cure, jel potrebno raditi taj ultrazvuk i ako da kad je najbolje? nama su još u bolnici rekli da ne treba široko povijanje i pedijatrica mi ništa nije rekla, a ja sam se zbunila pa je zaboravila pitati...inače, vježbam s bebom svaki dan po malo po knjizi dr. Jovančevića "Godine prve". super je, a mala obožava