Mi trosimo oko 800€.s tim da ja tu racunam i kucne potrepstine,dakle sve sto kupujem u ducanu,i racunam ducan gdje kupujem pelene za mladeg,kreme,sampone..bude i manje naravno,al sve ovisi dali se zalomi rostiljanje,rockasi,blagdani.. Nama je ujedno i najveca potrosnja na hranu.i u hrv,smo jako puno trosili na hranu.
Neke stvari su kao u hrv.cijenom,neke skuplje,a neke jeftinije. Jaja (oopet jaja) :lol: sad nakon poskupljenja su 1,09€. Pak krumpir 2,5kg 4€.