Lady x, HORMONI!!!!!
Tako je i meni bilo zadnjih cca tjedan dana, identicno kako ti opisujes.
I evo, jutros u 3.30 rodila naseg manjeg sincica![]()
Lady x, HORMONI!!!!!
Tako je i meni bilo zadnjih cca tjedan dana, identicno kako ti opisujes.
I evo, jutros u 3.30 rodila naseg manjeg sincica![]()