A napredni profesori više uopće ne traže pisanje lektire u gimnazijisamo, čini mi se da su takvi još uvijek rijetke ptice.
(imala sam sreću pa sam naletjela na jednu takvu još u vrijeme vlastitog školovanja)
Pisanje lektire po meni je postao anakronizam i ima mi smisla još jedino u nižim razredima OŠ, kad trebaju vježbati pisanje, prepričavanje, i takve stvari. Stav o pročitanom djelu može se provjeriti i na mnogo drugih načina, a ne preko ispisanih stranica i stranica bilježnice.





.
).
Odgovori s citatom