-
Bila sam na papa eventu. Mi iz studentskih domova smo došetali, nije nam javni prijevoz bio bitan. Koliko znam dosta je ljudi islo busevima. Pretpostavljam da ce se i sada nuditi busevi za Zg.
Ja sam u modusu should I stay or should I go na taj dan, blizu hipodroma sam. Auto ne smijem isparkirati taj dan jer ga necu moci vratiti. Ne ocekujem da ce ga razbiti neki divljaci s ustaskim obiljezjima, iako mi ne visi krunica na retrovizoru.
Isto ne mislim da je posebno ucinkovito - ne ponovilo se. Mi smo obavezno isli na te neke NOB izlete u ono doba, pa se malo toga primilo na generaciju. Meni osobno najstresniji dječji! logor u Jastrebarskom. A opet ne znam treba li djecu izlagati tim filmovima i slikama. Čini mi se da se kroz temljne vrijednosti i kvalitetno prezentiranu povijest moze vise napraviti. Nazalost, nisam imala srece s nastavnicima povijesti. Vjerujem da su danas bolji.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma