Citiraj matto prvotno napisa Vidi poruku
Dobro jutro, kišno tmurno, a u skladu s tim ide i moje raspoloženje, za ne povjerovati optimizam me skoro napustio ...dobro ima ga još u tragovima osobito kad pogledam sličicu, ali me od sinoć prati strah što ako i ovaj put ne uspije i to s blasticama. U najgorem slučaju polomit ću i krila, i ruke i noge, bojim se da će poslije toga biti teško ustati.
Ma moram se oglasiti.. Matto, , sigurno je puno lakše biti optimističan kad se u sve ovo ulazi prvi put, a i to ne mora biti slučaj, svi smo mi različitog mentalnog sklopa i na različite načine se branimo od životnih napada, optimizam nije presudan za uspjeh, mada je s njime lakše. Čitala sam priče cura koje su bile uvjerene da će im uspiti iz prve i tako su pošteno tresnule u stvarnost, ni ja nisam blistala od sriće, više sam pokušavala ostati realna, statistički i sve to skupa, pa evo..
Uostalom, po današnjim vremenskim (ne)prilikama teško je ostati nasmijan, ali ja sam sigurna da te ni vjera ni nada nisu napustile , blastice, ma samo zamisli, najbolji mogući scenarij u mpo priči!!
Ne boj se lomova,vrijeme će brzo proći, a i mi smo uz tebe..!