Drage cure nazalost nisam vam i ja uljepsala godinu.Nema trudnoce,jucer pobacila doma.Nebi nikom to htijela da mu se desi,u petak opet hitna pa cemo znati jer otislo sve ili moram na kiretazu..Sljedeci put vise srece svima nama.![]()
Drage cure nazalost nisam vam i ja uljepsala godinu.Nema trudnoce,jucer pobacila doma.Nebi nikom to htijela da mu se desi,u petak opet hitna pa cemo znati jer otislo sve ili moram na kiretazu..Sljedeci put vise srece svima nama.![]()