Na kraju sam skužila da su mi one obične velike ljepše. A mm u zimskim mjesecima tamani taj kiseliš na veliko, a ja bacim teglice. Sad ih skupljam
Na kraju sam skužila da su mi one obične velike ljepše. A mm u zimskim mjesecima tamani taj kiseliš na veliko, a ja bacim teglice. Sad ih skupljam
Eh, ja imam stalažu u garaži samo za staklenke, hehehe... U špajzi mi stvaraju kaos kojeg se ne mogu riješiti.
Ont. pamtim ideju za focacciu s lukom. Jako dobro zvuči, samo moram paziti da ne pretjeram. MM je obožavatelj, pa obično imam doma ukiseljenih lučica (neke Lidlove u bijelom octu). Poslužit će... Ont. moram se vratiti na uzgoj kvasca, prekinula sam s tim nakon ljeta, a baš bih mogla ponovno od nule.