argentina prvotno napisa jel netko mozda ispravio dijagnozu graf 1 b u dva mjeseca? ako nekoga ovo isto zanima, odgovor je DA. vise siroko ne povijamo
Posljednje uređivanje od argentina : 17.02.2010. at 21:08
Pravila foruma