Stranica 45 od 120 PrviPrvi ... 3543444546475595 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,201 do 2,250 od 5963

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #2201
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    stvarno tužna vijest tikice, nemam riječi

    sad si ti najbitnija - samo se oporavi, glavu gore, sigurna sam da je najbolje tek pred tobom

  2. #2202
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    konačno došla i veljača, i mi krećemo s postupkom kod dr. R u Viliju
    je li još netko od forumaš(ic)a u to vrijeme tamo?

  3. #2203
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Pozdrav svima!
    Čitam vas već dugo, ali nadam se da ću tipkati ovdje što kraće
    I Vama želim isto.
    Divni ste, puno sam od vas naučila ovdje....

  4. #2204
    crna ovca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    567

    Početno

    Curke od koliko ste miligrama popile Normabel prije punkcije i jeste li to rekle doktoru?

  5. #2205
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Meni normabeli ne pomažu za punkciju pa ih nisam ni pila. Ako misliš da ne možeš izdržati traži dr. da ti da nešto.

  6. #2206
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Najefikasnije je prije punkcije popiti nešto protiv bolova - ono što inače uzimate. Ja sam probala s voltarenom, ali mu treba predugo da prodjeluje, pa sam prešla na Nalgesin (bilo od 275 ili 550 - oba djeluju odlično).

    Normabel je potreban jedino ako ste previše nervozni i tresete se - jel to nije preporučljivo na punkciji.

  7. #2207
    crna ovca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    567

    Početno

    Ja inace pijem Neofen forte i sada tek citam uputu gdje pise da Neofen forte pripada skupini lijekova koji imaju blagi utjecaj na ovulaciju te moze doci do prolaznog smanjenja plodnosti kod zena koje prestaje nakon prekida primjene lijeka?!?!? Sto mi vi preporucate za bolove?

  8. #2208
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Pozdrav svima!!
    Ovo mi je prvi post, tj. drugi, prvi je negdje čini se "pobjegao", nemam pojma...
    Samo sam htjela reći da ste svi divni ovdje i da sam od vas naučila sve što znam o MPO.
    Velika ste pomoć i podrška

  9. #2209
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    ja sam imala punkciju 10js, skriveni desni jajnik i bila je bolna ko sam vrag, nakon nje mi je i pozlilo u cekaoni od nedostatka zraka ali zdurala sam. Dobila sam te njihove 2 injekcije ali nist to ne pomaze previse. Na VV doktori ne preporucuju uzimanje iceg niti prije punkcije niti poslije transfera, dakle nikakvi normabeli ne dolaze u obzir. Osobno isto mislim da se shopamo s previse toga i da ne treba jos nesto dodatno uzimati. Inace, ako se bas mora nesto uzeti za bolove ili temperaturu, svi nekako preporucaju lupocet ili eventualno andol.

  10. #2210
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj BigBlue prvotno napisa Vidi poruku
    konačno došla i veljača, i mi krećemo s postupkom kod dr. R u Viliju
    je li još netko od forumaš(ic)a u to vrijeme tamo?
    ja čekam promjenu zakona pa krećem kod dr. R u Vili.... nadam se u ožujku

  11. #2211
    crna ovca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    567

    Početno

    Citiraj geceta prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam imala punkciju 10js, skriveni desni jajnik i bila je bolna ko sam vrag, nakon nje mi je i pozlilo u cekaoni od nedostatka zraka ali zdurala sam. Dobila sam te njihove 2 injekcije ali nist to ne pomaze previse. Na VV doktori ne preporucuju uzimanje iceg niti prije punkcije niti poslije transfera, dakle nikakvi normabeli ne dolaze u obzir. Osobno isto mislim da se shopamo s previse toga i da ne treba jos nesto dodatno uzimati. Inace, ako se bas mora nesto uzeti za bolove ili temperaturu, svi nekako preporucaju lupocet ili eventualno andol.
    Nisi me niti malo utjesila, a vec panicarim od straha. Osijecam se ko druga osoba i jedva cekam da prodje sutrasnji dan. A sto se tice lijekova, mislin da je bolje popiti lijek nego doziviti takav stres kao ti. Mislim da je steta manja...

