Pokazuje rezultate 1 do 50 od 326

Tema: Manjak plodne vode :(

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    baš vam hvala na moralnoj potpori drage cure, to me podiže!
    bila sam kod dr. todorića, nisam ja odmah htjela reći što mi je ustanovljeno, nego da on bez prvog mišljenja da svoje. učinio mi se jako fin i detaljan, sve je pregledao malca i rekao da je sve u redu, mjere odgovaraju otprilike toj gestacijskoj dobi, iako je manji nego je za očekivati od drugog muškog djeteta, ali da to nije zabrinjavajuće. vodu sam na kraju tek ja spomenula, on je imao neku drugu mjeru, nije rekao AFI, rekao je da je granična, ali da je ima dovoljno, nekakvi stupci 3,5mm (ili cm... whatever). da to može odstupati obzirom na to je li dijete upravo piškilo. protok posteljice je dobar. da sad to samo treba pratiti, ali ništa drugo. obzirom da mi ionako nema druge, zadovoljit ću se ovim nalazom - na kraju krajeva, ni moja ginekologinja nije digla paniku, ja sam je digla sama, nakon što sam čitala po netu. pit ću bar 2l vode, pokušati se opuštati i meditirati na dobro, i za 10 dana idem opet kod svoje doktorice. uh, malo sam odahnula.

  2. #2
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Citiraj manal prvotno napisa Vidi poruku
    obzirom da mi ionako nema druge, zadovoljit ću se ovim nalazom - na kraju krajeva, ni moja ginekologinja nije digla paniku, ja sam je digla sama, nakon što sam čitala po netu. pit ću bar 2l vode, pokušati se opuštati i meditirati na dobro, i za 10 dana idem opet kod svoje doktorice. uh, malo sam odahnula.
    danasnja dostupnost svih ovih informacija na netu su dvosjekli mac,ha? super je sto se educiras i naucis stosta ali bome i citajuci crnjake i neke komplikacije svasta si mozes preuvelicati....ja kad bi dosla ginicu sa svakavim pitanjima (a zasto ovo,zasto ono) on bi meni:ajme ovaj internet danas,dotuc ce me!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •