Ja sam katolik i cijelu osnovnu i srednju školu sam išla na vjerunauk ,u crkvi ,naravno gdje mu je i mjesto.
Jednostavno nemogu shvatiti kako se sada taj vjerunauk u školama nudi kao izboran predmet i kako se iz njega dobijaju ocjene koje naravno ulaze u cijelokupan prosjek.Smatram da je vjerunauku mjesto u crkvi i nigdje više!!