Citiraj sis prvotno napisa Vidi poruku
Paklenica je lijepo napisala, a ja mogu dodati (iz vlastitog iskustva) da je moguće da će dijete odbijati gumu.
Prihvatila je formulu 11 dana, ali se puna čuđenja vratila na dojku čim joj je ponuđena.
To je divno, i ja bih voljela takav scenarij, muka mi je pri samoj pomisli da ću morati svome mišu uskratiti dojenje, a znate i same da to nije samo hrana, već i uspavanka i utjeha..
Izdajanje me ne ide, pokušala sam, ali blokada..