Moje dijete ima bonbon 300min 200smsova mjesečno 45kn. Nema internet nego samo doma preko wi-fija.
I prebacuje joj se ostatak u idući mjesec.
Moje dijete ima bonbon 300min 200smsova mjesečno 45kn. Nema internet nego samo doma preko wi-fija.
I prebacuje joj se ostatak u idući mjesec.