko sam puta i sama visila na ovoj temi..
    Dakle, imala sam simptome koje vjerovatno ne bih ni primjetila da nisam bila u postupku..
    3 i 4 dpt sam osjetila lagano bockanje u stomaku, nista znacajno, zatim par dana nista da bi se 10 dpt napirila kao zaba ( sto je bilo cudno jer je u pitanju polustimulirani sa klomifenima i par gonala)..
    11 dpt pravila jeftini testic s neta, dvije crtice..
    12 dpt opet dvije crtice...
    13 dpt beta 159
    Cicke napuhane i nekako teske , ali to dugujem utricima, na zalost MM
    Ako se jos neceg sjetim, javim

  32. #582

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    Mery13, spasila si me!!! Dok nisam procitala tvoj post o probadanju jajnika nisam bila svoja!!! Meni je to probadanje krenulo par sati nakon transfera i trajalo nekih 3 do 3 i po sata. Nakon toga je prestalo. Danas sam 2. dpt i osim napuhnutosti nemam drugih simptoma.

  33. #583
    adria13 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    139

    Početno

    da li ste imale kakva probadanja i kasnije?
    mene od sinoć sve nešto probada između jajnika i maternice pa se brinem jeli to normalno
    da li si to mrvica radi mjesta
    ušla sam u 6tt

  34. #584
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    I mene to brine, neka se malo "starije" trudnice jave...
    Mene je isto lagano probadalo prije 2 dana, od jučer ništa..
    Isto sam u 6 tt...

  35. #585
    MajaPOP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    190

    Početno

    Curke, danas mi je 10dpt i vec dvije noci se u toku noci bas preznojim (imam osjecaj da se probudim mokra kao da sam se kupala), pa ne znam da li da se plasim tog "simptoma" ili ne, ima li tko iskustva s tim i kakvog?
    Betu radim 14.6...ako (daj Boze) ne dobijem za vikend. Naravno da necu jer se tjeram misliti samo pozitivno i ne dati mjesta negativnim osjecanjima i strahovima, mada-sad su tu sbi PMS simptomi, osim ovog preznojavanja?!

  36. #586
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Povremeno probadanje jajnika sam imala od punkcije,hiperstimulacije a i sada u 28 tt. Curke nismo sve iste pa ne možemo ni imati iste simptome.Dok sam imala "sve simptome" trudnoće od toga nije bilo ništa a u zadnjem dobitnom jedini znak je bio 8 dnt štucanje i podrigivanje koje me prati i sada.Tek nakon 5 tt su krenuli pravi simptomi.

  37. #587
    MajaPOP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    190

    Početno

    Negdje sam procitala da ovo preznojavanje moze znaciti manjak estrogena... Meni je svakako bio los simptom jer sam od juce "zasmedjila"
    Cice jos malo bole, u ustima vise gorak nego metalni okus. Zbunjena i uplasena, ako je sve ok-zasto ne uspijeva???!!!
    (

  38. #588
    malaleptirica26 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Postovi
    3

    Početno

    aj helpajte i meni naime ja i moj još uvijek dečko radimo a uskoro i muž radimo već dvije godine na bebi i evo izgleda da nam se napokon posrećilo jer je test pod imenom *sign* pokazao dvi crtice odmah nakon desetak sekundi šta mislite kolika je pouzdanost te vrste testa ne bi se tila uzalud nadat al evo molim boga da je istina,,,svi simptomi su tu i prije testa su bili dakle od simptoma su tu :
    ZATVOR--nikad mi tako nije bilo
    MUČNINE I NESVJESTICA -prije dva tjedna
    Kašnjenje menge-15 dana
    Cike --povečane za dva broja
    Okus-miris--sve bože sačuvaj gadi mi se na sve
    KIČMA ME RASTURAAAAA,,,


    aJ SAD NEK MI NEKO RIJEŠI DILEME I NEK MI ODGOVORI PLIZZ...

  39. #589
    malaleptirica26 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Postovi
    3

    Početno

    Dobro zašt mi nije osta zadnji post???

  40. #590
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Leptirice trudna si, tesko da test laze..
    Cestitam

  41. #591
    Mala Maja avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    93

    Početno

    Simptomi ove IVF trudnoće samo jako jako jakoooo velika pospanost, leđa su mi se odmah proširila i nekako trbuh zaokružio( nešto od toga pripisujem stimulaciji i hormonima), i ja sam se sva nekako zaokružila
    Mučnine još nikakve, želja za nečim nemam nikakvih, jedino što mi se jedu čušpajzi i juhice non stop, suhu salamu ni primirišiti ne mogu....a cicke double broj već sad sa 6 tj. a ljeto se bliži i novi kupaći je spreman ali mislim da mi sad budu ispale iz njega a i kantica mi je nekako okruglija i mislim da mi gačice 38 više nikako ne odgovaraju!

  42. #592

    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Postovi
    1

    Početno

    bok ljudi, imam jedno pitanje... da li je moguce da sam trudna iako sam imala menstruaciju? imam jako puno simptoma ali menstruacija mi nije izostala....

  43. #593
    magi7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    253

    Početno

    Iris93, moguće je, ali najbolje kupi testić ili vadi betu pa ćeš znat na čemu si. Sretno!

