Pokazuje rezultate 1 do 26 od 26

Tema: Vrtoglavica u kasnoj trudnoci

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    mimi 25 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    ....na moru....
    Postovi
    1,103

    Početno

    Lady x, HORMONI!!!!!
    Tako je i meni bilo zadnjih cca tjedan dana, identicno kako ti opisujes.
    I evo, jutros u 3.30 rodila naseg manjeg sincica

  2. #2
    lady.x avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    813

    Početno

    Citiraj mimi 25 prvotno napisa Vidi poruku
    Lady x, HORMONI!!!!!
    Tako je i meni bilo zadnjih cca tjedan dana, identicno kako ti opisujes.
    I evo, jutros u 3.30 rodila naseg manjeg sincica
    Mimi, cestitam!
    Hvala puno na odgovoru, verujem da je lako proslo!
    Sve najbolje malcu i tebi!


    Kod mene je malo bolja situacija danas, ali povremeno lelujam i dalje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •