I nama je ove zime u dn.boravku koji je na sj.strani na dva mjesta izbili pikeci. A novost od ove zime je da imamo pvc stolariju. Većina prozora nam se lagano orosi uz donji rub pa onda ili malo otvorimo, u kupaoni gotovo stalno jer je najvlažnije, ali uz malu bebu ne mogu baš luftati stan i onda ga zagrijavati i tako nabijati potrošnju plina. Proluftam barem 1x dnevno sve ali parcijalno.
Činjenica je da je to soba nadograđena na terasi i nema nikakvu fasadu (mislim da je samo nešto navučeno na mrežicu) tako da je nakon dobrog dihtanja pvc stolarije povuklo iz zidova (na mjestima gdje su stupovi) vlagu.


Odgovori s citatom
) zid. bacim krpu i gotovo. ovo je loše i kratkoročno rješenje i koristim ga za kupaonu, jer ih je tamo nemoguće iskorijeniti. Zbog grijalice, zatvaranja prozora dok se klinci kupaju... Rješenje bi bio onaj ventilator u zidu.
) ali vlaga je pocela prije toga...


