Stranica 13 od 15 PrviPrvi ... 31112131415 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 708

Tema: koliko su veliki vasi bebaci

  1. #601
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Citiraj VeraM prvotno napisa Vidi poruku
    Beba je dojena, ne koristimo ad. Ima rasprava na drugoj temi, na dohrani. Krenuli smo s mesom a mame su mi savjetovale da krenemo i s mlijecnim proizvodima tipa jogurt. Pa cemo tako. A polako dodajem dorucak vocno zitnu kasicu jede malko, al ce valjda skoro bolje jest.
    Kuzim sve, i moj je iskljucivo dojen do godine dana, s dohranom smo krenuli s 5,5 mjeseci.
    Jako je slabo napredovao na tezini pa smo morali uvesti ad, htjeli mi to ili ne. Tu je poceo dobivati na tezini, napokon.
    Uzima ad prilagodjen njegovoj alergiji na proteina kravljeg mlijeka.

  2. #602
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Mi smo vagali na kućnoj vagi, prema njoj 7,1 kg. Nije precizno, al se vidi napredak, pa smo sretni. S 8 i pol mjeseci.

  3. #603
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Citiraj VeraM prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo vagali na kućnoj vagi, prema njoj 7,1 kg. Nije precizno, al se vidi napredak, pa smo sretni. S 8 i pol mjeseci.
    Super! Svaki je pomak uspjeh. Nas je slab dobitak na tezini kostao motorike pa je teze napredovao. Cim je krenula tezina gore, on kao da se probudio. I puzanje, dizanje na noge, hodanje uz namjestaj. Sve u mjesec dana je savladao.

  4. #604
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    A to ne, ništa ju ne koči. Već je u puzanju mali šampion naš. Pas se već sklanja s puta čim ju vidi na podu. Za sad kleci i pokušava se uspraviti na noge uz namještaj. Al su joj još slabe noge za to. Koliko je tvoj imao tako s 8, 9 mjeseci?

  5. #605
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Citiraj VeraM prvotno napisa Vidi poruku
    A to ne, ništa ju ne koči. Već je u puzanju mali šampion naš. Pas se već sklanja s puta čim ju vidi na podu. Za sad kleci i pokušava se uspraviti na noge uz namještaj. Al su joj još slabe noge za to. Koliko je tvoj imao tako s 8, 9 mjeseci?
    Sa 6 mjeseci imao je 6,2kg, sa 10 mjeseci 7,1. Ajmo reci 6,5 kila da je imao sa 8-9 mjeseci i oko 68cm.
    Sada se, s navrsenih 15 mjeseci priblizio brojki od 9kg.
    Posljednje uređivanje od Medeja : 13.05.2017. at 12:08

  6. #606
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Ona je ipak malo bolje. S 8 i po je imala 7,1. U cet ce 9 mj pa cu je tada tek izvagat. Sad je na dane, koji put sve smaze, a koji put samo brlja. Al naredujemo polako.

  7. #607

    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    7

    Početno

    Moj maleni je 4,5 mjeseca i prije cca mjesec dana je imao 64,5 i 6400g... Prekosutra cemo imati točan novi rezultat

  8. #608
    Rhiannon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    37

    Početno

    Moja mala je sredinom dva mj imala 5 kg i 55 cm. Sada ima 3, vaganjem na kucnoj vagi ima oko 6 kg. Dobro napreduje, bucmasto izgleda, ali vidim da su neki djecu te tezine i dobi stavljali u sitne bebe.

  9. #609
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Moja najmladja se rodila s 3.000g i 50cm
    Sa dva mjeseca i tjedan dana je imala 5.150g i 56cm
    I cesto mi komentiraju kak je velika za svoju dob, a meni je bas taman

  10. #610
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Oukej, moja djeca su fakat dugacka. Ili mrsava. Uglavnom, omjeri su bitno drukciji od vasih. Porodjajne su bile 1910gr i 45cm cura, 1900gr i 44 cm decko. 2mj i 3 dana kasnije imamo 3140gr i 54cm cura, 4100gr i 56cm decko.
    Posljednje uređivanje od Sybila : 30.08.2017. at 23:22

