-
nikad ne bih kupila litru mlijeka u toj boci od jamnice, na pjaci.
u mljekomatu npr - da.
da bi mogli prodavati putem mljekomata, proizvođači moraju biti registrirani, krave moraju biti pod veterinarskom kontrolom, a provodi se kontrola kvalitete mlijeka.
a i inače mislim da je ipak edukacija proizvođača sve bolja. i onih malih.
neki dan, u našim prostorima, se provodi edukacija poljoprivrednika za pesticide.
ne možeš u apoteci kupiti pesticid, ako ne prođeš edukaciju.
mislim, svaka čast svima, al to trebate vidjeti, kakvi su, između ostaloga, sve likovi došli. djedica koji ne kuži ni kope ni špade, kaže ova koja je držala edukaciju da se za glavu vatala. šta će on s pesticidima, i koliko će ih istrest (a svi vole malo više, just in case :D ) na salatu pite boga.
al ajd, bar je tu neku edukaciju prošao.
i mislim da stvarno treba poticati domaću proizvodnju, i više platiti, al ne ovih što samo nešto prtljaju s tom poljoprivredom.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma