Pokazuje rezultate 1 do 34 od 34

Tema: pedijatar u Rijeci

Threaded View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #32
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,300

    Početno

    Aleksandra, ja sve mislim da će se vratiti na staro, da će netko shvatiti da 7-godišnjak, pa ni 14-godišnjak nije za čekati red među ,uglavnom, penzionerima i da će se vratiti školska medicina. Ili sam opet preoptimistična.
    U malom mjestu mogu ostati osnovnoškolska djeca kod pedijatra, jer nema dovoljno predškolaca. Pa, onda u riječki prsten sa školarcima, ako nije predaleko.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 11.03.2011. at 22:29

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •