točno to!
u današnje vrijeme kad imam osjećaj da se svaki drugi par oko mene bori s neplodnosti, obilazi klinike i nada se da će mu medicina pomoći. kad imam osjećaj da toliko puno trudnoća ne završi veseljem. dobiti dijete mi se čini kao nešto što se ne događa samo tako! svaki dan zahvalim dragom Bogu na mojem djetetu, i stvarno,ali stvarno ništa mi za nju nije teško!