  12. #2212
    barkica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Postovi
    121

    Početno

    Hm! Znam kak boli dok su ti jajnici negdje skriveni i cudno polozeni! Boli ko vrag,a pikica mi nista nije znacila! Uzela sam 2 normabela od 2mg pola sata prije pikice i jedan uz pikicu! Rekla sam sestri,ali neka sutim,da nebi svi navalili na to! Svaki put prije toga mi je bilo uzas! A tada samo neugodan tupi bol,za izdrzati,takvi su mi bolovi od M. Sve ok,nije bilo slabosti,samo sam prije zahvata bila ko u oblacima,smijala se ko luda... Neke zene sve podnesu,ali bilo je da su zene od bolova pale u nesvjest i dobivale infuziju! Mozda ipak ako imate strah i boli vas(mene stvarno je-uzasno), uzmete par tih tabl. i proci ce lakse! Sretno !!!

  13. #2213
    crna ovca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    567

    Početno

    Konacno iskren odgovor!!! barkica, hvala ti od srca!!! Znam ja da smo mi neke zene jake i bojimo se napisati da nas nesto boli da nam se netko ne bi smijao. Ja ne podnosim dobro bol i on mi odmah stvara mucninu, povacanje i nesvjesticu. Zivimo u 21 stoljecu i mislim da je steta stvarno manja, nego sa trpis taj bol kako bi poslije mogla reci da si bila hrabra i izdrzala ga. Razgovarala sam danas i s doktorom i rekao mi je da mogu popiti tabletu za bolove i za smirenje sutra prije punkcije ako sam nervozna, u panici i strahu.

  14. #2214
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Citiraj crna ovca prvotno napisa Vidi poruku
    Nisi me niti malo utjesila, a vec panicarim od straha. Osijecam se ko druga osoba i jedva cekam da prodje sutrasnji dan. A sto se tice lijekova, mislin da je bolje popiti lijek nego doziviti takav stres kao ti. Mislim da je steta manja...
    pa nisam ti htjela pricati kako ce biti super i rozo, bolje je pripremiti se na ono sto te ceka. Mene je doista uzasno boljelo ali nisam vristala, pricala sam s doktorom i sestrama od kojih me jedna cijelo vrijeme drzala za ruku, a on me na kraju stisnuo za rame i rekao da sam bila super i da je jako ponosan na mene. Bilo je tesko ali sve smo skupa u tome i jedna smo drugoj pomagale u svlacioni, jedino sto me poslije zeznuo taj ustajali zrak u cekaoni ali i tu su me svi malo mazili pazilil. Danas na to ne gledam kao na lose i bolno iskustvo, to je dio koji moram proci da bih sebi i muzicu omogucila bebicu i kad to uspijem, ovo sve cu zaboraviti. Sretno ti sutra, ako ti je lakse, uzmi si danas normabel da spavas i da se smiris, ili nesto drugo za smirenje, na prirodnoj bazi. A na punkciji radi i misli na ono sto inace radis ili mislis u groznim situacijama, svatko ima taj neki ventil, ako ti vices, vici. Ako brbljas, brbljaj. ~~~~~~~~~~~~~~~~~ za sto manje boli

  15. #2215
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Ako te boli ili već unaprijed znaš da slabo podnosiš bol, narvno da ćeš poduzeti nešto glede toga. Svaka od nas je drugačija...neke kako kažeš padaju u nesvijest, druge jedva da osjete...a treće poput mene osjete,ali im to nije neizdrživo i komotno nakon toga mogu ustati i odjenuti se, otputovati...Meni nije potrebne tableta za ublažavanje bolova niti ona za smirenje...ali, ako tebi je, pa...bolje spriječiti nego liječiti, zar ne? Ti sebe najbolje poznaješ....Sretno sutra!

  16. #2216
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    upravo tako, Darkica ! svatko sebe najbolje zna a i ako ti ta nervoza jos vise utjece na tebe, uzmi si tabletu vec sada

  17. #2217
    ivana101 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    39

    Početno

    Tikica78 jako mi je žao! Kao što si rekla pozitivna beta je samo 1 od 100 stepenica koje moramo proći do konačnog cilja, ali možemo mi to. Sretno nam svima!!!!!!!!!!!

