Pokazuje rezultate 1 do 50 od 904

Tema: Potpomognuta na VUKU VRHOVCU

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Bebel nece raditi ako sam dobro razumjela onaj zadnji tedan u 6-om mjesecu.Taj tjedan su i dva drzavna praznika a i odlaze na put.Ne znam kako tebi pada ciklus ali ako ti transfer i punkcija ne padaju taj tjedan onda je moguce da odradis postupak.Meni bi trebao ciklus pasti krajem mjeseca pa mi 6-i nikako ne pase.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    102

    Početno

    snow.ml drago mi je da si u postupku, tako je i meni bilo jer sam navikla kada sam down da me dr.digne ali kako šiškica kaže u kakvim uvjetima rade još se dobro drže...stalno ih j... s nečim.
    nataša superiška...samo naprijed!

    šiškica, kakva je situacija, koliko imaš folikulića?

    Tibi nakon mog prvog stimuliranog u 5 mjesecu,dr.mi je rekao da dođem u 9mj i tada mi je rekao da mi u toj godini nebi radio stimulirani da idemo na klomifene.znači preko 6 mjeseci je htio napraviti pauzu. sada sam u 4 mj.na polustimuliranom ali je bila pauza zbog trudnoće i kiretaže. možda si trebala pitati za klomifenski,neznam jel možeš i koja vam je dijagnoza...žao mi je da te je otpilio i to bez objašnjenja,nije ljudski,čovjek ipak lakše podnese kada zna razlog

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Snow , think pink koliko god to možeš, strah i zabrinutost nisu dobri saveznici!
    Držim ti fige i vibrrrrrr za dobitni postupak!
    Curama u postupcima želim puno sreće i uspjeh

  4. #4
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    734

    Početno

    Ja sam danas bila gore na VV kod dr. L i napravio mi je ultrazvuk i sve ok, nema ciste i krečem sljedeći mj. Bilo je cura, znači radi se. Nema mjesta panici !!!

  5. #5
    Bebel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,661

    Početno

    Citiraj RuzicaSB prvotno napisa Vidi poruku
    Bebel nece raditi ako sam dobro razumjela onaj zadnji tedan u 6-om mjesecu.Ta.j tjedan su i dva drzavna praznika a i odlaze na put.Ne znam kako tebi pada ciklus ali ako ti transfer i punkcija ne padaju taj tjedan onda je moguce da odradis postupak.Meni bi trebao ciklus pasti krajem mjeseca pa mi 6-i nikako ne pase.
    Kako je sad brojim, transfer bi trebao biti taj tjedan.
    Na žalost čekam briseve,a rezultat bi trebao biti u roku 14 radnih dana tako da mi otpada 5 mj jer ću M dobiti prije rezultata. Bez briseva ništa od postupka jer sam imala jedan zahvat nakon kojeg sam trebala odraditi briseve.
    Teoretski 9 mj. nije tako daleko, ali u ovoj situaciji, svaki mjesec je kao godina

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •