ja bas ni u tenisice vise ne stanem :? gornji dio stopala mi je uzasno nateknut i bas bolan jer ih uporno tiskam u cipele koje ocito vise ne bi trebala nositi :roll: a ni zglobova nemam. sve u svemu, to mi je najgora "nuspojava" u cijeloj trudnoci. tlak je cijelu trudnocu bio oko 140/80, ali zadnja 2 pregleda se smanjio, pa se ne zabrinjavaju.
