Isto ovako, pogotovo za maslo.
Njega trosim za sve i svasta - od mazanja na kruh, za pire, rizu, slatko...i stvarno ga dosta potrosim. Margarin rijetko kada. Sad zatvaram oci dok kupujem 3 kocke masla za mjesec dana...
I vidim da si iz Splita...mi cesto potegnemo do Metroa u Dugopolje po piletinu. Tamo uzmem baksu od nekih 10-tak kg pilecih prsa, bude kilo po 23-25 kn i isplati mi se.