Iz druge ruke: odlična organizacija, rad s djecom, tehnički uvjeti, mat/fizika za nijansu lakši od mioca, ali kažu na razini Pete, društveni predmeti li-la, jezici odlično. Sad ću ja politički nekorektno manje čudnih radionica koje oduzimaju vrijeme djeci nego u Petoj i manja gužva nego u XV.oj. Ima dosta djece pobjednika državnih natjecanja mat/fiz koji nisu 5.0.
Za bodove još ne znam.Nama je tek za par godina u igri.