Citiraj sos15 prvotno napisa Vidi poruku
Mene lično najvše muči period kad dijete odraste. Ne znam da li su i drugi imali te nedoumice, ali ja mislim da ću svaki put kad dijete nađe djevojku ili momka (u zavisnosti od pola) strahovati da nisu u srodstvu. Možda bi se poslije opustila, ali sad me to muči, posebno što sam skoro pročitala članak u kome piše kako se par vjenčao i dobio djecu, da bi tek kasnije saznali da su zapravo brat i sestra po ocu. Znam da je to problem i kod usvojene djece,ali voljela bih čuti vaše mišljenje po tom pitanju.
Sad ćete sigurno napisati da sam potpuno poludjela,ali mene to brine.
taj dio me najmanje muci, osim sto mi dijete nece moci imati curu ili dečka ceha, salim se naravno
sos vece su sanse da dijete iz "plodnog" braka ne bude tatino i sretne svoju sestru, neke statistike kazu da je svako peto dijete "podmetnuto"