  18. #2218
    crna ovca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    567

    Početno

    Iskukala sam se na odbrojavanju, pa cu se ovdje drzati samo tehnikalija. Prvo moram napomenuti da se ne nudi nikakva anestezija ili nesto protiv boliva ili za smirenje ni prije ni poslije punkcije. Moje je misljenje da ako imas dvije, tri JS nije uopce problem izdrzati bez icega. Oni koji imaju oko 10 i preko 10 su druga prica. Moram pohvaliti dr. L i osoblje jer su bili ljubazni i brzi. Dr. L mi je tijekom punkcije govorio koliko je jos ostalo i da mu kazem ako pocne jako boliti. Isperu te prvo izvana alkoholom ili vec nekim dezunficijensom, isto i iz nutra tj. rodnicu. Slijedi pikanje. Igla i strojcek za usisavanje zakaceni su na vaginalni ultrazvuk. Prvih par uboda je ok i izdrzljivo. Sa svakim slijedecim malo jace boli. Zadnji me najvise bolio jer se sakrio i dr. L morai probusiti sve manje folikule da bi dosao do njega. Kada je bio gotov bol je automatski prestala. Pobrisao me iznutra i izvana i rekao da sam vrlo malo krvarila. Na kraju mi je stavio gazu u rodnicu u obliku vaginalnog uloska. Ostala sam lezati neko vrijeme na stolu za punkciju. Nakon toga sam se obukla ostala lezati u sobi za odmor. Cure su se izmjenjivale jedna za drugom. Taj dan je uz uobicajene preglede odradio 4 punkcije i 2 transfera dok sam ja bila tamo. Nakon toga je pozvao mene i MM ispostavio racun i rekao da ce nam javiti kada trebamo doci na transfer. Uf, oprostite na detaljnom opisu. E da, prije punkcije sam doruckovala, jer mi je in rekao da mogu i popila Normanel 5 mg i Nefen forte.

    Pozz svima, nadam se da ce pomoci...

  19. #2219
    kiarad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebacka zupanija
    Postovi
    440

    Početno

    Crna ovca, koji ti je danas dan nakon transfera?
    Ja bi samo nadodala tvom opisu da ponekad neke cure imaju zabacene jajnike pa onda doc mora ih malo dignuti da bi dosao do njih. E to onda boli dodatno.

  20. #2220
    crna ovca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    567

    Početno

    Transfer nije jos bio. Dr. L je rekao da ce nam javiti i da bi trebao biti najkasnije do cetvrtka.
    Posljednje uređivanje od crna ovca : 05.02.2012. at 08:50

  21. #2221
    barkica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Postovi
    121

    Početno

    I ja cu se nadovezati u vezi jajnika:ako je norm.polozaj nije strasno(tako vecina zena kaze),ali ako su ti negdje skriveni i visoko polozeni i jos priljubljeni(posljedica endom.), boli ko vrag! Navala vrucine,sumovi u usima,a ako ne slusas sestru kako disati i sto raditi,ne gine ti nesvjestica! U svakom slucaju,sve pohvale timu,dr.je zakon! Kad bi moja gin. bila na trecinu dobra i draga kao on,bila bih sretna! Ali mi zene kao zene,za srecice cemo sve pretrpit i prebolit! Stvarno puno toga prolazimo i mora nam se ostvariti onp sto najvise zelimo i trazimo

  22. #2222

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    ej curke, trebam info za sestricnu, kolika je cijena pravnog i psiholoskog savjetovanja u IVF poliklinici kod dr. Š?
    hvala

  23. #2223
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    OKNP, ne znam za cijenu, ali zašto bi išta plaćali kad sve mogu obaviti besplatno na uputnicu ili u Obiteljskom centru?! i to se priznaje u svakoj klinici! pogledaj i temu http://forum.roda.hr/threads/70962-O...-stav-psiholog.

    (Šimuniću i njegovoj ženi koja radi kao pravnica u IVF poliklinici ne bih dala niti lipe i ako se obavezno p&p savjetovanje zadrži i u novom Zakonu koji je na putu, to je sigurno uvelike njegovo maslo zbog vlastitih interesa)

  24. #2224
    kiarad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebacka zupanija
    Postovi
    440

    Početno

    cure, neki u petak sam pitala jer netko bio na transferu i nije se nitko javio. pa jel ima netko da vadi betu 17.02. da ne prolazim sve sama. meni danas tek 2 dnt

  25. #2225

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    Citiraj frka prvotno napisa Vidi poruku
    OKNP, ne znam za cijenu, ali zašto bi išta plaćali kad sve mogu obaviti besplatno na uputnicu ili u Obiteljskom centru?! i to se priznaje u svakoj klinici! pogledaj i temu http://forum.roda.hr/threads/70962-O...-stav-psiholog.