  11. #611
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    6mj10dn - 6.700g i 66cm

  12. #612
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Ja ne mogu izmjeriti svoga, ali djetetu je 68 broj knap, užasno se izdužio zadnja dva tjedna Zadnji put kad sam mu duljinu mjerila je bilo 15.10., imao je tada 63cm i 10 dana do 4 mjeseca. Obično u mjesec dana dobije 3cm. Zadnja vaga 5730, s 4 mjeseca i 1 tjedan.
    Curi je 62 kratko, a ona je kasnila za dečkom 2-3 cm. Ostavila sam pidjamice koje je on nosio prije cca mjesec dana za nju, dobili smo muške za njega, mislila da ima ona vremena do njih. Sad su joj male. Zadnja vaga kaže 4395.
    I sve im je, naravno, široko.

    Uopće nemam neku referentnu točku za taj njihov rast, nemam pojma kaj da mislim. Da su gliste?

  13. #613
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    banana bebe
    isto kao i moje

  14. #614
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    banana bebe
    isto kao i moje
    Hahaha bas to

  15. #615

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Mi se jučer vagali i imamo 7200g, a tek prešli 3 mjeseca i isključivo dojimo. Nosimo 68.

  16. #616

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Citiraj mimsi prvotno napisa Vidi poruku
    Mi se jučer vagali i imamo 7200g, a tek prešli 3 mjeseca i isključivo dojimo. Nosimo 68.
    Da, a rođena je s 3060 g.

  17. #617
    Vlatk@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    193

    Početno

    4 mjeseca i 6500 gr, rođena s 2750 gr.

  18. #618
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    5 mjeseci
    Cura 4750gr i 62cm
    Decko 6025gr i 67cm

  19. #619
    Vanilla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    43

    Početno

    Curica, 4 mjeseca, 5940, 63,5cm

  20. #620
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    12,062

    Početno

    Citiraj mimsi prvotno napisa Vidi poruku
    Da, a rođena je s 3060 g.
    Veliki bebo.

  21. #621

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Veliki bebo.
    Bome je!

  22. #622

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno


  23. #623
    Rhiannon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    37

    Početno

    8 mjeseci, 72 cm i 8,66 kg. Rodjena je sitna s 2720 i onda jos izgubila puno... Tako da je super napredovala.

  24. #624
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Prijavljujem 7mj i 11mj (korigiranih 6mj)
    cura 5810 i 67 cm
    Decko 7020 i 70 cm

    (Ispravak proslog upisa, s 5mj je imao 65cm)

    I dalje su gliste

  25. #625
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Mjesec dana 5200; 60 dug!

  26. #626

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    Mjesec dana 5200; 60 dug!
    Ides!!!

  27. #627

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    I treca beba nam je king-size . 1 mjesec, 5000g (+1900) i 54 cm.

  28. #628

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Rodjen 50cm 3630g
    1mj 58cm 5100g
    2mj 61cm 6300g

  29. #629
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Jutros s pregleda 6800 ;65 dug 2 mjeseca i 5 dana.

  30. #630
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,723

    Početno

    Joj ni ja nas nisam prijavila

    Rodena 3410/50
    1 mj 4190/55.5
    2mj 4910/60.5

    Laka kategorija,iako teza od svog brata :D

  31. #631

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Evo i nas, 5 mjeseci je proletilo!
    On 6600/67
    Ona 6300/66

  32. #632
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    koje velike bebe
    m. ima 6 mj. za tri dana, prošli tjedan je imala 7000/67
    a meni se još čini bucmasta

  33. #633

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Moja curka 6800 (za 2tj 6mj.), rodena s 3150.

  34. #634
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    3 mjeseca 7700,69 dug !

  35. #635

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Ideššššš željkica, moj je toliki sa 6 mjeseci!!

  36. #636
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    toliko je imao i stariji, djeca misle na moje misice!

  37. #637

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    I treca beba nam je king-size . 1 mjesec, 5000g (+1900) i 54 cm.
    2,5 mjeseca
    7100/61

  38. #638

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    toliko je imao i stariji, djeca misle na moje misice!
    Zanimljivo je to. Gledala sam pedijatrijske knjizice. Mojih svo troje je u 2 mjeseca dobilo 3 kile. Samo prvi je bas visio na cici 24/7.

