Prvo sam pomislila da je neka djecja serija. Anja putuje u vrijeme korone...

Vec par godina (od migrantske krize, cini mi se) Austrijanci imaju na granici policiju. Ne zaustavljas se, ali usporis i kimnes glavom.
Koliko znam, sada ne provjeravaju na granicama imas li test, ali su kazne velike ako ga nemas i ne mozes odsjesti u hotelu bez njega. Doduse, hoteli u Austriji su zatvoreni, a u Njemackoj otvoreni samo za nuzna putovanja, a ne za turisticke svrhe.

Mene vise zanima kako ce se ovog ljeta rijesiti guzve na granici rh kad krenu turisti i provjeravanje testova.