Čestitke, vidim da je bilo brzo i lijepo. I ja se nadam jednom takvom porodu ovih dana, samo bez epiduralne. Uživajte u bebici.
Čestitke, vidim da je bilo brzo i lijepo. I ja se nadam jednom takvom porodu ovih dana, samo bez epiduralne. Uživajte u bebici.