moji svi nalazi hormona i briseva su stariji od godine dana,a od siječnja su mi samo papa, hiv i hepatitis..
sivka,pozdrav..drago mi je što smo se upoznale..
meni je dr.B rekao da nesmiju biti stariji nalazi od 6mj!! dakle za svaki pokušaj novi nalazi... al vidim da svako drukčije prizna... tak da su i do godine stari u biti ok
Kiara pozzz...i meni je drago baš supač
..hm...jesi li spremna za ponedjeljak???