elluna, i meni je moj ginekolog spomenuo, ako beban nastavi ovako napedovati, da bi mogla na carski rez. kako vidim tu smo koji dan razlike u trudnoci....pa... nikad se ne zna. ja nebi volila carski, vise bi volila prirpdno,i carskog me je malko strah.....![]()




Odgovori s citatom
