sos15 prvotno napisa
Mene lično najvše muči period kad dijete odraste. Ne znam da li su i drugi imali te nedoumice, ali ja mislim da ću svaki put kad dijete nađe djevojku ili momka (u zavisnosti od pola) strahovati da nisu u srodstvu. Možda bi se poslije opustila, ali sad me to muči, posebno što sam skoro pročitala članak u kome piše kako se par vjenčao i dobio djecu, da bi tek kasnije saznali da su zapravo brat i sestra po ocu. Znam da je to problem i kod usvojene djece,ali voljela bih čuti vaše mišljenje po tom pitanju.
Sad ćete sigurno napisati da sam potpuno poludjela,ali mene to brine.