    (Šimuniću i njegovoj ženi koja radi kao pravnica u IVF poliklinici ne bih dala niti lipe i ako se obavezno p&p savjetovanje zadrži i u novom Zakonu koji je na putu, to je sigurno uvelike njegovo maslo zbog vlastitih interesa)
    ma znam frka, ali nije za mene, samo mi treba info ako neko zna. hvala

  26. #2226

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    385

    Početno

    cure,ohrabrite se,objelodanite svoje probleme,nitko se ne može zauzeti za vas kao vi same,istupite ,recite,približite ljudima svoje probleme.tu nema mjesta za samozatajnost,organizirajte se,pa valjda je vama više stalo omogućiti si pravedno liječenje, nego skupinama poput i ja sam bio embrij to vam osporiti.budite glasne,otvorene,sad je vrijeme

  27. #2227

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    Citiraj Bluebella prvotno napisa Vidi poruku
    ja čekam promjenu zakona pa krećem kod dr. R u Vili.... nadam se u ožujku
    ista stvar. u veljači idem na prebrojavanje antralnih folikula i dogovor za postupak!!!

  28. #2228
    micamaca30 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    negdje iza šuma
    Postovi
    352

    Početno

    Citiraj frka prvotno napisa Vidi poruku
    OKNP, ne znam za cijenu, ali zašto bi išta plaćali kad sve mogu obaviti besplatno na uputnicu ili u Obiteljskom centru?! i to se priznaje u svakoj klinici! pogledaj i temu http://forum.roda.hr/threads/70962-O...-stav-psiholog.

    (Šimuniću i njegovoj ženi koja radi kao pravnica u IVF poliklinici ne bih dala niti lipe i ako se obavezno p&p savjetovanje zadrži i u novom Zakonu koji je na putu, to je sigurno uvelike njegovo maslo zbog vlastitih interesa)
    Ja sam 5x išla na ivf kod prof.Š
    Dok su svi dizali ruke od nas zbog mm i njegove dijagnoze (nema spermija) i htjeli nas na donirani on je učinio čudo!
    Zašto bi on nešto radio za vlastite interese ?Pa svako ide tamo gdje se osječa da bi mogao uspjeti!

  29. #2229
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    micamaca30, ovo o čemu ti pričaš nema nikakve veze s onim što sam ja napisala... drago mi je zbog vašeg uspjeha bez obzira na to koji je dr bio posrednik da bi se on postigao... ovo je osjetljivo područje i nije čudno da se velika većina nas bar na neki način emotivno veže uz liječnike koji su nam pomogli ostvariti trudnoću, ali to ne mijenja neke činjenice... Šimunić je MPO-vac i naravno da su mnogi parovi, kao i vi, uz njegovu pomoć dobili dijete - to nitko ne osporava. ali priklanjanjem Milinoviću i njegovom Zakonu naškodio je pacijentima radi vlastitih interesa... evo nekih objektivnih činjenica: http://forum.roda.hr/threads/70480-G...insku-oplodnju................

  30. #2230
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    .
    Posljednje uređivanje od frka : 05.02.2012. at 20:42

  31. #2231
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Citiraj frka prvotno napisa Vidi poruku
    micamaca30, ovo o čemu ti pričaš nema nikakve veze s onim što sam ja napisala... drago mi je zbog vašeg uspjeha bez obzira na to koji je dr bio posrednik da bi se on postigao... ovo je osjetljivo područje i nije čudno da se velika većina nas bar na neki način emotivno veže uz liječnike koji su nam pomogli ostvariti trudnoću, ali to ne mijenja neke činjenice... Šimunić je MPO-vac i naravno da su mnogi parovi, kao i vi, uz njegovu pomoć dobili dijete - to nitko ne osporava. ali priklanjanjem Milinoviću i njegovom Zakonu naškodio je pacijentima radi vlastitih interesa... evo nekih objektivnih činjenica: http://forum.roda.hr/threads/70480-G...insku-oplodnju................
    X

