aleksandra70vanja prvotno napisa nemam pojma samo smo vidjeli jednog s crnim koricama koji nije bio među onima na hrvatskom http://www.amazon.com/Diary-Wimpy-Ki.../dp/1419717014 sad vidim da je to 10. dio Ajme, blago vam se, da se meni dočepati toga, imala bih idealan poklon za nećaka (i jedini mogući jer tog malog ništa živo ne interesira ) I onda bi još moj sin mogao posuditi da pročita
Posljednje uređivanje od Jurana : 16.11.2015. at 10:16
Pravila foruma