Samo me malo frka tog utorka, da li će biti sve u redu da možemo krenuti
Mislim nikada nisam imala ciste na jajnicima, jedino kaj sada kao imam nekakvu paraovarijalnu cistu, to mi ginica rekla da ne smeta, i to kaj mi je Prolaktin bio malo povišen, sve drugo nam je B.O.





