Evo mene. S jedne strane tuzna sam. S druge sretna sam jer sam pronasla strucne doktore.
Im mikropolicisticne jajnike iako pojma nemam kako jer imam redovite menustracije. I imam polip na maternici.![]()
![]()
Kontrolno pregled odmah po zavrsetku menustracije da vidimo jer postoji mogucnost da polip ode kroz menustraciju, ako ne tako onda operacija..![]()
Dobila terapiju za TSH letrox tablete.
Ponoviti hormone, posebno prolaktin, zatim LH,FSH, estradiil, progesteron i testeron.
I na kraju najteze sto mi pada, mozda cu morati na Hsg, propuhivanje jajnika ustvari da vidimo jesul prohodni.
!
A to je bolno..cula sam.
Da li moze femisan A pomoci kod polipa?




Odgovori s citatom