  44. #594
    kitty avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,002

    Početno

    evo da i ja konačno malo pripomognem ovoj temi .

    od "simptoma" sam imala samo blage PMS bolove od 6. do 10. dnt, i diskretno bolne boobies koje čak nisu bile niti napuhane. i od transfera pa sve do sada strašna pospanost koju pripisujem djelomično djelovanju utrića. sad sam 6+0 i još uvijek ama baš nikakvih simptoma

  45. #595
    xena1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    pula
    Postovi
    46

    Početno

    Citiraj kitty prvotno napisa Vidi poruku
    evo da i ja konačno malo pripomognem ovoj temi .

    od "simptoma" sam imala samo blage PMS bolove od 6. do 10. dnt, i diskretno bolne boobies koje čak nisu bile niti napuhane. i od transfera pa sve do sada strašna pospanost koju pripisujem djelomično djelovanju utrića. sad sam 6+0 i još uvijek ama baš nikakvih simptoma
    bok curke.evo ja sam ovdje nova kao i u potpomognutoj oplodnji.mm i ja 2 g.pokušavamo ali ništa.prije godinu dana krenuli smo za rijeku i konačno smo došli do prve inseminacije prošli mjesec ali ništa.sad smo opet bili 31.10. i sad čekanje.inače kod nas je ama baš sve uredu.on ok,ja ok.imala sam već jednu trudnoću prije 4 god.i imam živi dokaz prekrasnog anđela stare 4 god.inače su mi ciklusi neredoviti (zadnje 2 god,otkako sam mužem)od 22-32.prošli mjesec sam dobila na 23 danu a tri mj prije toga zaredom,27 dan.betu trebam ići vaditi tek 23.11 ako ne dobijem.kažem danas je već 27 dan a ja još ništa.čitala sam o simptomima i kod mene je jedino probadanje u jajnicima,pogotovo desnom i često mokrenje pa i po noći1-3 puta tokom noći.u subotu sam bila kao tempirana bomba,živ,živ,živac.prošlu ins mi je bilo samo mokrenje ali ćorak.izluđuje me ovo čekanje i nisam pametna što učiniti.potajno se nadam t.razmišljala sam da napravim test sutra(28 dan) ili da čekam subotu(to je već 30 dan,a 18ti nakon inseminacije).e da i da napomenem,ne pijem ama baš ništa pa ni hormone.pomozite mi.....

    p.s.sorry na ovako zbrda-zdola poruci ali imam puno toga za pitati i pisati i neznam kojim bi redosljedom išla....

  46. #596
    Moe avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    865

    Početno

    Citiraj xena1 prvotno napisa Vidi poruku
    razmišljala sam da napravim test sutra(28 dan) ili da čekam subotu(to je već 30 dan,a 18ti nakon inseminacije).e da i da napomenem,ne pijem ama baš ništa pa ni hormone.pomozite mi.....
    Mislim da bi test morao pokazati ako si trudna. Sretno!

  47. #597
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,171

    Početno

    draga xena1, držim fige da bude pozitivan test. Imaš zgodnu temu Nakon transfera . Istina tamo se većinom piše nakon IVF-a, tj. cure koje su prošle i punkciju, ali isto svi ne mogu dočekati testić kao i ti pa komentiraju što ih "propikava" gdje. Al drago mi je da si digla malo ovu temu. I meni je bila omiljena. Uvijek sam čitala prvih par postova ispočetka.

  48. #598
    xena1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    pula
    Postovi
    46

    Početno

    drage curke.evo današnji dan pri kraju a ja još ništa.sretna kao malo dijete.smijem se po kući,igram se sa malenom što u zadnje vrijeme nekako mi i nije baš išlo za rukom,zbog svog tog vozikanja u ri,iščekivanja,ma znate i same kako je.... Bockanja su i dalje prisutna ali nekako me strah napraviti test da se ne bi opet razočarala.Na prvoj inseminaciji test sam radila nakon 10 dana i kao što sam napisala ništa.sad je već 15 dana i nisam pametna.Mislim da bi mi ipak bilo pametno skupiti hrabrost,otići sutra u ljekarnu i prekosutra sa prvim jutarnjim piškiti pa šta bude,jer ovako ću izluditi iako sam donekle svjesna da bi trebala biti hladne i smirene glave,bez stresa ali nema šanse.Moram priznati da baš i nisam upućena u neke izraze pa mi nemojte zamjeriti ako pišem onako kako znam.Tek sam ušla u sve ovo i nisam baš studirala o tome.... Sad odoh,jer cijeli dan visim ovdje i stalno tražim neke sitnice kako bi se ulovila i za najmanju slamku pa se čujemo sutra da javim ima li kakvih novosti.

  49. #599

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Xena1- sretno

  50. #600
    xena1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    pula
    Postovi
    46

    Početno

    jutro cure.evo počeo je novi dan i novo iščekivanje.prvo što sam napravila,je bio trka na wc da vidim ima li išta novo.na moju radost ništa.odlučila sam danas ići kupiti testić i napraviti ga sutra ujutro ili ako uspijem dočekati u subotu.moe i milasova hvala vam na lijepim željama.
    p.s.probadanje u jajnicima danas nije baš izraženo ali drugih simptoma nema.... što me malo brine pozz svima

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •