Pokazuje rezultate 1 do 50 od 734

Tema: Uzgajanje kvasca

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,724

    Početno

    Na kraju sam skužila da su mi one obične velike ljepše. A mm u zimskim mjesecima tamani taj kiseliš na veliko, a ja bacim teglice. Sad ih skupljam

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    33,153

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Na kraju sam skužila da su mi one obične velike ljepše. A mm u zimskim mjesecima tamani taj kiseliš na veliko, a ja bacim teglice. Sad ih skupljam
    Eh, ja imam stalažu u garaži samo za staklenke, hehehe... U špajzi mi stvaraju kaos kojeg se ne mogu riješiti.

    Ont. pamtim ideju za focacciu s lukom. Jako dobro zvuči, samo moram paziti da ne pretjeram. MM je obožavatelj, pa obično imam doma ukiseljenih lučica (neke Lidlove u bijelom octu). Poslužit će... Ont. moram se vratiti na uzgoj kvasca, prekinula sam s tim nakon ljeta, a baš bih mogla ponovno od nule.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •