-
Jedva sam je i tamo stavila, jer koliko god ona bila loše, mora svojevoljno pristati. Inače sam prezadovoljna jer ima dobru skrb, voditeljica je draga žena koja brine za nju, imaju vrt, radionice, sve. Već se i navikla na voditeljicu, udomaćila se. Samo kad joj se pogorša radi probleme i onda dobijem izvještaj i kao da ne razumiju dovoljno o čemu je riječ.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma