ina33 prvotno napisa
Meni nije prihvatljivo da moram odustat od dijela svog identiteta "žena" jer je to - uvredljivo i neuključivo? Naprosto mi to ne pije vodu. Kao da moraš odustati npr. nacionalnog ili bilo kojeg drugog identiteta jer se netko drugi vrijeđa zašto sad na tome "inzistiraš" i "ističeš to". A ne pije mi vodu da ne moraš odustati - jer je očito da moraš, eno i u Natureu "peoplea with uterus", "pregnant peoplea" itd. To postaje ideološka svrstavajuća dogma. Pa strah od kanceliranja i poplava ispričavanja. Jezivo podsjeća na nedemokratska društva.