  32. #2232
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Crna ovco odličan ti je ovaj detaljan opis postupka punkcije.
    Sigurno će biti od pomoći kad dodjemo do toga, nadam se uskoro

  33. #2233
    crna ovca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    567

    Početno

    Citiraj kiarad prvotno napisa Vidi poruku
    cure, neki u petak sam pitala jer netko bio na transferu i nije se nitko javio. pa jel ima netko da vadi betu 17.02. da ne prolazim sve sama. meni danas tek 2 dnt
    Ja tek sutra ili prekosutra idem na transfer. Ima topic Nakon transfera gdje su bas cure koje cekaju betu. I ja im se mislim pridruziti ovaj tjedan...

    Cure, sto se tice prikupljanja dokumentacije za postupak, ja sam sve ono sto se moglo na uputnicu tako i obavila. Previse kostaju postupci da bi im jos davla novce i za dokumentaciju. I iskreno, smeta me sto se MPO doktori dizu u nebesa. I oni su ljudi o rade pogreske o kojima ljudi ne vole pisati, jer im je taj i taj doktor pomogao ostvariti T. Ja cu sve iskreno, pa ce mozda to nekome pomoci da donese odluku.

  34. #2234
    nati avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagrebačka županija
    Postovi
    89

    Početno

    evo i mene ponovno...zanima me da li dr.L traži friške nalaze(cervikalne briseve,papa,hormone-moji stari oko 10mj.) pošto mi nije ništa rekao a sutra idem na uvz(3.dan ciklusa)

  35. #2235
    crna ovca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    567

    Početno

    Citiraj nati prvotno napisa Vidi poruku
    evo i mene ponovno...zanima me da li dr.L traži friške nalaze(cervikalne briseve,papa,hormone-moji stari oko 10mj.) pošto mi nije ništa rekao a sutra idem na uvz(3.dan ciklusa)
    Moji su bili friski, ali nije spominjao nikakve datume.O

  36. #2236
    Mala Emma avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    inozemstvo
    Postovi
    42

    Početno

    Cure samo da vas pozdravim sve,nova sam ovdje ali vas vec jako duuugo pratim.Nakon neuspjelih pokusaja u Svicarkoj odlucila sam i ja krenuti kod doktora Lucingera krajem 8.mjeseca jel su u 8.mj na godisnjem...Zaboravila sam ga pitati da li mi treba i vjencani list osim ostalih nalaza koje cu obaviti ovdje,zna li netko?Naravno nadam se da ce do tada sigurno vec biti i usvojen novi zakon.

  37. #2237
    kiarad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebacka zupanija
    Postovi
    440

    Početno

    Citiraj nati prvotno napisa Vidi poruku
    evo i mene ponovno...zanima me da li dr.L traži friške nalaze(cervikalne briseve,papa,hormone-moji stari oko 10mj.) pošto mi nije ništa rekao a sutra idem na uvz(3.dan ciklusa)
    ne trazi. njemu to bas i nije vazno. bar meni to nije niti pogledao. ali ja sam vec dosla od doktora koji je radio inseminaciju pa valjda zbog toga.iako dr.L. je oprostite na izrazu malo trknut na svoju stranu, dok jr on takav blago nama.

  38. #2238
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Mi sutra idemo na prvi pregled kod dr. L.
    Toliko sam toga čula o njemu da ne mogu dočekati da ga upoznam, baš se veselim..
    Drž'te fige

  39. #2239
    barkica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Postovi
    121

    Početno

    Ej,cure! Imam pitanje(mozda nije zgodno..):kolik stoji postupak full stimulacije,sa lijekovima i svime sto ide u taj postupak? Spremam se za mb,ali ako ne uspije tamo, ici cu kod dr.L,pa ako mi mozenetko okvirno reci cifru? Hvaka vam puno..,,,!!!

  40. #2240
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Citiraj barkica prvotno napisa Vidi poruku
    Ej,cure! Imam pitanje(mozda nije zgodno..):kolik stoji postupak full stimulacije,sa lijekovima i svime sto ide u taj postupak? Spremam se za mb,ali ako ne uspije tamo, ici cu kod dr.L,pa ako mi mozenetko okvirno reci cifru? Hvaka vam puno..,,,!!!
    A zavisi ti barkica o količini gonala. Nas je sve skupa s obzirom da nismo iz Zagreba došlo oko 17.000-18.000 Kn, ne sječam se točno više...

