Kaj sada ispada da niti Despot niti Strelec nisu dobili otkaz ? Niti su premješteni na drugo radno mjesto, na kojem više neće raditi u struci i biti u kontaktu sa pacijenticama ?
Printable View
Kaj sada ispada da niti Despot niti Strelec nisu dobili otkaz ? Niti su premješteni na drugo radno mjesto, na kojem više neće raditi u struci i biti u kontaktu sa pacijenticama ?