  39. #639
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Moja je rodjena sa 2690 i 47, s 2 mjeseca ima 4400 i 54,5

  40. #640
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    PT 4360, 54 cm
    Unatoč boleštinama di je dosta prvo izgubio sve je fino vratio.
    1. mj 5340, 57 cm
    2.mj 6000, 60 cm

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  41. #641
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Kako velike bebice!
    Moja je.rođena sa 3170
    1 mj 4100
    2 mj 5200
    A ja mislila kak je puno dobila i kak je bucmasta

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  42. #642
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,723

    Početno

    Rodena 3410/50
    1 mj 4190/55.5
    2mj 4910/60.5

    S 3mj imala 5850 g, duljina oko 62. Neprecizno mjereno

  43. #643
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    12,062

    Početno

    Od vas kojima su bebe isto na gornjim percentilama, ima li kakvih problema što se tiče tonusa mišića i motorike, specifično onaj dio pregleda kada dr uzme dijete za ruke, podiže od podloge i gleda je li glava u ravnini s vratom? Odnosi se na bebe do tri mjeseca koje još ne drže glavu, ali bi ovaj test trebale proći.

  44. #644

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Ne, moja je iznad svih percentila (97+) i dize glavicu. Pocela se oslanjati na ruke.

    Srednja cura, isto je bila na +97. percentili je malo kasnila s motorikom, sve je radila na kraju tih vremenskih granica, na kraju sve stigla i prohodala s 13. mj.
    Posljednje uređivanje od martinaP : 19.04.2018. at 21:53

  45. #645
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Moj stariji je prve korake napravio s 9 mj a mlađi se evo danas okrenuo sam!

  46. #646
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Joj, moja je bila na 5. centila cijelo vrijeme tijekom 1. Godine, u jednom momentu ček na 3. S 4 mjeseca se počela dizat da sjedi, posjela se s 6, s 10 se osovila na noge, a s 11 prohodala. Sad s godinu i 8 mjeseci penje se na prozor i skače meni u krilo, na kapiju se popenje na 1,5 m visine.....

  47. #647
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,097

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Od vas kojima su bebe isto na gornjim percentilama, ima li kakvih problema što se tiče tonusa mišića i motorike, specifično onaj dio pregleda kada dr uzme dijete za ruke, podiže od podloge i gleda je li glava u ravnini s vratom? Odnosi se na bebe do tri mjeseca koje još ne drže glavu, ali bi ovaj test trebale proći.
    Moj mladji je bio van gornjih percentila... Problema nije imao.

  48. #648
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Prijavljujem svoje...9.5mj, korigirano 8.
    Zenska 73cm i 6400gr
    Decec 75cm i 7800gr
    Oboje dobili u 2mj 5 cm, ona 600, on 800 gr.
    Samo u duljinu manijakalno idu.
    U svojih 9.5 mj su dosli od ispod percentilnog grafa u obje kategorije, na gornju polovicu visinom i zadrzali se na dnu tezinom. Dobili su 30 cm i cca 4.5, odnosno 6kg.

    Zuta, ne kuzim jel pitas za duljinu, tezinu ili oboje?
    Posljednje uređivanje od Sybila : 21.04.2018. at 23:45

  49. #649
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Moj nema nikakvih problema.

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  50. #650
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj Sybila prvotno napisa Vidi poruku
    Prijavljujem svoje...9.5mj, korigirano 8.
    Zenska 73cm i 6400gr
    Decec 75cm i 7800gr
    Oboje dobili u 2mj 5 cm, ona 600, on 800 gr.
    Samo u duljinu manijakalno idu.
    U svojih 9.5 mj su dosli od ispod percentilnog grafa u obje kategorije, na gornju polovicu visinom i zadrzali se na dnu tezinom. Dobili su 30 cm i cca 4.5, odnosno 6kg.

    Zuta, ne kuzim jel pitas za duljinu, tezinu ili oboje?
    Da zakljucimo godinu
    Decko: 8.5 gr i 78cm
    Cura: 7kg s pelenom i 75cm
    Nelose.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •