Citiraj mujica prvotno napisa Vidi poruku
Ne moraš ivana ništa objašnjavati. Tvoj je stav sasvim razumljiv iz ove tvoje rečenice

To je posve u skladu sa tvojim svjetonarozom u kojem je vrlo stroga podjela između poslova, mjesta u društvu i uloge u obitelji između muškaraca i žena.
Meni je to malo "zatucan" stav, ali što se može. Nismo svi jednaki.
Imam dojam da sam veći feminist od tebe.
još jedna osuda i procjena i vrijeđanje- gdje si ti molim te na ovom Forumu pročitao taj moj stav da ga podkrijepiš dokazima?
jer je jako zanimljiva ta tvoja konstatacija pošto sam ja na ovom forumu kao i u životu često dobivala epitete feministice
(što naravno nisam , jer za mene ravnopravnost nema veze s feminizmom, već s zdravim razumom)