Hej, baš sam ja tebe pitala kak si ti :) Ma osim jakih BH kontrakcija noću, sve isto. Trema je najviše što tek sad mogu zamisliti maleno čudo u svojim rukama i jako mu se veselimo :) danas imamo kumove na spavanju pa se nadam da kad dođu da će mi dan brže proći i da neću stalo razmišljati kad će! Ima kod vas kakvih promjena?

