još jedna osuda i procjena i vrijeđanje- gdje si ti molim te na ovom Forumu pročitao taj moj stav da ga podkrijepiš dokazima?
jer je jako zanimljiva ta tvoja konstatacija pošto sam ja na ovom forumu kao i u životu često dobivala epitete feministice
(što naravno nisam , jer za mene ravnopravnost nema veze s feminizmom, već s zdravim razumom)





Odgovori s citatom