Sto ako koristim roditeljski na pola radnog vremena (imam tu opciju dok Z. ne navrsi 8 god), pa iz tog statusa odem na novi porodiljni, sa ili bez komplikacija? Kakva mi je naknada prvih 6 mjeseci novog porodiljnog?
Sto ako koristim roditeljski na pola radnog vremena (imam tu opciju dok Z. ne navrsi 8 god), pa iz tog statusa odem na novi porodiljni, sa ili bez komplikacija? Kakva mi je naknada prvih 6 mjeseci novog porodiljnog?