  41. #2241
    nati avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagrebačka županija
    Postovi
    89

    Početno

    evo da se javim prvi pregled(3.dan ciklusa) kod dr.L dobila klomifen+estrofem u nedjelju uv pa će vidjeti dali idemo dalje ili ne jer postoji neka cista koja mu nije jasna. Zanima me da li je koja od vas dobila taj estrofem uz klomifen?

  42. #2242
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Citiraj Bubimitka81 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi sutra idemo na prvi pregled kod dr. L.
    Toliko sam toga čula o njemu da ne mogu dočekati da ga upoznam, baš se veselim..
    Drž'te fige
    kako je bilo, podijeli dojmove s nama

  43. #2243
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Citiraj nati prvotno napisa Vidi poruku
    evo da se javim prvi pregled(3.dan ciklusa) kod dr.L dobila klomifen+estrofem u nedjelju uv pa će vidjeti dali idemo dalje ili ne jer postoji neka cista koja mu nije jasna. Zanima me da li je koja od vas dobila taj estrofem uz klomifen?
    Ja! Pila sam ga do 10tt.

  44. #2244
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    i ja sam pila u mom dobitnom postupku..nemoj samo čitati uputstva..slušaj dr.

  45. #2245
    nati avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagrebačka županija
    Postovi
    89

    Početno

    Citiraj tikica78 prvotno napisa Vidi poruku
    i ja sam pila u mom dobitnom postupku..nemoj samo čitati uputstva..slušaj dr.
    uputstva su me i prestrašila..dao mi je 3*2 do nedjelje + 2 klomifena dnevno pa mi ništa nije bilo jasno..hvala na odgovoru već sam mislila da nešto sa mnom nije uredu

  46. #2246
    lola32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    134

    Početno

    Pozdrav svima,
    evo da se i ja pridružim mada vas čitam već jako dugo.
    Ja sam u pripremama za 3. IVF kod dr. L., čekam još samo promjenu zakona.
    Sad mi je prošlo već 10 mjeseci od prošlog postupka i dr. je tražio nove briseve i papu.
    Toliko za početak! Nadam se ugodnom druženju!

  47. #2247
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    Ha,ha i ja sam se prestravila kad sam to pročitala ali to je super lijek , piti ćeš ga jos dugo..ja sam eto bila11 tj.trudna ali jos sam pila2x1 a iz početka pa sve do 8tj trudnoće 3x2..ma biti će to sve super, opusti se zna on sto radi..i sretno!

  48. #2248
    kiarad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebacka zupanija
    Postovi
    440

    Početno

    Citiraj nati prvotno napisa Vidi poruku
    evo da se javim prvi pregled(3.dan ciklusa) kod dr.L dobila klomifen+estrofem u nedjelju uv pa će vidjeti dali idemo dalje ili ne jer postoji neka cista koja mu nije jasna. Zanima me da li je koja od vas dobila taj estrofem uz klomifen?
    Nati estrofem je za bolji endometrij. ja ga pijem vec dva tjedna, tj. i vec 4 dan ntransfera. meni je puno pomogao

  49. #2249
    kiarad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebacka zupanija
    Postovi
    440

    Početno

    Citiraj tikica78 prvotno napisa Vidi poruku
    Ha,ha i ja sam se prestravila kad sam to pročitala ali to je super lijek , piti ćeš ga jos dugo..ja sam eto bila11 tj.trudna ali jos sam pila2x1 a iz početka pa sve do 8tj trudnoće 3x2..ma biti će to sve super, opusti se zna on sto radi..i sretno!
    Tikica, pa ja nista ne citam kaj mi L. da, vjerujem mu sto posto, kaj da se petljam u nekaj kaj pojma nemam.

  50. #2250
    kiarad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebacka zupanija
    Postovi
    440

    Početno

    tikica, htjela sam ti reci da ja nista ne osjecam. malo sam napuhnuta i bole me c. ali nikakvih drugih simptoma. nocas bi kao trebalo biti ugnjezdenje, ali koliko god bila pozitivna meni je to sve skupa cudno. jel i tebi tako bilo da sad ne kopam po postovima

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •