Citiraj red pepper prvotno napisa Vidi poruku
ja isto imam tu iz Ikee..15 eura dodje i kad vidim na što liči nakon hranjenja budem presretna što nisam dala ni lipe više...best buy po meni
Kaj nije zakon ja sam ju ljeti znala komplet u kadu staviti. Naravno, bebu sam izvadila iako da imamo tush kabinu isla bi i ona s njom.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk