a mene užasno živcira, osim svega navedenog, što su veća pakiranja skuplja po kili od manjih pakiranja
totalni nonsense
i tako onda kupujem ulje na litre (jer je jeftinije tako nego pakiranje od npr. 3 ili 5 lt), brašno na kile (jeftinije nego veći paketi) itd...

debilana totalna. ljudi se uglavnom navuku, ni ne gledaju cijenu po mjernoj jedinici, vide veće pakiranje (obiteljsko, jel) i zaključuju da se više isplati. ahaaaaaaaaaa moš mislit